18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kawagawa

2012-12-10, 01:53
unax napisał/a:


Obrazek



Zdziwię Cie, to co Ty wstawiłeś jest ostro poj***ne ale nie debilne. Na opinię ostrego poj***nia również trzeba sobie zapracować./

Ro...........ce

2012-12-10, 03:03
To jest Pedomaryja :P

Antybozia666

2012-12-10, 09:40
Nie wiem dla czego ale tak mnie to rozbawiło, że aż postanowiłem się zalogować i dać piwo. Bóg ze mną h*j z wami !

unax

2012-12-10, 15:51
Kawagawa napisał/a:



Zdziwię Cie, to co Ty wstawiłeś jest ostro poj***ne ale nie debilne. Na opinię ostrego poj***nia również trzeba sobie zapracować./



milo mi ;)

grzechu86tonie

2012-12-10, 17:52
zajebiste jest to ze w necie tacy ateisci i wg a co niedziela w kosciele o 12 z rodzicami w pierwszej lawce.

Kawagawa

2012-12-10, 18:16
grzechu86tonie napisał/a:

zajebiste jest to ze w necie tacy ateisci i wg a co niedziela w kosciele o 12 z rodzicami w pierwszej lawce.



Ja mam jeszcze inne ciekawe spostrzeżenie.
Cienias i miernota ma wszędzie tą samą twarz. Przecież nie ma nic złego w krytyce Kościoła. Przeciwnie, krytyka Kościoła jest walką ze złem, jak byśmy go nie nazywali a sprawa buntu przeciwko Bogu to sprawa osobna bo osobiście też jestem w życiu buntownikiem i nie kumam czemu ktoś miałby być potępiany za bunt, ale ok.

Krytyka mnie nie denerwuje, bycie miernotą mnie krytykuje.

Wk***iają Was księża pedofile? Wk***ia Was patriarchat i Katolicki despotyzm? Mnie też. Walczmy z nim w cywilizowany sposób.

Walczmy też z nieudacznikami podszywającymi się pod jakieś "czarne" idee- niepotrafiąc po prostu ogarnąć swojego frajerskiego życia.

ToPrzeciezJa

2012-12-10, 18:24
ch*j z religią, ale to podchodzi pod pedofilie pedoniedźwiedzie

Adder

2012-12-11, 18:29
pie**ole czy to zrobione z religijnych postaci czy nie, ale matka to Cie chyba odrobinę za mocno kocha widzę.