18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka z córką szły pasami...

Halman • 2023-02-16, 11:55

jedna się znalazła druga znikła...

Misiek_KRK

2023-02-16, 12:13
Ale miały pierwszeństwo :)
I dalej mają pierwszeństwo na tamten świat.

Ha...........dy

2023-02-16, 12:15
Z tego portalu wyniosłem lekcję, że istnieje coś takiego jak martwy punkt u kierowców wysokogabarytowych, dużych pojazdów kołowych i zawsze trzeba uważać na wszelkiej maści tiry, autobusy piętrowe i inne wozy naczepowo-po jezdni-zapie**alające. :-)

Zulu-Gula

2023-02-16, 12:34
Halman napisał/a:

jedna się znalazła druga znikła...



Ta druga robi przegląd podwozia ;-)

kubol

2023-02-16, 13:44
HardyTwardy napisał/a:

Z tego portalu wyniosłem lekcję, że istnieje coś takiego jak martwy punkt u kierowców wysokogabarytowych, dużych pojazdów kołowych i zawsze trzeba uważać na wszelkiej maści tiry, autobusy piętrowe i inne wozy naczepowo-po jezdni-zapie**alające.



Jaki k***a martwy punkt? Gdyby staly przed samą kabina lub pod lusterkiem albo za ciezarowka to bylyby w martwym punkcie, ale tutaj martwy punkt jest na srodku przejscia, a kierowca nie szczegolnie sie przejąl tym co zrobil

Lobo24

2023-02-16, 14:05
Znałem kiedyś pojeba co rozsyłał filmy jak jedzie zładowanym TIR-em 88. Na miejscu kierowcy nikogo nie było bo ten tańczył na środku kabiny do jakiegoś techno.
Tutaj tańca może nie było al na bank gapił się w telefon.

Quassar

2023-02-16, 14:37
HardyTwardy napisał/a:

Z tego portalu wyniosłem lekcję, że istnieje coś takiego jak martwy punkt u kierowców wysokogabarytowych, dużych pojazdów kołowych i zawsze trzeba uważać na wszelkiej maści tiry, autobusy piętrowe i inne wozy naczepowo-po jezdni-zapie**alające.



Ja nie ufam nawet ludzią w maluchu.
Zaufaniem rysykujesz swoje życie.

Halman

2023-02-16, 14:38
Quassar napisał/a:

Ja nie ufam nawet ludzią w maluchu.


w jakim ty skansenie mieszkasz ze jeszcze jeżdżą tam maluchami..? :szydera:


Cipczan

2023-02-16, 15:28
Quassar napisał/a:

Ja nie ufam nawet ludzią w maluchu.



Że ci nie wstyd pisać jak totalny debil.

habiTEK

2023-02-16, 16:23
Quassar napisał/a:

Ja nie ufam nawet ludzią w maluchu.



ty masz dysmózgie z powikaniem?

Budrys2000

2023-02-16, 16:37
Quassar napisał/a:

Ja nie ufam nawet ludzią w maluchu.
Zaufaniem rysykujesz swoje życie.



Kacper, lat 16, uczeń 2 klasy szkoły branżowej, zawód ślusarz

Zgadłem?

;-)

vladok

2023-02-16, 19:02
HardyTwardy napisał/a:

Z tego portalu wyniosłem lekcję, że istnieje coś takiego jak martwy punkt u kierowców wysokogabarytowych, dużych pojazdów kołowych i zawsze trzeba uważać na wszelkiej maści tiry, autobusy piętrowe i inne wozy naczepowo-po jezdni-zapie**alające.



Zgadza się, mają wielki martwy punkt we łbach

Saika

2023-02-16, 21:25
Zasada ograniczonego zaufania.
Przechodzisz przez drogę, bądź gotowy na uskok nawet jak coś jedzie daleko od ciebie [ a powinno się zatrzymać ].
Żadne prawo nie zastąpi zdrowego rozsądku i czujności, no chyba że zamierzasz się kłócić z poziomu wózka / roślinki / kaleki.
Patrzeć i reagować kurdwa.
Po to właśnie daje się dzieciom piłkę czy pozwala [ tak jak kiedyś ] na dość ryzykowne rzeczy. Żeby wyrobić odruch naturalny.
Dzieciak jak dostanie kilka / kilkanaście/ dziesiąt razy w twarz piłką to się nauczy że przedmioty lecące czy poruszające się w jego kierunku powinny skłonić go do jakiejś reakcji a nie stania jak za przeproszeniem p*zda na wystawie.


mekiz

2023-02-16, 21:28
Budrys2000 napisał/a:

Kacper, lat 16, uczeń 2 klasy szkoły branżowej, zawód ślusarz
Zgadłem?



Obstawiam jakąś niszę: Sekser albo Gumolog.

Siriuz

2023-02-16, 21:31
Lewacka transcendencja - inni będą myśleć za mnie i zagwarantują mi bezpieczeństwo.