18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Materiał propagandowy Atomwaffen Division

BochenHype • 2022-12-30, 01:31
czyli amerykańśkiej neo-naizstowskiej organizacji terrorystycznej.

Mają rozmach skur* :hitler: można się poczuć jak w kinie


BochenHype

2022-12-31, 00:25
siemawiktorek napisał/a:

za samo zamieszczenie takiego gówna ktoś powinien dostać spoconym ch*jem po ryju. dla mnie każda k***a która popiera takich zjebów jest po prostu robakiem, któremu naplucie na ryj to dla niego nagroda za atencję



ja ich nie popieram a wrzuciłem jako ciekawostkę

;-)

neo001

2022-12-31, 01:18
siemawiktorek napisał/a:

za samo zamieszczenie takiego gówna ktoś powinien dostać spoconym ch*jem po ryju. dla mnie każda k***a która popiera takich zjebów jest po prostu robakiem, któremu naplucie na ryj to dla niego nagroda za atencję



W ryj to się powinno dostać za popieranie pedałów/lesbijek/transów i innych wynaturzeń. Ci z filmiku to przynajmniej wiedzą gdzie ich miejsce i że z takimi poglądami mają się nie wychylać, a nie to co te lewackie szmaty.

focus3d

2022-12-31, 04:33
satanistyczne gowno, potem sie okazalo ze współpracują z pedofilami

Ryszardowo

2022-12-31, 08:39
taylorswift napisał/a:

dlaczego polaki robaki popierają nazizm? czyli jednak ile prawdy jest w Polskich obozach koncentracyjnych?



Czy wy nie macie ruskich stronek gdzie moglibyście się udzielać, to jest sadistic nie dla ruskich pedałów, więc połącz kropki.

Jestem_na_nie

2022-12-31, 14:36
taylorswift napisał/a:

dlaczego polaki robaki popierają nazizm? czyli jednak ile prawdy jest w Polskich obozach koncentracyjnych?



BAN dla tego ruskiego ścierwa!

xxmercy

2023-01-01, 14:08
Jestem_na_nie napisał/a:

BAN dla tego ruskiego ścierwa!



bo się nie zgadzasz to chcesz banować? idź tam masować kolegom odbyt :D

neo001

2023-01-01, 23:32
xxmercy napisał/a:

bo się nie zgadzasz to chcesz banować? idź tam masować kolegom odbyt



Bo to jest dno społeczne(zwykły troll) i jak już to to coś szybciej masuje odbyty kolegów? Za same zwroty polaki robaczki, polaczki itp. w takim kontekście powinny być rozdawane ostrzeżenia!

xxmercy

2023-01-02, 13:33
neo001 napisał/a:

Bo to jest dno społeczne(zwykły troll) i jak już to to coś szybciej masuje odbyty kolegów? Za same zwroty polaki robaczki, polaczki itp. w takim kontekście powinny być rozdawane ostrzeżenia!



trudno zaakceptować prawdę o byciu polaczkiem robaczkiem?

Kamil3l

2023-01-02, 16:52
xxmercy napisał/a:

trudno zaakceptować prawdę o byciu polaczkiem robaczkiem?



nie, ale jak bym był tobą, to bym się brzydził nawet podczas masturbacji.

xxmercy

2023-01-02, 18:05
Kamil3l napisał/a:

nie, ale jak bym był tobą, to bym się brzydził nawet podczas masturbacji.



jakbyś był mną, to byś się nie musiał masturbować przegrywie

:-D

neo001

2023-01-02, 18:47
xxmercy napisał/a:

jakbyś był mną, to byś się nie musiał masturbować przegrywie



To że sobie na wzajem z kolegą walicie nie czyni cię lepszym tęczusiu :lol:

xxmercy

2023-01-02, 19:27
neo001 napisał/a:

To że sobie na wzajem z kolegą walicie nie czyni cię lepszym tęczusiu



nawzajem się pisze nieku , jezu niektórzy Polacy to naprawdę debile, co się do karmienia świń jedynie nadają bo edukacja w twoim przypadku to strata czasu i pieniędzy

neo001

2023-01-02, 20:08
xxmercy napisał/a:

nawzajem się pisze nieku , jezu niektórzy Polacy to naprawdę debile, co się do karmienia świń jedynie nadają bo edukacja w twoim przypadku to strata czasu i pieniędzy



Zdanie zaczyna się dużą literą, a na końcu stawia kropkę. JEZUU JAKI NIEUUK.
Idź się wypłacz koledze w ramie, bo obrażajo pedałów :lol:

Zauważyłem że lubisz się przypie**alać do pisowni w momencie braku merytorycznych argumentów. Mam w związku z tym pytanie - czy ty czasem czytasz te swoje wypociny i poprawiasz swoje byki, czy tylko tak dla zasady próbujesz się dowartościować?

xxmercy

2023-01-02, 20:51
neo001 napisał/a:

Zdanie zaczyna się dużą literą, a na końcu stawia kropkę. JEZUU JAKI NIEUUK.
Idź się wypłacz koledze w ramie, bo obrażajo pedałów
Zauważyłem że lubisz się przypie**alać do pisowni w momencie braku merytorycznych argumentów. Mam w związku z tym pytanie - czy ty czasem czytasz te swoje wypociny i poprawiasz swoje byki, czy tylko tak dla zasady próbujesz się dowartościować?



Jaw odróżnieniu od ciebie nie kaleczę języka ojczystego i znam pisownię swojego WŁASNEGO języka :-D . Jeśli byś miał elementarną wiedzę to od razu by ci się rzuciło w oczy "na wzajem", "na prawdę", "napewno", ale że jesteś debilem, to potem piszesz takie kleksy

neo001

2023-01-03, 12:36
xxmercy napisał/a:

Jaw odróżnieniu od ciebie nie kaleczę języka ojczystego i znam pisownię swojego WŁASNEGO języka . Jeśli byś miał elementarną wiedzę to od razu by ci się rzuciło w oczy "na wzajem", "na prawdę", "napewno", ale że jesteś debilem, to potem piszesz takie kleksy



No no miodku, to jeszcze raz się przyjrzyj swojemu wcześniejszemu komentarzowi i na przyszłość przynajmniej staraj się wstawiać dodatkowo przecinki/kropki jak należy, a nie na chybił trafił. Jak tak bardzo zależy ci na właściwej pisowni(w co wątpię oczywiście) czytaj te swoje wypociny i je poprawiaj!
"Jaw" pozdrawia miodka .