18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matematyczne disco polo

Pfciuki • 2013-02-24, 15:44
Uczniowie LO w Puławach, przygotowali ciekawą prezentacją studniówkową. Sami napisali tekst, teledysk nagrał "Foto-Video Kameleon". Ich filmik cieszył się dużą popularnością na yt, ale niedawno został usunięty. Podkład uczniowie zapożyczyli od "zespołu" disco-polo Effect, który się oburzył, usunął filmik licealistów i wrzucił go na swój profil jako swój projekt.
Wiem, że dużo ludzi nie lubi tego typu muzyki, ale trzeba przyznać, że chłopaki mieli dobry pomysł. Zachowanie "profesjonalnego" "zespołu" po prostu chamskie.


Δ Braders - Będę Inżynierem




tutaj oryginał :

calasty

2013-02-24, 16:11
nie wiedziałem, że w disco polo można fałszować :homer:

Vl...........in

2013-02-24, 16:22
@UP
Wszystko się da, tylko trzeba chcieć.

Preeezes

2013-02-24, 18:07
Chłopaki nie przerabiali wokalu jak ten pan z "Effectu"

zonk

2013-02-25, 09:34
Co to za moda ostatnio żeby nagrywać jakieś prezentacje studniówkowe. Za moim czasów (kilka lat temu) główny cel polegał na naj***niu się na studniówce i tyle.

Carnom

2013-02-25, 11:54
prawda jest taka nie podpie**alaj bez pytania ;D

zajetynick

2013-02-25, 12:25
Aż mnie dziwi czemu jeszcze nie ma oburzenia, że wyrzucił piwo. Widać piwosze i macho w szkole siedzą.

straatveger

2013-02-25, 12:33
Ale frajer,

Jak byś miał na studiach ( co ja pie**ole gimnazjum nie ma studiów ) Przedmiot ochronę własności intelektualnej, to byś wiedział, że prawo to piosenki ma producent, a nie zespół

Efect wrzucił to bo mu się podobało, ale widocznie producent nie wyraził zgody na dystrubucję ścieżki dzwiękowej i zgłosił do YT roszczenia

Ale nie trzeba pojechać kogoś jak się ma zero wiedzy :) UCZ SIĘ i nie przypie**alaj do mojej ortografii, nie będę tracił 30 sekund więcej na poprawne pisanie w celu uświadomienia paru osób

bolo-1997

2013-02-25, 13:11
Dam piwo zeby inni teżsie meczyli słuchając tego !

K-...........an

2013-02-25, 13:15
Za moich czasów (k***a jak to brzmi) studniówka też polegała tylko na Polonezie (tańczonym) i Polonezie 0,7L, ewentualnie jeszcze popodrywanie dziołszek

OBEL912

2013-02-25, 13:25
nie no z gówna złota nie zrobisz słabe strasznie :P

Tw...........ir

2013-02-25, 14:31
a ja na ich miejscu zglosilbym teraz bezprawne uzywanie mojego wizerunku i j***lbym ten ch*jowy zlodziejski zespol

op...........ve

2013-02-25, 15:06
pytanie do wrzucającego gdzie ty k***a widzisz "zespół " :homer:
chyba k***a disco downa

Endrju360

2013-02-25, 15:09
straatveger napisał/a:

Ale frajer,

Jak byś miał na studiach ( co ja pie**ole gimnazjum nie ma studiów ) Przedmiot ochronę własności intelektualnej, to byś wiedział, że prawo to piosenki ma producent, a nie zespół

Efect wrzucił to bo mu się podobało, ale widocznie producent nie wyraził zgody na dystrubucję ścieżki dzwiękowej i zgłosił do YT roszczenia

Ale nie trzeba pojechać kogoś jak się ma zero wiedzy :) UCZ SIĘ i nie przypie**alaj do mojej ortografii, nie będę tracił 30 sekund więcej na poprawne pisanie w celu uświadomienia paru osób



http://www.joemonster.org/download.php?d_op=getit&lid=50437 Marek biedrzycki to chyba nie jest producent tylko członek tego "zespołu". Najpierw coś sprawdź potem pie**ol.