18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matthew i Leonardo

Dwalitrywodki • 2014-03-04, 10:20


Jestem pełen podziwu dla Leonardo za jego grę, ale tym razem się uśmiałem :mrgreen:

chetek

2014-03-04, 19:42
ch*j z DiCaprio. Taki Kevin O'Connell był nominowany 20 razy na przestrzeni 24 lat i nie dostał ani jednej statuetki. Leo ch*j wie o rozczarowaniu.

grlouie

2014-03-04, 20:21
wygrał lepszy... sorry ale to już w Gatsbym lepszą kreację stworzył DiCaprio... w Wilku grał ćpuna i dz**karza czego już było na pęczki i nie zrobił tego nawet lepiej od innych, Matthew stworzył bardzo ładną, spójną i ciekawą postać, to jest zasłużony Oscar, lepiej sie bijcie o inne kategorie gdzie wygrała Grawitacja np. to ma więcej sensu bo tam rzeczywiście zj***li

Adek1507

2014-03-04, 22:23
A ja mam wyj***ne na te oskary. Mnie to nie dotyczy. Zajebiste filmy są z Leo. ale i z Matjufem Makkalikajnem też są fajne. Idę spać.

mahcio

2014-03-05, 11:49
erebre napisał/a:



Ale nie gra p*zd pokroju Biebera (za rolę w Titanicu wielu go uważało za lalusiowatego gogusia), pedałów, chorych na AIDS albo murzynów zbierających bawełnę, tylko dostaje poważne role, z których świetnie się wywiązuje. A to nie jest modne, więc nie ma oscara. Sam szczerze przyznam, że go nie lubiłem kiedyś, ale ostatnie jego filmy ogląda się z wielką przyjemnością. Jeszcze kiedyś dostanie oscara, bo zasługuje.



Errebre, z całym brakiem szacunku, ale widać, ze pierdo$#sz, a nie masz zielonego pojecia . Oglądałeś w ogóle film za który Matthew McConaughey dostał Oscara?(A to co pokazuje teraz w serialu Detektyw - Majsterszytk) Co z tego, że był chory na aids, w Wilku Leo też był chory - był uzależniony od narkotyków.
Jak ja nie lubie takich ignorantów, oceniających po swoich zadufanych guścikach.
Zgadzam się z Tobą w jednej kwesti w 100%, Leo powinien dostać Oscara, ale za któryś z poprzednich filmów(predzej czy pozniej dostanie-chociazby za caloksztalt), Di caprio to moje top 5 żyjących aktorów(Matthew tu nie ma), co nie znaczy, ze musze byc ignorantem.

kris222

2014-03-05, 18:01
Poradnik dla Leonardo DiCaprio :lol:


Odpowiedź Leonardo DiCaprio na filmik :mrgreen:


TB303

2014-03-05, 18:33
Cytat:

HowToBasic


To wystarczy by wymijać ten syf szerokim łukiem.

trk123

2014-03-09, 01:55
Może następnym razem, Leo :emo:


Kac_Kupa

2014-03-09, 02:05
Wzrok w podłogę, smutna mina,
Znów Oscara ni ma...
Lecz nie złamie się ten zuch,
Wyr*chawszy tuzin lasek znów.
Rym ch*jowy, lecz prawdziwy,
To jest jebak niemożliwy,
A więc Pany czapki z głów,
Bez Oscara jebie znów.

Matt41

2014-03-09, 02:08
Ostatnio zauważyłem dużo pocisków w stronę Leo, ale nie wiem dlaczego może jestem zacofany ? Każdy ma pompe z tego że nie dostał ani jednego oscara :-D ?

Zarammoth

2014-03-09, 02:18
Tylko, że Eminem dostał Oscara za muzykę do filmu (dokładnie za jeden utwór - "Lose Yourself"), a nie za grę aktorską. Można więc wymieniać też innych kompozytorów, scenarzystów itp.

mare30ks

2014-03-09, 06:15
to kara za titanica :)