18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matkopizda

~Velture • 2017-12-12, 02:26
I jeszcze mają pretensje do motocyklisty :homer:

Po karnacji stawiam, że to rodowici szwedzi albo inni francuzi.


panar3

2017-12-12, 06:01
Jeszcze gościa jakieś cyganogębe pojeby obsobaczyły...
Noż kurna, mam dość tej tępoty durnych cip. Już kiedyś na ten temat się odezwałem, ale zrobię to ponownie bo mnie szlag trafi. :-/
Taka durna suka (włączając płodne jak królice szmatogłowe samki, których nie obejmują pkt. 2,3 i 4) ma najczęściej schemat życiowy jak niżej:
1) Przesrane najczęściej dzieciństwo (tatuś, starszy brat, wujkowie, czasem dziadek :-D - przygotowanie do roli samicy),
2) Nastolatkowe dymanko w gimbazie itp. (nauka dupczenia w słoneczku),
3) Poszukiwanie samca rozpłodowego do którego można się jeszcze podwiesić póki się z czasem bogatszy nie trafi,
4) Próbuje zajść w ciąże, co w dzisiejszych czasach bywa coraz częściej problematyczne,
5) Jak zajdzie to próbuje utrzymać i przez co najmniej 4-5 miesięcy jest spasionym, poj***nym wielorybem,
6) Rodzi w bólach
7) Karmi a bachor jej cycki ogryza,
8) Wpie**alA SIĘ pod pojazd z tym pie**olonym bachorem jakby była po lobotomii...

Noż k***a! Ja rozumiem że świat musi istnieć i gatunek przetrwać (czasem w to wątpię, głównie dzięki Sadistic.pl - tu wszystkim :wodka: za starania), ale może lepiej jest walić gruchę niż te p*zdy zapładniać bo same stresy są od tego, no może wyłączając pkt.1 i 2.
Amen!

banerr

2017-12-12, 10:25
Najlepsze te małpie okrzyki na początku. Tak to jest jak we własnym kraju w przyspieszonym tempie tubylcy stają się mniejszością.

krajsik

2017-12-12, 11:39
Pewnie biegła po świeżaka bo za darmo dostała, cisnąc ściemę że to na chorą córkę.

Dzisiaj

2017-12-12, 13:49
chęci się liczą - dobrze, ze zjechał ale szkoda, że nie pod tira :(

kacper_IK160P

2017-12-12, 15:27
k***a ale kombo, motop*zda i matkop*zda. :D Oboje do pierdla, a bachora do piachu, tak profilaktycznie, żeby nie przekazywał dalej genów mamuśki. Albo całą trójkę do piachu.

Tarab85

2017-12-12, 19:09
Moto może i p*zda, ale w tej sytuacji nie zawinił.