18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Materiał na żonę

~Velture • 2019-12-09, 23:43
Jakaś bójka typu solówka. Sama walka mocno średnia chociaż honorowa... do czasu... ale jest i ONA!

Mówcie co chcecie ale szacun dla panny a tamtym frajerom to mam nadzieję, że chłopak każdemu pojedynczo wypie**oli dla zasady.


r061071

2019-12-09, 23:52
ta walka trochę lepsza niż ta za miliony u arabów w sobotę

~_Yarko_

2019-12-09, 23:53
Ona zrobiła akcję lepszą, niż te dwa typki co machają rękami jak cepami.

Barnellini

2019-12-10, 00:00
"Materiał na żonę"- za piękna to ona nie jest ;)

~sensualna

2019-12-10, 00:08
Barnellini napisał/a:

"Materiał na żonę"- za piękna to ona nie jest



jak to się mówi z ładnej miski się nie najesz ;) i to ma niestety przekład na życie

~Velture

2019-12-10, 00:13
Barnellini napisał/a:

"Materiał na żonę"- za piękna to ona nie jest



No i ch*j. Piękne to są do ślubu w większości. Potem to wiek i kilogramy robią swoje. Nie u wszystkich ale nie czarujmy się. Spójrz gdzieś na ludzi w wieku 35-40 lat i na takich w wieku 50 i więcej. No ilu widzisz pięknych i zadbanych? Ile tam widzisz dup takich co ślina leci na sam widok?
Taką z filmiku da się jeszcze ogarnąć. Troszkę schudnie, do fryzjera się ją puści i kosmetyczki, ciuch ładny da i będzie spoko. W sypialni zrobi wszystko a jak gdzieś się wk***isz i będziesz chciał komuś dać po ryju albo dostać po mordzie to się nie będzie wpie**alać jak debil tylko poczeka a w razie potrzeby, tak jak na filmiku, poleci z pomocą.
Te piękne księżniczki co stworzone do leżenia i pachnienia to w takiej sytuacji by albo leciały od początku do kolesia przeszkadzając mu albo my później p*zdy piłowały na cały regulator.
Lepiej mieć fajną lwicę u boku niż pustaka z którego jak uroda minie to masz kaszalota co się wk***ia na wszystko i wolisz iść do pracy niż w domu siedzieć.

DoubleBorger

2019-12-10, 04:24
Mi wyglądała trochę na feministkę, zaskoczyła mnie :shock:

bleblebator1

2019-12-10, 05:59
No i weź powiedz takiej, że idziesz z kumplami na piwo,

otomin

2019-12-10, 06:19
Barnellini napisał/a:

"Materiał na żonę"- za piękna to ona nie jest



Ciekawe czy w ogóle na taką cię stać. Stara stulejo

Velturałkę napisał/a:

No i ch*j. Piękne to są do ślubu w większości. Potem to wiek i kilogramy robią swoje. Nie u wszystkich ale nie czarujmy się. Spójrz gdzieś na ludzi w wieku 35-40 lat i na takich w wieku 50 i więcej. No ilu widzisz pięknych i zadbanych? Ile tam widzisz dup takich co ślina leci na sam widok?
Taką z filmiku da się jeszcze ogarnąć. Troszkę schudnie, do fryzjera się ją puści i kosmetyczki, ciuch ładny da i będzie spoko. W sypialni zrobi wszystko a jak gdzieś się wk***isz i będziesz chciał komuś dać po ryju albo dostać po mordzie to się nie będzie wpie**alać jak debil tylko poczeka a w razie potrzeby, tak jak na filmiku, poleci z pomocą.
Te piękne księżniczki co stworzone do leżenia i pachnienia to w takiej sytuacji by albo leciały od początku do kolesia przeszkadzając mu albo my później p*zdy piłowały na cały regulator.
Lepiej mieć fajną lwicę u boku niż pustaka z którego jak uroda minie to masz kaszalota co się wk***ia na wszystko i wolisz iść do pracy niż w domu siedzieć.



Daje piwa za dobry komentarz. Tak samo myślę. Ale tu większość ma tyle lasek na pstryk że nie ma co tłumaczyć.

johnnyy

2019-12-10, 07:20
Widzę kilka cip i jedną babe z jajami.

otomin

2019-12-10, 08:28
johnnyy napisał/a:

Widzę kilka cip i jedną babe z jajami.



Ooo mamy tu wojownika z ringu. Weź chłopie, schowaj się bo aż przykro czytać takie wypociny kozaków twojego pokroju

żmij

2019-12-10, 08:30
Fajnie naprowadziła tego barana na znak :)

Polnischefuhrer

2019-12-10, 09:33
Jak mnie wk***iają takie p*zdy i nie mówię o babeczce bo dla niej mega szacun, wielkie kozaki a jak kolega dostaje to rzucają się na typa w kilku. Co jak co ale kiedyś ludzie mieli więcej honoru i jak umawiałeś się na solówę to tylko od jednego po gębie dostawałeś, a teraz na solówę przychodzi z kolegami.

Ho...........er

2019-12-10, 10:24
ciesz się że to nie kumpela z gimbazy

johnnyy

2019-12-10, 15:03
otomin napisał/a:

Ooo mamy tu wojownika z ringu. Weź chłopie, schowaj się bo aż przykro czytać takie wypociny kozaków twojego pokroju



Nie zesraj się, jak nazwać kogoś kto atakuje w kilku jedną osobę gdy sobie kolega 1vs1 nie radzi? Może na twoim podwórku tacy mają szacun na dzielni, u mnie są c**ami