18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Max Kolonko -- Kto ma pieniądze Kaddafiego?

katalogfirm • 2013-06-05, 12:08


Max dla superstacji

Przyznać się! Kto ma te pieniądze?

master0romus

2013-06-05, 12:23
Nie oni jedni szukają swojego hajsu :


ponczo11

2013-06-05, 13:14
na mnie nie patrzcie- ja nie brałem :)

ru_ziolo

2013-06-05, 13:28
tuska wpuścili to i zapie**olił. U nas już chyba ukradł wszystko.

mietek_zul

2013-06-05, 14:01
"gdzie moje piniondze som, pierunie siarczysty łognisty"

Chrząszczyżewoszyc

2013-06-05, 14:09
Nie wspomniał też, że Kadaffi między złapaniem a zgonem został dosłownie w dupsko wyr*chany przez świetnie wyszkolonych przez NATO i ONZ "rebeliantów", co by go poniżyć i zbeszcześcić.

Pomijając Syrię, jest jeszcze jeden albo 2 kraje które mają niezależne banki, jeśli te banki zostaną zjedzone przez zachodnie pitu-pitu, pieniądz stanie się w gruncie rzeczy własnością prywatną, jakkolwiek pok***ienie to nie brzmi. W stym scenariuszu kasa Kaddafiego nie jest im potrzebna, ponad obniżenie zamożności tego kraju by wywrzeć wpływ i kontrolę.

danis008

2013-06-05, 14:18
nie ma piwa za brak "mówię jak jest" ;)

magox89

2013-06-05, 14:32
Co Ty Kolanko za Głupoty opowiadasz? Zagrabił?? był Przywódcą LIBII, i za jego rządów Libia kwitła, był to przepiękny kraj ciągle rozwijający się UWAGA!! Dług publiczny za rządów Kadiefego wynosił 0 (słownie ZERO)!!!!, porównaj to Kolanko z naszym lub USA itp..., Oczywiście dobrobyt zawdzięcza ropie, ale co z tego?? Kraj ma Bogactwo naturalne więc są z tego profity dla ludności każdy obywatel otrzymywał pewien % z ZYSKU ze sprzedaży ROPY !!. To powiedz Kolanko !

Pu...........le

2013-06-05, 14:51
nie ogladałem, ale zgaduje, że kolonko powie że alkaida gdzieś schowała i rodzina.


nie wspomni nic o tym, że hamburgerykańcy wj***li się do składów złota i wywieźli sztabki.



golonko pie**olony agent.

Dzyzys

2013-06-05, 14:52
Ktoś się nie bał i zaj***ł :mrgreen:

tfojastara

2013-06-05, 15:30
Te całe "wyzwalanie" Libii to była zwyczajna akcja grabieżcza. Pozwólcie, że zacytuję post z wykopu.

Cytat:

No i macie swoje ,,rzetelne źródło informacji". Amerykanie najechali kraj z ropą naftową w imię demokracji, po czym zabili jego przywódcę posiadającego 100 mld $ (dobrze pamiętam, że wcześniej mówiono o 200 mld, ktoś tu się gubi w zeznaniach) i nie wiedzą, gdzie są te pieniądze hahaha - a łyżka na to niemożliwe Panie Kolonko. Ja to nawet śmiem przypuszczać, co się stało z tymi 100 mld, które Pan zgubił - kasę dla Grecji (jak na ironię akurat 100 mld euro) przecież trzeba było jakoś skombinować na szybko, nie mówiąc już o magicznym odnalezieniu 56 mld euro w budżecie przez niemieckich bankierów - wszystko tuż po śmierci Kadafiego, to się nazywa zbieg okoliczności.


Kofe28

2013-06-05, 15:45
Jaracie się tym Maxem, a on na każdym filmiku (który nagrywa dla Polaków!) ma w tle amerykańską flagę... Akurat to, że pochodzi z Nowego Jorku nic nie wnosi do prezentowanego materiału i mógłby chociaż zestawić flagę amerykańską z naszą, a najlepiej ją zastąpić polskimi barwami.
Od razu zaznaczam, nie neguję tego co mówi, może i mówi dobrze, ale chętnie widziałbym jego nutkę polskości za plecami.

strzelec_

2013-06-05, 16:43
Fejk, to nie Mariusz. Nie było "Mariusz Max Kolonko, mówi jak jest":/