18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Masochista 9 - "Szamanka"

siwers3 • 2012-10-01, 18:14
Mieciu po raz kolejny doj***ł do pieca :)






Dla wszystkich, którzy nie przepadają za Stankiem warto powiedzieć, że nie wk***ia on tak mocno jak się można było spodziewać.

Lob

2012-10-02, 14:39
jak widze jego ryj to nawet nie włączam

Ansgar

2012-10-02, 14:52
Piwo za wypowiedź w 2:35 (pierwszy filmik) dalej tego gówna nie oglądam.

koło_zamachowe

2012-10-02, 15:14
on jest zj***ny i to co on opowiada w ogóle po co na co..

mi...........ji

2012-10-02, 15:25
Pan kapitan napisał/a:

Żenujące, niestety.
Lubiłem jego recenzje bo zawierały sporą dawkę humoru i bardzo niewielką, wręcz śladową, pajacowania. Gość inteligentnie obśmiewał największe crapy polskiej kinematografii nie przestając przy tym być w swoich recenzjach rzeczowy.
W tej "recenzji" humoru jest jak na lekarstwo a pajacowania - w ch*j i jeszcze więcej. :-/

Sorry, ale kim jest ten błazen w okularkach? Młodszy brat Miśka Koterskiego czy inny zniewieściały kretyn? Może i za ostro jadę po gościu, ale no k***a bez przesady... To ma być recenzja filmu, a nie marne dialogi w wykonaniu dwóch pozbawionych aktorskiego talentu gości. Mietka jeszcze zdzierżę bo nie moduluje głosu w tak wk***iający sposób.
Nie dość, że jest to nieudolna zrzynka z Nostalgia Critica i Angry Joe to dodatkowo żenująca i nieśmieszna. :roll:




PS
Masochisto Mieczysławie - nie idź tą drogą.
Recenzje rób sam i staraj się być bardziej poważny. Pajacyków na polskiej scenie vlogowej i tak jest kurewsko dużo. Wybiłeś się tym że trzymałeś poziom i go teraz nie zaniżaj.



Nie obchodzi mnie twoje zdanie bananie

Pa...........an

2012-10-02, 17:09
up
A mnie ch*j obchodzi co to ciebie obchodzi lub nie. :roll:

Po to jest to pierdzielone forum pod wstawkami żeby każdy mógł wyrazić swoją opinię. Dla mnie recenzja jest ch*jowa i dałem temu wyraz w poście.
Jeśli nie jesteś Mietkiem lub tym fajfusem w okularach to po ch*j się wcinasz?

MauMauMaurycy

2012-10-02, 17:15
Jak ja tego zjeba nie lubie -,-