18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Masz, potrzymaj!

de_Sade • 2019-09-18, 21:02
Nie do końca wiem, co tu się stało, a jakby dziwności było mało, to akcja rozgrywa się na "szosie warszawskiej" w Moskwie:


Speakerninja

2019-09-19, 12:45
Czy on dostał w tętnice? Wydaje się jakby w ostatnich sekundach bluza nagle zalała się krwią.

Bedza

2019-09-19, 12:54
Dostal w tetnice, ale i tak najlepsza reakcje tutaj pokazala znowu jakas kobitka.

camson

2019-09-19, 13:22
Krak napisał/a:

Taka fajna i niedroga zabawka


Ty w ogóle czytałeś co wrzucasz? Przecież to ostra amunicja do shotguna w pistolecie sygnałowym, a nie to co na filmie. Na filmie jest pocisk sygnałowy, raca- jeden ch*j w nomenklaturę i chyba każdy wie jak taki pistolecik wygląda.

Wiewór

2019-09-19, 13:36
Gościu zapewne biegł do auta, żeby pouczyć kogoś wedle sowieckiej tradycji a drugi odmówił pouczenia i po prostu wyj***ł w niego z pistoletu sygnałowego.
Było siedzieć w aucie a nie atakować postronnych ludzi.

Svenlee

2019-09-19, 19:08
camson napisał/a:

Ty w ogóle czytałeś co wrzucasz? Przecież to ostra amunicja do shotguna w pistolecie sygnałowym, a nie to co na filmie. Na filmie jest pocisk sygnałowy, raca- jeden ch*j w nomenklaturę i chyba każdy wie jak taki pistolecik wygląda.



nie masz racji, było nie przewijać filmu.

ritu4l

2019-09-20, 00:06
johnnyy napisał/a:

Mi to się wydaje że ten co podbiega do auta ma w ręku tą race czy co to tam



Nie, to światła samochodowe odbijają się od jego spodni, wyraźnie widać że to ten atakowany wystrzelił.