18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Materiał na fejsa za każdą cenę

Bronek_Komar • 2015-05-07, 18:20
To jest dopiero odwaga , nagrywanie materiału na facebook nawet w trudnych warunkach.

kolega z przodu wziął już kamerę od martwego kolegi ale niestety bateria była padnięta co widać na wideo :idzwch*j:




androgenius

2015-05-07, 18:28
za zdychające ciapate zawsze zimne piwko zasyczy :ok:

Foodman

2015-05-07, 18:48
Żeby nie było. Nie jestem za tym żeby ludzie się mordowali. Obchodzą mnie różnice kulturowe, kolor skóry itp itd.
Ale jeżeli chodzi o religię. My mieliśmy jako chrześcijanie, swoje wyprawy krzyżowe, tyle że to było średniowiecze!
Jak bóg może być tak miłosierny dla ludzi którzy mordują krzycząc"wielki allahu!". Przecież wiara w któregokolwiek boga wyróżnia się tym, że mamy być tutaj miłosierni a miłosierdzie zostanie okazane nam w zaświatach na wieczność. Nie widzę tutaj sensu, aby poświęcić życie dla boga który i tak mnie potępi za zabijanie...
Nie jestem osobą praktykującą ale wieże w Boga.
Uważam że trzeba być dobrym człowiekiem i w porównaniu od tych ciapatych, wiem jak odróżnić dobro od zła, gdzie władze europy jakoś tego nie potrafią zrozumieć że jest wielkie zagrożenie dla społeczeństwa ich krajów.

androgenius

2015-05-07, 18:53
Foodman napisał/a:

Żeby nie było. Nie jestem za tym żeby ludzie się mordowali. Obchodzą mnie różnice kulturowe, kolor skóry itp itd.
Ale jeżeli chodzi o religię. My mieliśmy jako chrześcijanie, swoje wyprawy krzyżowe, tyle że to było średniowiecze!
Jak bóg może być tak miłosierny dla ludzi którzy mordują krzycząc"wielki allahu!". Przecież wiara w któregokolwiek boga wyróżnia się tym, że mamy być tutaj miłosierni a miłosierdzie zostanie okazane nam w zaświatach na wieczność. Nie widzę tutaj sensu, aby poświęcić życie dla boga który i tak mnie potępi za zabijanie...
Nie jestem osobą praktykującą ale wieże w Boga.
Uważam że trzeba być dobrym człowiekiem i w porównaniu od tych ciapatych, wiem jak odróżnić dobro od zła, gdzie władze europy jakoś tego nie potrafią zrozumieć że jest wielkie zagrożenie dla społeczeństwa ich krajów.



Ty mi tu nie pie**ol, niech zdychają kozie syny :)

Bronek_Komar

2015-05-07, 18:54
Foodman napisał/a:

Żeby nie było. Nie jestem za tym żeby ludzie się mordowali. Obchodzą mnie różnice kulturowe, kolor skóry itp itd.
Ale jeżeli chodzi o religię. My mieliśmy jako chrześcijanie, swoje wyprawy krzyżowe, tyle że to było średniowiecze!
Jak bóg może być tak miłosierny dla ludzi którzy mordują krzycząc"wielki allahu!". Przecież wiara w któregokolwiek boga wyróżnia się tym, że mamy być tutaj miłosierni a miłosierdzie zostanie okazane nam w zaświatach na wieczność. Nie widzę tutaj sensu, aby poświęcić życie dla boga który i tak mnie potępi za zabijanie...
Nie jestem osobą praktykującą ale wieże w Boga.
Uważam że trzeba być dobrym człowiekiem i w porównaniu od tych ciapatych, wiem jak odróżnić dobro od zła, gdzie władze europy jakoś tego nie potrafią zrozumieć że jest wielkie zagrożenie dla społeczeństwa ich krajów.



Chciało Ci się to pisać? szczerze przeczytałem prawie do połowy....

androgenius napisał/a:



Ty mi tu nie pie**ol, niech zdychają kozie syny :)




Zgłaszam incydent na zgłośnienawisc.pl :)

androgenius

2015-05-07, 19:01
^ to będę miał tam już 5 zgłoszeń :emo:













w ch*ju mam twoje zgłoszenia, kmiocie :amused: