18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Materiał wysoce przewidywalny

phrontch • 2022-09-13, 18:45
W sobotę w bairro Compensa w zachodnim Manaus, zastrzelone zostały 40-letnia Vanessa Araújo de Carvalho oraz 50-letnia Jania Simplicio Carvalho. 45-letni Hudson Reis de Oliveira został ranny, ale przeżył. Natomiast Vanessa zmarła w szpitalu wczoraj




bibibi3

2022-09-13, 18:49
O sk***iel, ta na końcu siedzi tylko w końcu a ziomal jeszcze się odwrócił i ją dobił

dżonyłojlker

2022-09-13, 18:55
bibibi3 napisał/a:

O sk***iel, ta na końcu siedzi tylko w końcu a ziomal jeszcze się odwrócił i ją dobił



Chyba ją w końcu zabił...

...na końcu :szydera:

LaChupacabra

2022-09-13, 19:09
Najważniejsze, że actimelek wypity w 0:45.

Payan

2022-09-13, 19:17
Co za poj***ny kraj. Na Brazylię bombkę powinni już dawno spuścić.

Riikko

2022-09-13, 21:37
co za k***a dziki kraj. pie**ole na urlop tam za ch*ja nie pojade, wole urlop na pieknym europejskim kontynecie...

Lobo24

2022-09-13, 21:43
Mszycy narzekają na te naszą Polskę, a ja gadałem z Peruwiańczykiem to był zachwycony.
Mówił, że Polska to dobry kraj do życia bo tutaj tylko kilka razy wpie**ol dostał a w Peru jak jest napad (a są często) to najpierw dostajesz kulkę albo kosę a dopiero potem złodziej sprawdza co masz ciekawego. Jak gwałcą (a gwałcą często( to potem mordują no bo po co świadek.

Jajamiomate

2022-09-13, 22:54
Riikko napisał/a:

co za k***a dziki kraj. pie**ole na urlop tam za ch*ja nie pojade, wole urlop na pieknym europejskim kontynecie...



Odkąd oglądam materiały na sadistic to też omijam Brazylię szerokim łukiem. Nigdy tam moja noga nie stanie

Draxiu

2022-09-13, 23:01
Ja pie**ole. Sklep z manekinami i regalami

Wadolek

2022-09-13, 23:37
Draxiu napisał/a:

Ja pie**ole. Sklep z manekinami i regalami



Trochę wody w dozowniku mają
Nic więcej

kowboj

2022-09-14, 00:06
Dostała profilaktyczną kulkę bo nie miała własnego gnata. Gdyby mu kumpla odj***ła to obstawiam że by juz nie był taki pewny a tak dała się zabić. Zginęła trochę na własne życzenie. Tam profilaktycznie powinien mieć bowiązek każdy sprzedający posiadać broń skoro musi żyć w tym gównostanie. :-/

35i

2022-09-14, 04:14
Tak mi się przypomniało.


silwerbalk

2022-09-14, 06:48
Ja się pytam dlaczego taki pie**olnik jak Brazylia jeszcze istnieje...? Nato powinno tam zrobić operacje specjalną oraz próby jądrowe.
Oni dobrze działali pod butem Hiszpanów bo ktoś to ma geny choć w części negroida nie jest normalny ani bezpieczny

sa...........el

2022-09-14, 08:20
silwerbalk napisał/a:

Ja się pytam dlaczego taki pie**olnik jak Brazylia jeszcze istnieje...? Nato powinno tam zrobić operacje specjalną oraz próby jądrowe.
Oni dobrze działali pod butem Hiszpanów bo ktoś to ma geny choć w części negroida nie jest normalny ani bezpieczny



Co cię cudzy k***idół obchodzi? I co, wjechałbyś z "misją pokojową", jak USA do Irak..., przepraszam, Rosja na Ukrainę? Lepiej się własnym podwórkiem zainteresuj, czy psy nie srają. Wszyscy chcieliby zbawić świat, naoglądali się głupot w tv i myślą, że są wyroczniami.

Kyocera

2022-09-14, 13:48
silwerbalk napisał/a:

Ja się pytam dlaczego taki pie**olnik jak Brazylia jeszcze istnieje...? Nato powinno tam zrobić operacje specjalną oraz próby jądrowe.
Oni dobrze działali pod butem Hiszpanów bo ktoś to ma geny choć w części negroida nie jest normalny ani bezpieczny



A nie Portugalczyków?