18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MaturaToBzdura.TV: FLAGI ŚWIATA odc. #52

~MaturaToBzdura.TV • 2011-11-03, 23:07


Kuba pokazuje gościom flagi państw i zadaje z nimi związane pytania, np.: Co oznaczają gwiazdki na fladze USA? Jak nazywa się znak, który znajduje się w centralnej części flagi Izraela?

Odwiedź nas na:
http://facebook.com/MaturaToBzdura

Lumpy1

2011-11-04, 16:50
ten program śmierdzi bardziej niż moja dupa :-/

max1522

2011-11-04, 16:54
obejrzałem tlko dlatego bo cejrowski ma zawsze cos ciekawego do powiedzenia a tak pozatym ten program powinien juz sie dawno skończyć

Lechu1234

2011-11-04, 17:13
Wk***ia mnie to, że w ch*j ludzi to takie pojeby. Rozumiem nie znać flagi tybetu. Ale argentyny k***a? Wk***ia mnie też cejrowski, bo upatruje we wszystkim satanizm i ewidentnie jest mentalnie moherem (pedzie do piachu, murzyny na madagaskar). Nie można powiedzieć, że jest głupi, bo lubie oglądać jego programy ma dużo do powiedzenia i uznaje to, że każdy może mieć własne poglądy, ale k***a niech sie tak nie opowiada z tym.

demobil

2011-11-04, 18:15
Dawidowe? Dawid.

Se...........ki

2011-11-04, 18:31
Pan Cejrowski dużo mówi, ponieważ posiada dużą wiedzę. To chyba jedyny odcinek, z którego było można się czegoś dowiedzieć.

Żeliwna_Pięść

2011-11-04, 18:38
Piwo za Cejrowskiego, jedyny którego idzie wysłuchać, btw nieźle idzie sie pośmiać z powyższych postów...

ticorr

2011-11-04, 19:39
dwakilo napisał/a:


Pytanie brzmiało: "Jakie to są flagi? Jakich krajów?" Wk***ia mnie to, że nie ważne o co go zapytasz to zawsze zejdzie z tematu i zacznie pie**olić te swoje farmazony.


Toż i odpowiedział na pytanie, nieco ubarwniając odpowiedź faktami, by zadziałała u widza wyobraźnia... o odciskach na fiucie i płynie w chłodnicy nie opowiadał, więc farmazony to ty wypisujesz...

Matuch90

2011-11-04, 20:12
"Hy hy... Barwy Lechii"

I k***a tego pokroju osobniki krzyczą hasła " Donald matole... " i chcą robić politykę w tym państwie.
Ubić k***a, utylizować, a przynajmniej zabrać prawa wyborcze. Dwa takie mośki idą do urny i mają więcej do powiedzenia niż jeden ogarnięty człowiek. Kula w łeb, no sorry k***a, bo ten kraj nie uwolni się od debilizmu. Ja pie**ole pomyśleć, że 70% społeczeństwa takiego sortu ludzi jest w tym państwie.
Jak ma k***a nie być końca świata, jak tyle debili na ziemi.

BulletTime

2011-11-04, 20:15
Szacun dla Cejrowskiego, od gościa może się uczyć każdy.

A jako tegoroczny maturzysta muszę przyznać, że w szczególności j. polski i "interpretacje" całej tej twórczości mam zamiar zapomnieć już pod koniec maja.

Earth

2011-11-04, 20:25
Mogliby tylko Cejrowskiego dać tak naprawdę.

dram09

2011-11-04, 20:47
nie dziwie sie ze nie znaja ten typek 2:20min filmu to totalny pojeb "tomeczek"znam go mieszka na moim osiedlu..

rafiki

2011-11-04, 22:08
...kraj którego stolicą jest Mehico city?
eeee to ja nie wiem...no k***a jak można być takim tępakiem. I pomyśleć że takie przygłupy mają prawo wyborcze;/

A na koniec jaką wazelinę strzelił pracodawcy;D

Hybris

2011-11-04, 22:48
11:03 "to jest Kanada... w Stanach Zjednoczonych" i już miałem nadzieje, że honorowego punkcisza zdobędzie.

blade87

2011-11-04, 22:59
Cejrowski to j***ny katol i oszołom. Kiedyś wypowiadał się, że Polska powinna być oficjalnie katolickim krajem i tak bardzo chciałby żyć w takim kraju. No bo przecież jego zdaniem drogą demokracji należy formalnie zatwierdzić dominującą religię. ch*j z tym, że mnóstwo obywateli ma w dupie katolicyzm lub jakąkolwiek inną religię.

sadoleeeek

2011-11-04, 23:12
Co za jeb*ne tłuki... jamajka -.-