18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Masz bombelku

crossdressphyxia • 2020-08-27, 18:39
Golnij sobie.

zwierzak30

2020-08-28, 11:28
Eknen napisał/a:

Śmiertelna dawka alkoholu etylowego dla dziecka wynosi 3 gr na 1 kg masy. Przyjmiemy , że gówniak ma 5 lat , waży 15 kg . Jeśli trunek ma 10% zawartości etanolu to 3 gramy etanolu znajdują się w 37,3 ml trunku. Zatem , aby osiągnąć śmiertelne stężenie etanolu we krwi należy podać 559,5 ml trunku lub więcej jeśli weźmiemy pod uwagę , że część zostanie zmetabolizowana. Podsumowując : starszy chłopak wiedział co robi , bo podał małpiątku nie więcej niż 150 ml.



j***niutki(a) Panoramix. :)

jagermalibu

2020-08-28, 23:21
Eknen napisał/a:

Śmiertelna dawka alkoholu etylowego dla dziecka wynosi 3 gr na 1 kg masy. Przyjmiemy , że gówniak ma 5 lat , waży 15 kg . Jeśli trunek ma 10% zawartości etanolu to 3 gramy etanolu znajdują się w 37,3 ml trunku. Zatem , aby osiągnąć śmiertelne stężenie etanolu we krwi należy podać 559,5 ml trunku lub więcej jeśli weźmiemy pod uwagę , że część zostanie zmetabolizowana. Podsumowując : starszy chłopak wiedział co robi , bo podał małpiątku nie więcej niż 150 ml.



fajna wikipedia, tylko powiem Ci tyle ze żadne książki, normy, wyliczenia nie oddaja rzeczywistosci i w życiu nie ma czegos takiego jak dawka śmiertelna dla każdego o takiej wadze, wiec ch*ja wiedział co robi, a nie liczył mu k***a dawkę po jakiej młody bedzie zdrowy...

Smagalas

2020-08-29, 02:37
wy sobie lepiej odpowiedzcie sobie na pytanie co Chinole robią tam teraz w Afryce? Bimber se pędzą? Czy może kolonizują kontynet na wieki..

Wiewór

2020-08-29, 14:26
Ekonomicznie. Wypil pół szkalnki i taki naj***ny. Ja musze wypić flaszkę i utrwalić piwem.

bartosz009

2020-08-29, 23:31
Eknen napisał/a:

Śmiertelna dawka alkoholu etylowego dla dziecka wynosi 3 gr na 1 kg masy. Przyjmiemy , że gówniak ma 5 lat , waży 15 kg . Jeśli trunek ma 10% zawartości etanolu to 3 gramy etanolu znajdują się w 37,3 ml trunku. Zatem , aby osiągnąć śmiertelne stężenie etanolu we krwi należy podać 559,5 ml trunku lub więcej jeśli weźmiemy pod uwagę , że część zostanie zmetabolizowana. Podsumowując : starszy chłopak wiedział co robi , bo podał małpiątku nie więcej niż 150 ml.



Coś poj***łeś z gęstością, wychodzi około 570ml.