18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Maseczki są bez sensu...

Halman • 2020-11-11, 04:38

skoro można sobie w przestrzeni publicznej obwąchać własne dupsko...

SpeedyG

2020-11-11, 07:48
Ogólnie zwykłe maseczki "szmaciane" czy materiałowe są bez sensu, tak samo jak antysmogowe.
Eksperci stwierdzili, że co najmniej P2 lub chirurgiczne i używane max 20 minut po czym wymieniane.
Już lepiej zachowywać na zewnątrz bezpieczny odstęp ponad 2 metry, a w sklepach czy wewnątrz przy dużej ilości ludzi zakładać maseczki, które jeżeli są jednorazowe to rzeczywiście używać raz.

pro_avenger

2020-11-11, 08:18
Może na randkę jechał i wolał się upewnić że wstydu nie będzie :lol:

SpeedyG napisał/a:

Ogólnie zwykłe maseczki "szmaciane" czy materiałowe są bez sensu, tak samo jak antysmogowe.
Eksperci stwierdzili, że co najmniej P2 lub chirurgiczne i używane max 20 minut po czym wymieniane.
Już lepiej zachowywać na zewnątrz bezpieczny odstęp ponad 2 metry, a w sklepach czy wewnątrz przy dużej ilości ludzi zakładać maseczki, które jeżeli są jednorazowe to rzeczywiście używać raz.



To zależy jaki ekspert, z lewicy czy prawicy. Ci eksperci w dzisiejszych czasach to są h*ja warci.

35i

2020-11-11, 08:53
pro_avenger napisał/a:

Może na randkę jechał i wolał się upewnić że wstydu nie będzie
To zależy jaki ekspert, z lewicy czy prawicy. Ci eksperci w dzisiejszych czasach to są h*ja warci.



Takie czasy, gdzie się nie rozejrzeć sami eksperci i same gwiazdy.

Rebeliant

2020-11-11, 09:16
Wygląda jak Jaki po narodowej kwarantannie. Jaki k***a dzban.

bloodwar

2020-11-11, 10:20
Wszystkie grubasy to oblechy

woytasw

2020-11-11, 10:31
Szukał rodzynek

MatlusAS

2020-11-11, 10:50
Kto Cie nagrał?

decode21

2020-11-11, 11:13
Bo trzeba się podmyć a nie rozcierać papierem gówno po dupie.

Witeusz

2020-11-11, 11:16
Ogólnie to jest dostępna metaanaliza 177 badań, które potwierdzają skuteczność maseczek w zatrzymaniu rozprzestrzeniania się wirusa, nie tylko maseczek 'szmacianych' jak to mówią pseudonaukowcy, ale maseczek ze srajtaśmy k***a jak to nasza pierwsza dama pokazywała jak robić.

Jeśli ktoś ma tak ograniczoną wyobraźnie i uważa, że maseczka nie chroni go przed innymi, czy innych nie chroni przed nim to patrząc na perspektywę jednej osoby może się zgodzę, ale nie k***a społeczeństwa 38 milionów ludzi, gdzie w ciągu godziny dochodzi do MILIONÓW sytuacji gdzie ludzie są w bliskim kontakcie i maseczka na mordzie większości społeczeństwa może obniżyć prawdopodobieństwo tego zarażenia KILKUKROTNIE!

Polecam eksperyment dla niedowiarków, kupcie 1l niebieskiej farby, napełnijcie nią usta, wystawcie język i zacznijcie pluć na wszystko w pokoju, dokładnie udokumentujcie co zostało zafarbowane a następnie całą czynność powtórzcie z maseczką na mordzie.

Sam maseczki nie noszę, nie jestem w grupie ryzyka a noszenie jej dla zdrowia, kiedy wpie**alam tyle dragów byłoby j***ną hipokryzją, ale gdy ktoś zwraca mi uwagę w sklepie to zawsze mówię "przepraszam, zawsze mam maseczkę, tym razem wyjątkowo jej zapomniałem", bo k***a nie jestem cymbałem, który nie potrafi zaakceptować, że świat zmienia się nie po naszej myśli.

kroolik8212

2020-11-11, 11:17
Tani gest na covid. Gdyby miał covida nieczułby smrodu. :-D

Test nie gest :mrgreen:

AN...........or

2020-11-11, 11:23
ja też tak czasem robię

SirMajkel

2020-11-11, 11:26
SpeedyG napisał/a:

Ogólnie zwykłe maseczki "szmaciane" czy materiałowe są bez sensu, tak samo jak antysmogowe.
Eksperci stwierdzili, że co najmniej P2 lub chirurgiczne i używane max 20 minut po czym wymieniane.
Już lepiej zachowywać na zewnątrz bezpieczny odstęp ponad 2 metry, a w sklepach czy wewnątrz przy dużej ilości ludzi zakładać maseczki, które jeżeli są jednorazowe to rzeczywiście używać raz.



kolejny ekspert co edukację zrobił na sraczu z telefonem w ręku.

Juzwa

2020-11-11, 11:49
SpeedyG napisał/a:

Ogólnie zwykłe maseczki "szmaciane" czy materiałowe są bez sensu, tak samo jak antysmogowe.
Eksperci stwierdzili, że co najmniej P2 lub chirurgiczne i używane max 20 minut po czym wymieniane.
Już lepiej zachowywać na zewnątrz bezpieczny odstęp ponad 2 metry, a w sklepach czy wewnątrz przy dużej ilości ludzi zakładać maseczki, które jeżeli są jednorazowe to rzeczywiście używać raz.



Jesteś dystrybutorem tych masek chirurgicznych?