18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka Polka ma już dość islamistów

vonreinert • 2016-02-15, 15:49


"Rzekomi uchodźcy są koniem trojańskim u wrót Europy. (...) Wystarczy posłuchać co oni mówią, jakie stawiają sobie cele. Przyszli tu po naszą ziemię. A my kobiety powinniśmy szczególnie się bać. (...) Stosunek islamu do kobiet jest dla człowieka z cywilizacji łacińskiej nie do przyjęcia!"

Ma...........gw

2016-02-15, 17:52
Bzdury, pani Joasia twierdzi, że każdy PRAWDZIWY Polak czeka na muzułmanów z niecierpliwością, gdyż ci na pewno się z nami będą chcieli asymilować.

Ech ci żydzi...taki udręczony naród ale poczucie humoru to oni mają.

kapelan_szturmowy

2016-02-15, 17:55
Loaloa, Ty lubisz jak się w Twoim kierunku "ch*je" posyła czy to jakieś inne zboczenie?

MojaAdrenalina

2016-02-15, 17:57
BOŻE, jak ja nienawidzę lewaków. Zniszczyli mi kontynent :(

bombel076

2016-02-15, 18:00
fiattt nie on po prostu jest pie**olniętym ch*jem.

StasSzyderca

2016-02-15, 18:02
kdwdj napisał/a:


Polecam film Agora. Dobrze jest tam pokazane jak kilkanaście wieków temu chrześcijanie w "pokojowy sposób" rozszerzali wpływy swojej religii.



Bo Agora jest tak samo filmem historycznym jak "Król Artur".
Idź być historykiem na kwejka :badyl:

Kozioł.

2016-02-15, 18:04
Trolem bez pracy albo gimbem nikomu innemu nie chcialoby sie pisac takich glupot i tyle czasu poswiecac na to olejcie go cieplym moczem niech umrze w samotnosci.

Do fiatt

aq...........qk

2016-02-15, 18:06
Krata browarów dla tej Pani. Po co w Europie "uchodźcy"? To bardzo proste. Jeśli wybuchnie tu wojna między Europejczykami a arabusami, znów gospodarka USA zacznie się napędzać. My tu będziemy mieli totalny rozpie**ol, koncerny zbrojeniowe będą doposażać obie strony i interes się będzie kręcił. Rosja zapewne też będzie chciała uszczknąć coś z tortu europejskiego, więc - jak uczy historia - pójdą na Zachód i znów będzie podział na strefy wpływów. Stany uruchomią kolejny "Plan Marshalla" na odbudowę zniszczonych państw, a te znów będą siedzieć na kredycie.

vonreinert

2016-02-15, 18:29
No tak, krata browarów, a w zasadzie 111 i film jak zwykle w śmietniku. No bo gdzież to taka polityczna treść na główną?! Toż to Sadistic by się rozleciał. A tak jasny przekaz od moderatora: "idźcie sobie robić Polskę gdzie indziej".

Loaloa

2016-02-15, 20:43
Cytat:

A tak jasny przekaz od moderatora: "idźcie sobie robić Polskę gdzie indziej".



Ja to ujmę tak: idźcie z tym gównem na.wasze prawackie ksenofobiczne i rasistowskie portaliki. Niech sadol pozostanie sadolem, a nie zmienia się w kółko pryszczatych gimbonazioli.





Przychodzisz do mnie z siekierą, znaczy, że też nie jestem ci obojętny.

vonreinert

2016-02-15, 22:35
Loaloa napisał/a:



Ja to ujmę tak: idźcie z tym gównem na.wasze prawackie ksenofobiczne i rasistowskie portaliki. Niech sadol pozostanie sadolem, a nie zmienia się w kółko pryszczatych gimbonazioli.



Nie trzeba być psychiatrą by dostrzec u ciebie silne zaburzenia osobowości połączone z zaniżonym poczuciem wartości i ogromnymi kompleksami. Nie interesuje mnie jednak ich przyczyna. Po prostu idź się gdzieś schlej, wydupcz geja, czy oddaj się innej lewackiej uciesze, a tu już daj spokój.

Archeolog

2016-02-15, 23:42
Wypie**alać z tym prawaccy koniotrzepy na Frondę.

TB303

2016-02-16, 00:19
@Loaloa
@Archeolog
Spokojnie dzieciaczki. Nie spinajcie się tak, bo jeszcze kupkę w pieluszki zrobicie :amused:

vonreinert

2016-02-16, 02:40
Temat w śmieciach, a te ludzkie odpady nadal tu przyłażą i jątrzą. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że lewactwo to choroba psychiczna.