18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matvey Klimenkoto pieseła chciał dziabnąć

GeorgeHarvey1 • 2023-04-26, 23:07

Ale już nie będzie, bo nie żyje. Jacksonville, Florida

Siriuz

2023-04-26, 23:14
Fajna okolica, niska, luźna zabudowa; droga, chodniczek, trawniczek. No ale to takie nie ekologiczne, takie tfu-wolnościowe. Wszyscy powinni żyć w klitkach 30m, w super 15-minutowych gettach, dojeżdżać rowerkiem lub autobusem do szklanego biurowca.

darek1234

2023-04-27, 01:13
Dynamika owczarka belgijskiego jest zachwycająca

Wyjcio

2023-04-27, 01:59
I dobrze, więcej pożytku jest z tego pieska

BubaBuba

2023-04-27, 04:57
Ale co oni do typa wyslałli pancerny bulbożer? Na ki./.... chciceli ten dom z dykty zwalcować?

Pa...........el

2023-04-27, 05:33
Jak bym zobaczył taką siłę ognia to wszystko bym rzucił: nóż, gacie, dziewczynę, pracę, gównem w murzyna, no k***a wszystko. No chyba, że miał traumę z więzienia i nie chciał wracać.

bishfinger

2023-04-27, 06:49
rozwalają mnie ci hamerykanie, na typa z nożem wysyłają oddział szturmowy, kamizelki, długa broń, pojazd opancerzony i jeszcze buldożer.....a i tak srają w gacie więc do ataku wysyłają ......psa ;D

turor

2023-04-27, 07:34
bishfinger napisał/a:

rozwalają mnie ci hamerykanie, na typa z nożem wysyłają oddział szturmowy, kamizelki, długa broń, pojazd opancerzony i jeszcze buldożer.....a i tak srają w gacie więc do ataku wysyłają ......psa ;D



W przeciwieństwie do ciebie, nie mieli miski z wodą i świeczki i nie wywróżyli co może ich spotkać.
Albo nie byli tak ograniczeni jak ty tylko przezorni ?
I tak nie zrozumiesz :D

~Velture

2023-04-27, 11:04
Siriuz napisał/a:

w super 15-minutowych gettach, dojeżdżać rowerkiem lub autobusem do szklanego biurowca.


Bez kitu, ty chyba nigdy w mieście nie mieszkałeś.


Siriuz

2023-04-27, 13:47
VeIture napisał/a:

Bez kitu, ty chyba nigdy w mieście nie mieszkałeś.



Nie wiem do czego pijesz, bo trudno mi uwierzyć, że nie słyszałeś o lewackich miastach 15-min i że kretyn Trzasku bardzo pragnie w ten sposób przeorać Warszawę.

~Velture

2023-04-27, 14:53
Siriuz napisał/a:

Nie wiem do czego pijesz, bo trudno mi uwierzyć, że nie słyszałeś o lewackich miastach 15-min i że kretyn Trzasku bardzo pragnie w ten sposób przeorać Warszawę.



Co nie zmienia faktu, że 15 minutowe miasta to zasadniczo w każdym mieście masz większym.

Siriuz

2023-04-27, 15:43
VeIture napisał/a:

Co nie zmienia faktu, że 15 minutowe miasta to zasadniczo w każdym mieście masz większym.



Pod warunkiem, że ma się potrzeby typowego Sebixa i Jessiki, którym do szczęścia wystarczy Żabka i ławka. Jak masz potrzebę odwiedzać baseny, teatry, imaxy, strzelnice, piknikować w parku a wieczorem skoczyć do baru z muzyką na żywo, to już problem - bez samochodu nigdzie tego nie ogarniesz. Nie wspomnę jeszcze jak się ma dzieci, którym też chcesz zapewnić atrakcje.

Anonimowyja

2023-04-27, 15:58
Opancerzony BobCat z taranem, jeździłbym.

loky

2023-04-27, 19:12
~VeIture napisał/a:

Co nie zmienia faktu, że 15 minutowe miasta to zasadniczo w każdym mieście masz większym.




Obejmuje to pracę, zakupy, edukację, opiekę zdrowotną, wypoczynek i wszelkie inne udogodnienia, których dana osoba może potrzebować w swoim zwykłym życiu.
W dużym mieście razem z 5 tysiącami takich jak ty więźniów na kilometr kwadratowy. Fajnie, że znajdziesz pracę, która zapewni ci godne życie max 15 minut od domu. j***ni komuniści.

trytodie

2023-04-27, 21:27
Dobrze ze znów wrzucasz Pinkman