18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DEADmanPL

2016-05-05, 14:51
ch*j tam ja też bym nie wiedział że ten na obrazie to Mickiewicz, ani nie jestem w stanie zapamiętać na całe życie fabuł książek które czytałem tylko po to żeby zdać i zapomnieć, bo zwyczajnie nie jestem fanem tego typu literatury szkolnej, a przynajmniej w większości bo Dzieci z Bullerbyn były spoko. Rozumiem, że wypada poznać albo chociaż otrzeć się o dziedzictwo literackie narodu i pomimo że brak tego jest ignorancją wobec literatury, to nie uważam że osoba która nie wie jak wyglądał Mickiewicz musi być od razu skończonym idiotą.

vedkonner

2016-05-05, 17:54
Też nie pamiętam planu wydarzeń ponad połowy moich lektur szkolnych z tego roku, nawet jeśli podczas ich przerabiania miałem wszystko wykute na pałę i wcale nie czuję się z tego powodu głupi - są po prostu w ch*j nudne i słabe, dlatego wylatują mi z głowy.

popek11111

2016-05-05, 19:10
debil spytal sie gorszego debila..co to za program...?debilizm w połączeniu idiotyzmu z k***a pojebyzmem i nie wiem jak to gowno nazwać dalej

~Velture

2016-05-05, 21:01
Ogólnie można mówić co się chce ale czy cokolwiek z tego co czytaliście jako lektury kiedykolwiek w życiu wam się przydało w praktyce? Oczywiście poza sytuacjami rozmów towarzyskich bo tam zawsze się zdarza gadanie o dupie marynie.
To po prostu rozszerzało słownictwo tak samo jak podczas nauki języków czytanie książek w jakimś języku i nic więcej nie wnosiło do życia a te pie**olone w dupę interpretacje typu co miał autor na myśli pisząc "pies szczekał w wietrzny dzień" i pisanie z tego pok***ionych wypocin na 2-3 strony A4 ,że pies symbolizował nienarodzonego syna a szczekanie niekochających rodziców a wiatr to k***a przemyślenia autora o swoim dzieciństwie które przemijało jak wiatr wiejący z pagórków symbolizujących kolejne gówno.

Oczywiście uważam ,że matura jest potrzebna i w ogóle ale sam język polski i te pie**olone interpretacje co autor miał na myśli to wyssane z ch*ja gówna.
Każdy normalny czytając ,że ziemia jest czarna a trawa zielona wie ,że autorowi chodziło o to ,że trawa jest k***a mać zielona a ziemia do ch*ja czarna a nie k***a jakieś teorie o ch*jwieczym wymyślane przez 50 letnie p*zdy uczące polskiego.

Ma...........ge

2016-05-05, 21:08
Cytat:

Oczywiście uważam ,że matura jest potrzebna i w ogóle ale sam język polski i te pie**olone interpretacje co autor miał na myśli to wyssane z ch*ja gówna.


No nie do końca. Pisałam w ch*j takich rzeczy, ćwiczyłam, męczyłam się. Ale teraz jak oglądam film, słucham muzyki czy cokolwiek innego - nie wiem, np. podczas rozmowy z kimś kto używa jakichś aluzji, potrafię w mniejszym czy większym stopniu znaleźć sens (wiem, brzmi to ch*jowo)... tego co autor miał na myśli. Tak po prostu, dla samej siebie. Uważaj jak sobie chcesz, ale wg mnie to rozwija abstrakcyjne myślenie.

maveric666

2016-05-05, 21:57
Jakich mamy nauczycieli taki mamy poziom

daro7557

2016-05-07, 16:52
czemu na głównej jest taki syf