18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matczyny masaż

phrontch • 2020-04-02, 19:08
Nie wiem w jakim dzikim kraju nagrano ten materiał, pewnie matka myśli, że odpędza złe duchy :idzwch*j:




Br...........r1

2020-04-02, 19:09
ja bym nie wytrzymał tego płakania a mieszkając na 7 piętrze wiedział bym co robić

Isakpm

2020-04-02, 19:45
Podobno film z podlasia :-P :mrgreen:

Essent

2020-04-02, 20:10
Bronek_Komar1 napisał/a:

ja bym nie wytrzymał tego płakania a mieszkając na 7 piętrze wiedział bym co robić



Rozumiem, że zrobiłbyś matce tego dziecka zakupy i dobrze... :krejzi:
Mnie sąsiad z góry wk***ia bo chyba gra w kręgle albo jeżdzi walcem po domu bo tak hałasuje, że mam ochotę pójść do niego i wyj***ć mu gonga na ryj :kawa:

Juzwa

2020-04-02, 21:03
Essent napisał/a:

mam ochotę pójść do niego i wyj***ć mu gonga na ryj



Cóż cię powstrzymuje? Idźże i ulżyj chłopu w oddychaniu prostym nosem.

maki1981

2020-04-02, 21:25
Rytuał odrobaczania. Co w tym dziwnego?
U nas na oddziale pediatrycznym też go wykonuję chłopcom i dziewczynkom do 10-go roku życia (te starsze już się nie dają tak łatwo rozebrać to mam w dupie się szarpać i tłumaczyć, że to dla ich dobra).

Galin

2020-04-02, 22:55
k***a nie mogę... Jestem w stanie oglądać, jak zarzynają dilerków czy jakieś tam k***y na hardzie, ale jak napie**alają dziecko to nie mogę na to patrzeć.

ps...........88

2020-04-02, 22:57
Masaż Shantala - dziecko jeszcze małe, nieprzyzwyczajone dlatego taki opór stawia.

Siarra

2020-04-02, 23:21
maki1981 napisał/a:

Rytuał odrobaczania. Co w tym dziwnego?).




aha.

KaprysLosu

2020-04-03, 01:01
No po takich masażach jak dorośnie to żaden sadol mu nie straszny :)

tanatopraktyk

2020-04-03, 02:16
To jest maly incel. Ona robi pozna aborcje bo gowniak pewnie zostalby prawilnym cebulakiem

Galin napisał/a:

k***a nie mogę... Jestem w stanie oglądać, jak zarzynają dilerków czy jakieś tam k***y na hardzie, ale jak napie**alają dziecko to nie mogę na to patrzeć.



o jaki wrazliwiec . Zacznij sobie walic do placzacych gowniakow to zacznie ci sie dobrze kojazyc

dybek_44

2020-04-03, 03:58
Witam. 2 dni temu urodziło mi się dziecko, cudowna córeczka. Chwile wcześniej jakoś by mnie to aż tak mocno nie bolało. Teraz jak jestem ojcem i wszystkie uczucia rodzicielskie mam spotęgowane to aż mnie ch*j strzela jak coś takiego widzę. Autentycznie serce boli, A tym wszystkim co sobie z tego żartują by pokazać co z nich nie za sadole to j***ł was pies admina. A teraz wymyślcie jak mnie pocisnąć by zarobić parę piwek.

maki1981

2020-04-03, 05:50
@up
Kłamiesz.
Żeby Ci się dziecko urodziło, musiałbyś wcześniej zar*chać a zalogowani tutaj obywatele nie r*chają. Chyba, że masz to dziecko z własną ręką, to przepraszam i zwracam honor.

spoons

2020-04-03, 08:17
Galin napisał/a:

k***a nie mogę... Jestem w stanie oglądać, jak zarzynają dilerków czy jakieś tam k***y na hardzie, ale jak napie**alają dziecko to nie mogę na to patrzeć.



A był byś w stanie (Ty i Tobie podobni) zachować swoją "wrażliwość" dla siebie, i nie informować o tym pozostałych użytkowników, pod każdym tego typu filmem? Takie żenujące skamlanie pod takimi materiałami, działa na pozostałych jeszcze gorzej, niż na Ciebie te filmy.

dybek_44 napisał/a:

Witam. 2 dni temu urodziło mi się dziecko, cudowna córeczka. Chwile wcześniej jakoś by mnie to aż tak mocno nie bolało. Teraz jak jestem ojcem i wszystkie uczucia rodzicielskie mam spotęgowane to aż mnie ch*j strzela jak coś takiego widzę. Autentycznie serce boli, A tym wszystkim co sobie z tego żartują by pokazać co z nich nie za sadole to j***ł was pies admina. A teraz wymyślcie jak mnie pocisnąć by zarobić parę piwek.



hmm... jak by Cie tu pocisnąć...

Zamontuj w domu trochę kamerek, zatrudnij od czasu do czasu jakąś podejrzaną przepitą "nianię". I może z Ciebie i Twojego gówniaka będzie jeszcze jakiś pożytek na tym portalu. Bo na tę chwilę Twoje pie**olenie to typowy, nic nie wnoszący, tatuśkowy spam.