18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka wysłała syna o imieniu Dżihad do przedszkola

Matikens • 2013-07-11, 13:25
We Francji matka wysłała syna o imieniu Dżihad do przedszkola w koszulce z napisem „jestem bombą”.



Mieszkanka miasta Nimes na południu Francji wysłała swojego 3-letniego syna o imieniu Dżihad do przedszkola w koszulce z napisem „jestem bombą” i „Dżihad narodził się 11 września” ( z tyłu koszulki ) – pisze Deutsche Telekom AG.

Prokuratura żąda dla niej kary w postaci grzywny w wysokości tysiąca euro. Bratu matki, który kupił koszulkę, prawdopodobnie przyjdzie zapłacić grzywnę 3 tysięcy euro. Prokuratura dostrzegła w działaniu matki propagandę terroryzmu, jak widać zatem muzułmanie to lemingi. Według francuskiego prawa podobne przestępstwa są karane pozbawieniem wolności do 5 lat i grzywną do 45 tysięcy euro. Sąd pierwszej instancji w kwietniu wydał wyroki uniewinniające matkę i wujka chłopca. Obecnie w toku jest postępowanie apelacyjne. Wyrok powinien zapaść 20 września.
Adwokat matki twierdzi, że jego klientka rzekomo założyła koszulkę synowi z prowokacyjnymi napisami bez zastanowienia.

… ale poczucia humoru jej odmówić nie można. Zarówno przy wyborze imienia jak i przy doborze garderoby. Jednak francuscy muzułmanie mają poczucie humoru. I to wystrzałowe! Aż się przypomina kultowy skecz „Ahmed – martwy terrorysta”. Dla mnie osobiście jedno i drugie to taki sam „wisielczy” humor.

Kuba Szylkiewicz

na podstawie: sedmitza.ru


Szczam_na_Zakrystii

2013-07-11, 13:51
Mógł już nie wrócić, przynajmniej było by jednego mniej.

A tak swoją drogą to ci francuzi to są na prawdę p*zdy.
"Matka" daje na imię dziecku dżihad, ubiera taką koszulkę i zostaje uniewinniona...
"ubrała bez zastanowienia" a wujek pewnie czytać nie potrafi no i imię też przypadkowo wybrane.
Mogła by się przypadkowo jeszcze gdzieś w lesie wysadzić!

BongMan

2013-07-11, 13:56
Matikens napisał/a:

Wyrok powinien zapaść 20 września.


Prokurator idzie siedzieć za obrazę kultury muzułmańskiej.
Przedszkole zostaje zamknięte, a budynek wyburzony. Na jego miejscu powstaje meczet.
Dziecko, matka i wujek dostają po 100 000 euro odszkodowania za straty moralne.
Od teraz w całej Francji można legalnie nazywać dzieci Jihad i zakładać im takie koszulki.
Francja i cała Europa przeprasza za ten nieokrzesany przejaw ksenofobii i braku poszanowania oraz zrozumienia dla obcej kultury.

CYPRIAN

2013-07-11, 15:41
od razu trzeba było rozstrzelać jak psa

RapujacyToster

2013-07-12, 01:44
Celowo przeciągają strunę ciapaki, badają na co mogą sobie jeszcze pozwolić, mam tylko nadzieję że europa w końcu się obudzi i wyplewi te chwasty w p*zdu :D

Deflorat

2013-07-12, 01:51
hehehehehe, na bank te gnoje siedzą na socjalu, więc w zasadzie fracja sama sobie wypłaci karę :D

Missiekk

2013-07-12, 02:14
Samochód na zdjęciu z courtney to camaro ss ?

Irenvelle

2013-07-12, 04:31
Niech sobie ktokolwiek nazywa to kurestwo dobrym humorem, albo jakimkolwiek humorem, ale to wcale nie jest k***a smieszne, to jest k***a straszne.Dziecko powinno sie odebrac matce i przerobic na europejczyka

bober4

2013-07-12, 07:33
Jak był bombą to mogli mu przeciąć tętnice i powiedzieć, że próbowali rozbroić bombę. :amused:

tfojastara

2013-07-12, 11:45
Lol, ten "news" ma kilka lat.

Janóż

2013-07-12, 13:05
zaj***ć jakiegoś wirusa, który by wypie**olił w p*zdu wszystkich ciapatych. coś a'la seksmisja :p

bugaj

2013-07-12, 14:26
Radykalni muzułmanie to takie samo ścierwo jak naziole. Nie pozdrawiam

KTU

2013-07-12, 15:18
Jakby nie patrzeć to jeżeli byłaby potencjalna III Wojna Światowa którą wypowiedziałby świat islamu a od czasu 11/9 do wybuchu tejże III WŚ cały czas trwałyby wojny na Bliskim Wschodzie to po upływie lat można uznać że 11 września 2001 to dzień rozpoczęcia III Wojny Światowej.