18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KMD

2013-05-06, 17:51
maniek423 napisał/a:


Nie cytować w komentarzach bo to nie ma sensu...



Nie będziesz mi życia układał :>

T0B1

2013-05-06, 17:58
bloodstained napisał/a:

i to tylko pokazuje, że polska szkoła uczy pierdół zamiast logicznego myślenia. a i jedno i drugie leży i kwiczy.


To do ch*jowej szkoły musiałeś chodzić. U mnie jakbyś na dowolnej lekcji (a nie tylko na polaku) wyjechał z czymś takim jak "bul" czy "męszczyzna/męrzczyzna" to nie dość, że by Cię wyśmiali to jeszcze na następnej lekcji polskiego miałbyś dyktando. Nie ma co zwalać wszystkiego na oświatę bo znaczna część społeczeństwa (żeby nie powiedzieć większość) to po prostu debile (genetyczni, jeżeli można to tak ująć). Weź też pod uwagę fakt, że w takim show pokażą Ci tylko takich debili. Pewnie pytanie "Przez jakie ó/u piszemy ból/bul" zadali wcześniej dziesiątkom osób, które odpowiedziały dobrze. Poza tym skąd wiesz, czy jakby nie kazać takiemu policzyć jakiejś całki to nie zrobiłyby tego lepiej niż przeciętny licealista?

Bierki

2013-05-06, 18:08
KMD napisał/a:

Lejdi Magbet


Magbetowa to może została zjedzona, kto to wie. :roll:

KMD

2013-05-06, 18:12
Nie czytałem :) Dobra książka :?

Majorus

2013-05-06, 18:12
Nie podniecajcie się tak, zapytali 200 osób, wzięli z tego 20 najgorszych debilów i zmontowali program.

VonHaiPaue

2013-05-06, 18:19
KMD napisał/a:

-Co się stało z Lejdi Magbet pod koniec dramatu?

- Pod koniec wszyscy zostali zjedzeni



Nie zdziwie się jak by ktoś tak napisał... Średnio ogarnięty Orangutan by to lepiej ogarnął.

betclic123456

2013-05-06, 18:21
Czy tylko mnie absolutnie nie jara "show" tego pokroju?
Uprzejmie apeluję - nie wrzucajcie tutaj rocków, krytyków, adbasterów czy innych kurew - i tak ich pełno w całym internecie. Kto ma na tyle ch*jowe życie by ich oglądać to znajdzie ich na jutjubie, a nie będzie ich szukał po sadisticu, a sądząc po stosunku komentarzy do piw nikt ich tutaj z zapartym tchem nie wyczekuje.

Loaloa

2013-05-06, 18:21
Jeśli chodzi o ortografię to spora część sadolowego towarzystwa patriotyczno - kruchtowego prezentuje podobny poziom. Te głupki przepytywane na ulicy to wasze lustrzane odbicia. Wielu z was bez żenady przyznaje, że ma "wyj***ne na interpunkcję", a swój analfabetyzm uznaje za powód do dumy.

ProfessorHix

2013-05-06, 18:27
@Majorus

"debilów" ??
Aplikujesz na miejsce 21-sze? :)

wa...........28

2013-05-06, 18:33
@Doomik A tu się zdziwisz bo "subuj" można traktować jako polskie słowo bo pochodzi od słowa "subskrybować" które można znaleźć w słowniku języka polskiego.W przeciwieństwie do słowa "sadistic" które jak się domyślacie znaczy sadystyczny, wiec jak chcecie być tacy ĄĘĆŚ Polska i tylko Polska to bądźcie w tym konsekwentni, a nie czepiacie się każdego słowa obcego.Czyli w skrócie - ALE SFEJLIŁEŚ FAIL FAIL <----- Masz nażryj się.

Morgoth1432

2013-05-06, 18:50
jacek1999 napisał/a:

heh akurat niektore pytania sa napawde trudne i sie nie dziwe ze niewiedzieli pewnie komentujacy tez nie wiedza a sie smiejecie xd lubie te odcinki bo idzie sie posmiac



mówi to dzieciak kończący szkołę podstawową? ehhhh

Barnea

2013-05-06, 18:56
To już nie jest śmieszne... To jest żałosne, że żyją tacy tępi ludzie. Te pytania są banalne i nawet głuchy, gdyby mu pytanie czytali, odpowiedział by dobrze. k***a!