18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matko i córko

Perhydrol • 2018-02-24, 18:49
Matka z córką zostawszy napadnięte w sklepie odważnie bronią dobytku zadając napastnikowi kilka ran kapiszonami.



Cytat:

Tulsa police responded to the store near 12th and Memorial just after 6 p.m. Thursday after the clerk called 911, saying they shot the suspect multiple times. The suspect was gone by the time officers arrived, but he later showed up at a local hospital.

Police have identified the suspect as Tyrone Lee and believe he's connected to 10 other robberies in the area. They say Lee walked into the liquor store Thursday evening with a shotgun, demanding money.

Surveillance video shows the suspect behind the counter before walking out of the camera's view. The owner and her daughter both grab their guns, and when the suspect returns, the owner opens fire

The suspect remains in critical condition at the hospital.

The liquor store was back open Friday.


~Velture

2018-02-25, 05:55
Nie wiem kto jest głupszy. One czy ten asfalt. Z początku spoko ale później dały dupy koncertowo.
Powinny były wyj***ć w niego cały magazynek a potem zdezynfekować mu rany lejąc na niego wódkę.

Piotru70

2018-02-25, 06:35
Filogyna napisał/a:



Porównaj sobie, jełopie, statystyki napadów w celach zarobkowych w Polsce albo nawet każdym innym europejskim kraju, a USA.



Zesrałbyś się, chłopcze. Całkowicie poważenie: zesrałbyś się w gacie ze strachu. Dziewczyna zapewne ma dużo większe jaja niż ty.


A że murzyn miał dużo staminy, to trudno było przewidzieć.



Dobrze wróżbito Macieju, rozumiemy że pewne sytuacje przerastają ciebie w pewnych względach.

Bodziolod

2018-02-25, 06:56
Jak pomyśle że żyjemy w kraju w którym Państwo chroni kryminał pokroju Bambo który na owym filmie wpadł do sklepu, a obywatelom pokroju mama & córka zakazuje posiadania broni a w razie jakiejkolwiek sprawy sądowej i tak przyklepał by racje złodziejowi to już nawet nie jestem zły, bo przyzwyczaiłem się do tego, zadaje sobie natomiast jedno pytanie. Dlaczego ? Co za interes ma ten poje*aby kraj żeby nie zamykać złodziei, wypuszczać gwałcicieli, a za posiadanie 0.5 grama marihuany albo ściągnięcie M jak miłość z torrentów sądzą i zamykają ludzi na lata.

bloodwar

2018-02-25, 07:41
-_BrD_- napisał/a:

Oczywiście imię ofiary "Tyrone Lee" jest całkowicie przypadkowe.



Jaki Tyrone, przecież tutaj ofiarami były tylko kobiety!!! Imię SPRAWCY to Tyrone

maddog77

2018-02-25, 08:05
Kaliber jednak ma znaczenie gdyby to było coś cięższego z pociskami Hydra Schock to negr po dwóch szotach już by nie żył.

hellblade

2018-02-25, 10:43
Może i odważne kobiety ale mimo wszystko idiotki. Jak widać niewiele brakowało a obie zostałyby postrzelone z własnej broni, o tym że pozwoliła mu podejść na wyciągnięcie ręki nawet nie chcę wspominać.

Filogyna

2018-02-25, 13:19
Bodziolod napisał/a:

Jak pomyśle że żyjemy w kraju w którym Państwo chroni kryminał pokroju Bambo który na owym filmie wpadł do sklepu, a obywatelom pokroju mama & córka zakazuje posiadania broni a w razie jakiejkolwiek sprawy sądowej i tak przyklepał by racje złodziejowi to już nawet nie jestem zły, bo przyzwyczaiłem się do tego, zadaje sobie natomiast jedno pytanie. Dlaczego ? Co za interes ma ten poje*aby kraj żeby nie zamykać złodziei, wypuszczać gwałcicieli, a za posiadanie 0.5 grama marihuany albo ściągnięcie M jak miłość z torrentów sądzą i zamykają ludzi na lata.



Nie wierz we wszystko, co twoi prawilni koledzy ci powiedzą.

A) W USA jest 30krotnie wyższa statystyka napadów na tle rabunkowym (95% z nich z bronią palną w ręku) niż w Polsce
B) Skąd masz info, że w Polsce się złodziei czy gwałcicieli nie zamyka?
C) Za posiadanie 0,5 grama trawy możesz co najwyżej 12 godzin na dołku spędzić. Nawet zawiasów nie dostaniesz
D) USA lobbuje ostre prawo dotyczące prawa własności intelektualnej. I to w USA możesz dostać większą karę za UDOSTĘPNIANIE gówna w internecie niż w Polsce. Ta kwestia w ogóle pojawiła się w Polsce dopiero po agresywnej kampanii hamburgerów.

-_..........._-

2018-02-25, 13:56
@bloodwar Rzeczywiście, masz rację, potknąłem się o własny skrót myślowy. Chodziło mi o ofiarę losu.

@filogyna Pamiętam z dawnych czasów takie hasło: "sharing is caring". Dzielenie się powinno być wpisane do karty praw podstawowych człowieka...

corpo_kills_me

2018-02-25, 17:08
kolor skóry oczywiście przypadkowy...

SpijaczWymiotów

2018-02-27, 05:28
nectovelius napisał/a:

A jakby to wyglądało w Polsce :?: Sklep obrobiony, matka zabita, córka zgwałcona, a w leżącej na ziemi słuchawce telefonu słychać zapętlone "... komenda policji, proszę czekać na zgłoszenie się oficera dyżurnego..."
P.S.
Zapomniałem o najważniejszym - czemu tak :?: Bo u nas nie można się bronić.


Taaa już sobie wyobrażam dostęp do broni w polszy...przecież co drugi na sadolu to debil, anypisowiec ,antyszczepionkowiec itp itd etc a od czytania pierdół aż głowa boli.
Miałem wizję: seba idzie z drugim sebą, seby sa za klubem x i mają barwy powiedzmy zółte i czarne. Widzą innego sebe ale z inngo klubu, pochodzą i kula w nogę bo jest za innym klubem. Poszkodowany seba nie zgłosi bo jest JP 100%.
Jeszcze lepiej kończyły by się solófffki sebów. Jeden dostaje wpierdziel od drugiego, to on albo koleżka klamke w ruch pach pach...nie stary, niee polaczki i broń to są 2 antagonizmy. :lodowka:

libr76

2018-02-27, 17:49
Fascynujace na paru poziomach.

Koles ktory wlasnie dostal dwie kulki przybiega z powrotem, zeby wydrzec morde i wynegocjowac bonus.

Napadniete kobity patrza sie jak jelen w reflektor na wracajacego napastnika, zamiast strzelac poki nie podejdzie blizej.

To ze corka nie zastrzelila matki podczas szarpaninki, to cud jest.

Jesli ten koles byl postrzelony cztery razy (minimum) i ZBIEGL z miejsca zdarzenia to policja tam jechala na hulajnogach chyba. I to z daleka.