18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matrix mu się włączył

Jesse.Pinkman • 2022-02-19, 02:17
Próba odbicia aresztowanego w Rosji.

Jesse.Pinkman

2022-02-19, 11:56
Znalazłem nagranie z bliska:


dżonyłojlker

2022-02-19, 12:36
35i napisał/a:

I to jest prawdziwy kolega.



I teraz porównaj sobie to z tematem poniżej, spedalone gówniaki w babskich ubrankach robiące łapkami serduszka jak panienki na kamerkach gdy jakiś frajer sypnie piniążkiem.

35i

2022-02-19, 13:06
parekselans napisał/a:

I teraz porównaj sobie to z tematem poniżej, spedalone gówniaki w babskich ubrankach robiące łapkami serduszka jak panienki na kamerkach gdy jakiś frajer sypnie piniążkiem.



Nie ma co porównywać, tamtego nawet nie komentowałem, bo byłem zajęty składaniem scyzoryka w kieszeni. Te p*zdeczki mają jednak jeden zasadniczy plus. Kobiety nie wypada bić, to chociaż można sobie odreagować na nich z czystym sumieniem. To prawie to samo.

kawior2007

2022-02-19, 15:35
35i napisał/a:

I to jest prawdziwy kolega.



Ale to te brudasy

AnonZeZwierzakiem

2022-02-19, 17:20
@Jesse.Pinkman

on poprostu chciał się ponapie**alać XDD

Kurde26

2022-02-20, 10:25
alucard321 napisał/a:

A jak ty po, jak sam nazwałeś policyjnego śmiecia zadzwonisz, bo emeryt wjedzie ci na światłach w tyłek, to bardzo ładnie będziesz się do niego zwracał per Panie waladzo. Jak ci ktoś zgwałci panienkę w ciemnej uliczce, to też pedziesz płakał i liczył na policyjnego śmiecia. Gdy ktoś podpie**oli ci śmieciarkę sprzed domu, to też będziesz liczył na policyjnego śmiecia. Gościu ogarnij się. Nie twierdzę, że policja jest spoko i każdy z nich to twój przyjaciel, ale gdyby ich nie było, to ktokolwiek mógłby wejść ci do domu metoda "SWAT", wyr*chać siostrę, pociąć psa i na koniec ten szmelc na którym napisałeś swój mega inteligentny komentarz, zaj***ć. Z bobem



Ale przecież tak jest jak napisałeś. Każdy może wejść i to zrobić a ja nie mogę nic bo przyjedzie ten "pan władza" i powie że nie miałem prawa gościa jebnąć szpadlem. A jak ktoś mi coś ukradnie zrobią wszystko aby udowodnić niską szkodliwość i umorzą dochodzenie. W tym kraju nie jest ważne co i ile kradniesz tylko komu. Zobacz film, ktoś próbuje policjantom pomóc? Nie. Dlaczego? Bo sami nigdy takiej pomocy od policji nie dostali, wręcz przeciwnie.

Barney100

2022-02-20, 17:17
A pociągi jadą dalej, życie się toczy.

alucard321

2022-05-02, 20:41
Kurde26 napisał/a:

Ale przecież tak jest jak napisałeś. Każdy może wejść i to zrobić a ja nie mogę nic bo przyjedzie ten "pan władza" i powie że nie miałem prawa gościa jebnąć szpadlem. A jak ktoś mi coś ukradnie zrobią wszystko aby udowodnić niską szkodliwość i umorzą dochodzenie. W tym kraju nie jest ważne co i ile kradniesz tylko komu. Zobacz film, ktoś próbuje policjantom pomóc? Nie. Dlaczego? Bo sami nigdy takiej pomocy od policji nie dostali, wręcz przeciwnie.



Nie mierz wszystkich swoją miarą. Mi moją furę (już w częściach) znaleźli. Gości, którzy zrobili mi chatę w trakcie mojego wesela również, więc ja nie mam się co do większości z nich dopie**alac.