18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka z córkami w Guangzhou potrącona

fantastico • 2017-08-12, 01:24
Cała rodzina radośnie samochodem zmieciona. Los uczynił im śmierć, a ojciec nie będzie pewnie rad z tego zdarzenia. U Was też tak jebie gorącem?? :/


os...........wo

2017-08-12, 06:06
Gdy zdycha muzułmanin, allah wyszukuje 72-wie dziewice... jeszcze 69.
Niestety gorączka straszna i u mnie.

Herhard

2017-08-12, 07:58
Ładnie wycelował choć miejsca dookoła w ch*j.

elfis

2017-08-12, 08:02
dawało wczoraj popalić, termometr pokazywał 40 stopni, znajomy wrócił z Chorwacji i myślał że odpocznie od temperatur a tu to samo

Lobo24

2017-08-12, 08:49
Już rozumiem tekst wiersza: "śpieszmy się kochać ludzi, zostają po nich BUTY i telefon głuchy".

biala20

2017-08-12, 09:17
Ślepa komenda! Przecież ta z prawej spojrzała w prawo! Nie widziała tego zapioerdalacza?!

Argeusz

2017-08-12, 12:37
@biala20 pewnie, ze widziała i dlatego się zatrzymała tuż przed zdarzeniem pewnie po to, zeby przemyśleć sprawę i zdecydować co należałoby zrobić.
Tępa p*zda, 70% kobiet jakie znam to tępe p*zdy jak ta na filmie.

neoszw

2017-08-12, 14:10
O a gość jeszcze biegnie żeby skorzystać, póki mięsko jeszcze ciepłe! :D

PA...........SM

2017-08-12, 20:35
neoszw napisał/a:

O a gość jeszcze biegnie żeby skorzystać, póki mięsko jeszcze ciepłe! :D



Ciekawe, którą pierwszą wyr*cha? Obstawiam, że tą najmniejszą w białej sukience :P

weryfikator4

2017-08-13, 08:00
Fantastico - ty masz kumpla w monitoringu w Guangzhou?...

Stajan

2017-08-13, 13:08
W piątek, we wszystkich mediach, od rana trąbili, że w całym kraju panuje stan wyjątkowy z powodu wysokich temperatur, a ten się pyta czy u nas też gorąco. A jak myślisz? Zresztą mniejsza o to, bo w piątek naprawdę myślałem, że to już moje ostatnie chwile życia. Opony mi się topią, czoło też, a od 10 km jadę za cysterną 30 na godzinę. Co on takiego wiózł, że przy 40*C musiał generować korek w godzinach szczytu? Miałbym to w dupie, ale moja klimatyzacja zaczyna porządnie chłodzić dopiero od 50 km/h. W dodatku ani dwójką za nim ani trójką. Myślałem, że zostawię auto na poboczu, resztką sił dogonię ch*ja na piechotę i odstrzelę w kabinie za masowe znęcanie się nad ludźmi. Na szczęście w tym momencie z przeciwka wreszcie pojawiła się luka na wyprzedzanie. Na pewno są tu jacyś TIRowcy więc mam pytania: 1) Czy naprawdę ten gość mógł wieźć coś płynnego co dla bezpieczeństwa wymaga takiego ślimaczego tempa? 2) Miał przegrzaną ciężarówkę i nie dał rady szybciej? 3) Po prostu był debilem i nie wiedział, że ludzie za nim umierają? Wiem, że to brzmi jak zagadki czterolatka, ale po prostu nie lubię się stresować więc na przyszłość chcę wiedzieć jak wytłumaczyć swoim nerwom dlaczego za chwilę dostaniemy udaru cieplnego i umrzemy lub ewentualnie spóźnimy się do roboty.

mazga50

2017-08-13, 14:12
osztyk***o napisał/a:

Gdy zdycha muzułmanin, allah wyszukuje 72-wie dziewice... jeszcze 69.
Niestety gorączka straszna i u mnie.



70. Matka już nie podpada.
Swoją drogą, ta z prawej zbliżała się do wieku rębnego, to szkoda...

Reichsmarschall

2017-08-13, 15:04
Ja mam pewność ,że nigdy nie podzielę marnego losu osób z tego video bo odkąd zacząłem przeglądać kompilacje wypadków - szczególnie rosyjskich to rozglądam się w każdą stronę po kilka razy w trakcie przechodzenia przez pasy.

neoszw

2017-08-13, 22:48
Cytat:

Ja mam pewność ,że nigdy nie podzielę marnego losu osób z tego video bo odkąd zacząłem przeglądać kompilacje wypadków - szczególnie rosyjskich to rozglądam się w każdą stronę po kilka razy w trakcie przechodzenia przez pasy.
______________


I tak nadjedzie z nikąd i cię pie**olnie. Nie bój się.

Catar

2017-08-14, 08:45
mazga50 napisał/a:


Swoją drogą, ta z prawej zbliżała się do wieku rębnego, to szkoda...



Juz chyba była, w chinach 14 lat, japonia 13 lat