18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Materinka

freaky • 2024-02-21, 13:35
W czasie gdy minister edukacji Barbara Nowacka wykreśla z podręczników do historii wrażliwy i drażliwy dla diaspory ukraińskiej w Polsce temat Rzezi Wołyńskiej, w Warszawie funkcjonuje ukraińska szkoła, która kształci uczniów klas 1-11 według programu Ministerstwa Oświaty i Kultury Ukraińskiej. Pierwsze efekty już widać gołym okiem. Młody narybek jak widać może swobodnie wyrażać swój patriotyzm nawiązujący do najlepszych tradycji i historii.




Tu dziękują Polakom za wsparcie fundacji
spoiler


I zapiski z ukraińskiego telegramu
spoiler

tolek01

2024-02-21, 15:27
zbynekmaslanka napisał/a:

Może banda dzieci sobie sighailowała albo rolnicy polscy i ukraińscy prali się po mordach, ale jest delikatna różnica między sighailowaniem a wyczynami ruskich. Putin cię musi kochać



oglądaj więcej telewizji zjebie , zresztą niedługo zrobią z nimi porządek czy ci się to podoba czy nie

KoniecZartow

2024-02-21, 15:28
Nome napisał/a:

Ja jeszcze pamiętam dzień, kiedy Ukraina ogłosiła niepodległość, pierwszą myślą było: jak dobrze, kiedy ruskie zaatakują najpierw będą musieli stawić czoła Ukraińcom. Moja babcia zawsze mówiła, że Ukraińcy szli z wszystkimi, Niemcami, Ruskimi, Polakami... módlcie się teraz, żeby nie poszli z Ruskimi. Ktoś wyjątkowo głupi i tępy jest teraz przeciwko Ukrainie i Ukraińcom, bo tylko oni są między Polską a zdziczałą Rosją. Jeśli komuś nie w smak Polska w UE, to nie wypie**ala do Ruskich.
A ruskie trolle tutaj niech się gonią.



No popatrz, a moja mówiła, że gorszego gówna niż banderowcy to nie ma. Po której stronie twoja była? Jak ktoś ma w dupie ten kraj, kulturę, zwyczaje, niech wypie**ala do niemiec, zostanie przeorany przez multikulti społeczeństwo. Niedoj***ne lewactwo. Jaka różnica miedzy ruskimi a banderowcami? Zerowa.

Nome

2024-02-21, 15:34
KoniecZartow napisał/a:

No popatrz, a moja mówiła, że gorszego gówna niż banderowcy to nie ma. Po której stronie twoja była? Jak ktoś ma w dupie ten kraj, kulturę, zwyczaje, niech wypie**ala do niemiec, zostanie przeorany przez multikulti społeczeństwo. Niedoj***ne lewactwo. Jaka różnica miedzy ruskimi a banderowcami? Zerowa.



no właśnie jesteś głupi jak but, napisałam wyraźnie, żebyś się modlił, żeby Ukraińcy nie poszli z Ruskimi

której części tego zdania nie rozumiesz?

KoniecZartow

2024-02-21, 15:39
Nome napisał/a:

no właśnie jesteś głupi jak but, napisałam wyraźnie, żebyś się modlił, żeby Ukraińcy nie poszli z Ruskimi
której części tego zdania nie rozumiesz?



Masz udar chyba, bo to co napisałaś wyżej, wyklucza się wzajemnie z dalszym pie**oleniem. Różnimy się tym, że dla mnie każda wasalizacja Polski jest niedopuszczalna, a dla ciebie niemiecka jedyna słuszna. Ha tfu.

Nome

2024-02-21, 15:43
KoniecZartow napisał/a:

Masz udar chyba, bo to co napisałaś wyżej, wyklucza się wzajemnie z dalszym pie**oleniem. Różnimy się tym, że dla mnie każda wasalizacja Polski jest niedopuszczalna, a dla ciebie niemiecka jedyna słuszna. Ha tfu.



udaru to ty możesz dostać, jak będziesz za dużo myśleć, ale jak widać masz dobrze wykształcony instynkt samozachowawczy