18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Matura 2015

grudzin7 • 2015-05-04, 10:28
Dziś o 9.27 napisałem do mojej koleżanki - maturzystki smsa:
"Mam nadzieję, że masz wyłączony telefon ;) Powodzenia! ! !"
po czym 2 minuty później dostałem wiadomość:
"Ty k***o"
Ahh te kobiety... chcesz być miły a im zawsze coś nie pasuje...

gorczański

2015-05-04, 11:02
Nawet jestem w stanie w to uwierzyć bo te tępaki mogą nawet nie pomyśleć, że telefon wypadało by wyłączyć

bosslolkowy

2015-05-04, 11:22
Ja jestem w stanie to uwierzyć, bo nie ma lepszej ściągi niż telefon z netem w tych czasach ;) z resztą u Nas nauczyciele przypominali o telefonach i każdy w swojej klasie zbierał je wszystkie do pudła,żeby oddać po teście. Kto chciał to oddawał.

Zuku1916

2015-05-04, 11:40
bosslolkowy napisał/a:

nie ma lepszej ściągi niż telefon z netem w tych czasach ;)



Słuchawka w uchu, kamerka w długopisie, GSM w zegarku, ściąga w długopisie. Trzeba tylko trochę pokombinować ;)

zgonex

2015-05-04, 11:45
trzeba być tępą k***ą żeby musieć posługiwać się ściągami. potem oglądam matura to bzdura i aż mi się zwoje prostują, że takie tępe śmieci w ogóle chodzą po ziemi. zagonić to bydło do obozów niech kopią rowy. w każdym normalnym kraju za ściąganie wypie**alają ze szkoły, nawet w pedalskim uk jak cię złapią to wzywają policję.

freaky

2015-05-04, 12:21
W takiej sytuacji należy zachować stoicki spokój, bo i tak nerwy i stres nie mają już najmniejszego sensu. Mnie dla przykładu, swego czasu rozpie**olił typek, do którego po 40 minutach od rozpoczęcia egzaminu z języka polskiego zadzwonił telefon. Zapewne jeszcze rano obudził go alarm z komórki i zapomniał jej wyciszyć. W każdym razie zaniepokojona o rezultat z matury, koniecznie chciała poznać odczucia wnuczka po egzaminie. "A, dziękuję babciu, właśnie skończyłem". Zdziwiła mnie reakcja komisji, wyraźnie uradowana i podejrzewam, że gdyby nie wyrwał się z kartkami, pozwoliliby dokończyć, mimo jasnych dyrektyw.

nightclaw

2015-05-04, 12:34
Zuku1916 napisał/a:



Słuchawka w uchu, kamerka w długopisie, GSM w zegarku, ściąga w długopisie



i ku*as w dupie najlepiej. Jak teraz na matmie daja wszystkie wzory i kalkulator to trzeba miec downa zeby 30% nie dostac, no ale w wyzszej szkole bansu i lansu sa inne standardy. swoja droga fake czy nie zajebista maniera " zadzwonie, moze jej sp***ole hehe"

BongMan

2015-05-04, 13:43
Kiedyś pomogłem koleżance z uczelni i jej facetowi, a oni mnie wych*jali na pieniądzach. Jakiś czas potem były obrony licencjatów. Obronili wszyscy z całej uczelni, oprócz tej panny. Napisałem jej krótkiego smsa:
- Karma.
W odpowiedzi dostałem taką piękną wiązankę, że nie powstydziłby się jej nawet śp. Lansky.

PS:
Pawcio, szczerbaty frajerze z Radomska - cały czas pamiętam.

Zuku1916

2015-05-04, 14:56
nightclaw napisał/a:



i ku*as w dupie najlepiej. Jak teraz na matmie daja wszystkie wzory i kalkulator to trzeba miec downa zeby 30% nie dostac, no ale w wyzszej szkole bansu i lansu sa inne standardy. swoja droga fake czy nie zajebista maniera " zadzwonie, moze jej sp***ole hehe"



Kolego, jeżeli myślisz, że ściąganie kończy się na maturze, a na studiach to sami święci to radzę zdjąć klapki z oczu.

Ma...........gw

2015-05-04, 15:09
Zmyślone i trochę ch*jowe :) a jeśli prawdziwe, to jak na 30 latka masz fajne koleżanki ;)

Wiochmen

2015-05-04, 15:17
bardzo realna historia,masz niby 31 i masz kolezanki o 13 lat mlodsze...

to wiec zadzwonil jej telefon wszyscy pewnie na nia patrzyli,ale h*j ona jeszcze na lajcie ci odpisala,no oczywiscie...

a co do sciagania na studiach to skoro net w tele wystarczy do zdania to pewnie studia to jakas rachunkowosc i masturbacja,na wiekszosci politechnik wiedze z wiki mozna se w dupe wsadzic...nie mowiac ,ze potrzebne sa czasem rysunki a dane do zadania to indywidualne założenia...