18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Masowanie cycków

Dz...........ak • 2013-03-19, 18:00
pewnej wesołej Japoneczki :amused:


Ciastus888

2013-03-19, 20:25
@up Sztuczne wch*j !

staffior

2013-03-19, 20:30
Co do tych zebów
poczytajcie o Japonii

tam im gorsze tym fajniejsze:


W Japonii furorę robi salon dentystyczny, w którym lekarze oszpecają swoje pacjentki - same zainteresowane sądzą, że to urocze. Na co dokładnie decydują się Japonki, dlaczego i jak po tym wyglądają? Sprawdź, czy ciebie to kręci!
Niszczą sobie zęby, żeby... wyglądać ładnie! fot. Thinkstockphotos

"Przekoszona" szczęka jako atrybut piękna? Owszem, ale tylko w Kraju Kwitnącej Wiśni. Tak się bowiem składa, że tamtejszy ideał kobiety znacząco odbiega od wzorców narzucanych nam przez globalne media. I tak, podczas gdy na zachodzie liczą się przede wszystkim obfite piersi, krągła pupa, nieprzyzwoicie długie nogi, ten charakterystyczny, zadziorny błysk w oku oraz zęby, jak wykute z marmuru, tak w Japonii jest... wprost przeciwnie! Najbardziej atrakcyjne Japonki są bardzo kompaktowych rozmiarów, a do tego zaskakują dziecięcym, niewinnym wyglądem - no i oczywiście rzecz najważniejsza - koniecznie muszą mieć krzywy zgryz! Im bardziej krzywy, tym lepiej.


W tym miejscu trzeba zauważyć, że problemy z uzębieniem to narodowa cecha Japończyków. Otóż mieszkańcy ojczyzny Kurosawy - z reguły - legitymują się dość wąskimi szczękami, przez co ich zęby zwyczajnie nie mieszczą się w jednym rzędzie, stąd muszą rosnąć w dwóch: poupychane jedne na drugich. To właśnie ten detal anatomiczny sprawił, że, z czasem, Japończycy pokochali swoje ułomności - stąd, już od wielu lat zły stan uzębienia stanowi tam nie lada wabik na płeć przeciwną.


Przez co paradoksalnie, najbardziej nieszczęśliwe są te Japonki, które urodziły się z perfekcyjnym uzębieniem, albowiem to właśnie one są najmniej pociągające dla tamtejszych mężczyzn... I kto by pomyślał, że miłość nie lubi hollywoodzkich uśmiechów?


Na szczęście, już powstają pierwsze zakłady dentystyczne, w których młode i atrakcyjne - acz oszpecone idealnym uśmiechem - kobiety mogą zniszczyć to, co natura tak dobrze wykonała. Placówka, o której mowa powstała w tokijskiej dzielnicy Ginza i para się zabiegiem nazwanym "yaeba". Yaeba oznacza podwójny ząb i odnosi się do wady anatomicznej Japończyków, o której pisaliśmy powyżej. W ramach tej procedury, dentystka uposaża ochotniczki w specjalne zdeformowane nakładki na kły. Dzięki tym "ozdobnikom", kiedy pacjentka uśmiecha się po zabiegu, wygląda jakby jej zęby rosły każdy w inną stronę, zaś całość trąci odrobinę wampiryzmem, ale Japończykom się podoba.

Yaeba to rzecz popularna nie tylko wśród tamtejszych "normalnych" kobiet, ale także pośród japońskich celebrytek, które także pragną tchnąć trochę życia w swe jakże nudne uzębienie. Sekret tkwi ponoć w tym, że dla Japończyków yaeba to synonim czegoś dzikiego, kociego, a jednocześnie wyznacznik młodości i niewinności. Z kolei, redaktorzy magazynu "Odditycentral.com" argumentują miłość do krzywych zębów w ten o to sposób: "To właśnie te małe niedoskonałości sprawiają, że ładne dziewczyny wydają się bardziej przystępne - w przeciwieństwie do nieskazitelnych modelek, jakie zdobią okładki pism zachodniego świata. Czy dla Was krzywy zgryz również jest seksowny i czy Wy zafundowalibyście yaebę swoim partnerkom?

defcon1

2013-03-19, 21:03
I co że niby jeszcze gościu za to hajs dostaje? Popie**oleni ci kitajce...

trzy2jeden

2013-03-19, 21:04
gdzie ta wesoła japonka ?

stagger_lee

2013-03-19, 21:36
k***a mać. W zeszłym roku dorwałem pracę na wakacje w pewnym popularnym biurze podróży.
Fajne sianko, sam na dwa kompy jechałem, więc na jednym wj***łem diablo II i wychodzić z roboty się nie chciało jak nie było klientów. Jak na mój wiek i fakt, że się uczę - robota marzenie.

Myślałem tak, dopóki nie ogarnąłem tego filmiku. Gościu ma najlepszy zawód EVER


konował

2013-03-19, 22:01
A miałem dzisiaj nie marszczyć.

St...........ke

2013-03-19, 23:03
Który teraz wyskoczy z tym, że jaranie się Japonią to pedalstwo? :D nie wiedziałem, że tylu kryptogejów na Sadolu jest :P

c3zar

2013-03-20, 00:16
Kto myślał, że pod koniec od masażu cycków ta starsza Pani przejdzie do handjoba?

Els

2013-03-20, 00:22
W Azji ponoć popularne są fachowe masaże piersi, które mają powiększyć ich rozmiar. Ciekawe czy to faktycznie działa.

slaiter

2013-03-20, 00:23
nic tylko k***a jechać i wszystkie ze zdrowym uzębieniem twoje (bo są brzydkie), haha Azja k***a 2 internet, niedługo z mostów będą skakać, bo wózek inwalidzki będzie nowym trendem...

BP82

2013-03-20, 02:19
k***a lać mi się zachciało

St...........el

2013-03-20, 04:57
Od kiedy azjatki mają takie duże cyce? :shock:

mazitbg

2013-03-20, 11:37
Ja chcę taką robotę, obiecuje że nigdy się nie zaśpię do pracy i będę pracował solidnie oraz za najniższą krajową.