18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

MASTERTON GRAHAM - BEZSENNI

Mourning Birth • 2010-02-04, 01:56
Moim zdaniem jedna z jego najlepszych książek. Jak na razie przeczytałem jego 3 książki ale TA była najbardziej sadystyczna. Opisy rozrywania wnętrzności za pomocą strażackiej przecinarki do metalu są dość soczyste. No i dowiecie się co wepchnięto młodej dziewczynce, gdzie to wepchnięto i czym było owinięte. Jeden z mocniejszych motywów :) Nie chce zdradzać szczegółów i psuć wam zabawy. No chyba ze bardzo chcecie.

http://www.taniaksiazka.pl/bezsenni-masterton-graham-p-18780.html

Orson41

2010-03-16, 20:12
Polecam Czarnego Anioła , sam początek jest chyba najbardziej sadystyczny jaki czytałem, także Zaraza tego samego autora, nie jest brutalne lecz , w ciekawy sposób przedstawia zachowanie "tych cywilizowanych ludzi podczas prawdziwego zagrożenia, jak prawo , i moralność przestały mieć jakiekolwiek znaczenia a liczyła się tylko chęć przetrwania.

Scarlet

2010-03-17, 01:27
a czy to w tej książce facet podróżował po cudzych snach i w śnie swojej byłej żony widział ją lizaną przez grupę lesbijek? bo ja mastertona czytałam w ch*j lat temu, pamiętam tylko motyw ze snami, ale nie tytuł, a chętnie bym odświeżyła.

r00x

2010-04-03, 01:20
Z Mastertona polecam gorąco książkę "Djinn". Powiedzmy -żeby nie spoilować za bardzo- że jest tam przedstawiona bajeczka o Alibabie i 40 rozbójnikach w trochę "inny" sposób. Moja ukochana i ulubowana, najpiękniej opisana pod względem sadyzmu lektura :mrgreen:

creativelol

2010-06-05, 17:02
BEZSENNI,DŻIN,WYKLĘTY 3 książki Mastertona które przeczytałem. Gorąco polecam!

kolumbijskisen

2010-06-06, 16:29
ja polecam wszystko mastertona.
szczególnie walhalla oraz cały cykl manitou

VeQe

2010-06-07, 00:41
Z książek Mastertona polecam :
Rytuał
Dziecko Ciemności (akcja dzieje sie w warszawie)
i oczywiśće Czarny anioł (początek genialny)
czytałem w ch*j ksiązek mastertona, ale nie moge sobie przypomniec tytułów a ksiązki był dobre i warte przeczytania :)