18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Masaż niewiernej suki deską

~DMT • 2017-04-09, 21:27
Powinien jeszcze gwoździe ponabijać :karate:


Od 0:30 konkretniejsze deskowanie...

orion123123

2017-04-10, 12:45
Kaażda która się puszcza powinna dostać taki wpie**ol a nawet mocniejszy.
Chyba że od początku ja nie kochał i źle traktował to wpie**ol jemu.

ciepson

2017-04-10, 13:31
k***a, ludzie płacą za masaż grubym hajsem a ta suka ma za darmo to jeszcze jej źle. Głupia c**a.

htp

2017-04-10, 14:11
Jak widać większość popiera ciapackie podejście do kobiety.

RedCarpetMiki

2017-04-10, 14:27
Skąd w ogóle dowody na to, że go zdradziła o ile w ogóle cokolwiek na ten temat jest napisane na bestgore. Jakby was kobita zdradziła to też poszlibyście na nią z kolegami przyznając się jeszcze do tego,że jesteście ciotami które nie potrafią utrzymać przy sobie kobiety?

mit2

2017-04-10, 14:39
RedCarpetMiki napisał/a:

jesteście ciotami które nie potrafią utrzymać przy sobie kobiety?


A kobieta to jakieś k***a zwierze, że ją trzeba utrzymać przy sobie? To jak się nie skacze wokół takiej księżniczki całą dobę i nie poświęca całego życia na jej zachcianki to jest to powód, żeby sobie taka ździra dawała dupy na lewo i prawo? Zero zobowiązań? To już lepiej pójść na dz**ki.
Facet ma wypruwać flaki i czyścić kieszenie z kasy dla królewny-k***eny, a ona ma tylko leżeć i pachnieć? Coś mi się zdaje, że pie**olisz głupoty.

ZajętyPelikan

2017-04-10, 15:42
mit2 napisał/a:


A kobieta to jakieś k***a zwierze, że ją trzeba utrzymać przy sobie? To jak się nie skacze wokół takiej księżniczki całą dobę i nie poświęca całego życia na jej zachcianki to jest to powód, żeby sobie taka ździra dawała dupy na lewo i prawo? Zero zobowiązań? To już lepiej pójść na dz**ki.
Facet ma wypruwać flaki i czyścić kieszenie z kasy dla królewny-k***eny, a ona ma tylko leżeć i pachnieć? Coś mi się zdaje, że pie**olisz głupoty.



Zgadzam się z Tobą w całości, aczkolwiek osobiście nie biłbym takiej... wystarczyłoby mi zostawienie jej z niczym... bo co im to bicie da? oprócz piw na sadistic ;)

MasterEfer

2017-04-10, 17:16
Tylko "aj, aj". W Polsce by było "AŁA!! k***a, przestań"
Niby takie kozaki w tej brazyli a nawet przeklnąć nie potrafią

razak

2017-04-10, 21:06
no i masz k***o swojego greya :D

RedCarpetMiki

2017-04-11, 13:12
mit2 napisał/a:


A kobieta to jakieś k***a zwierze, że ją trzeba utrzymać przy sobie? To jak się nie skacze wokół takiej księżniczki całą dobę i nie poświęca całego życia na jej zachcianki to jest to powód, żeby sobie taka ździra dawała dupy na lewo i prawo? Zero zobowiązań? To już lepiej pójść na dz**ki.
Facet ma wypruwać flaki i czyścić kieszenie z kasy dla królewny-k***eny, a ona ma tylko leżeć i pachnieć? Coś mi się zdaje, że pie**olisz głupoty.



Spoko kochasiu, z tego samego powodu, dla którego kobiety zdradzają mężczyzn - mężczyźni zdradzają kobiety. Zawsze jak się kobita puści to robicie wielkie halo ale w drugą stronę to już wszystko jest na porządku dziennym. Raz pomińmy to pie**olenie o zamkach i kluczach i udowodnij mi, że ona go zdradziła a potem uzasadnij taki sposób postępowania

mit2

2017-04-11, 14:31
RedCarpetMiki napisał/a:

Spoko kochasiu, z tego samego powodu, dla którego kobiety zdradzają mężczyzn - mężczyźni zdradzają kobiety. Zawsze jak się kobita puści to robicie wielkie halo ale w drugą stronę to już wszystko jest na porządku dziennym. Raz pomińmy to pie**olenie o zamkach i kluczach i udowodnij mi, że ona go zdradziła a potem uzasadnij taki sposób postępowania


Dziwne, żeby faceci nie robili wielkiego halo z tego, że "ich" kobieta się dupczy z innymi. Z drugiej strony kobiety też starają się usprawiedliwiać zdradzającą kobietę - "nie zajmował się nią", "źle ją traktował" itd.

Nigdzie nie napisałem, że kobieta na filmiku się puściła i to co robią te dzikusy jest słuszne. Odniosłem się do twojej opinii, w której twierdzisz że mężczyzna ma jakiś chory obowiązek "utrzymać" kobietę przy sobie, a brak wypełnienia tego "obowiązku" upoważnia do zdrady.
I nie ważne która osoba w związku to robi - zdrada jest sk***ysyństwem.