18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Masakra w Buffalo z pierwszej osoby...

Halman • 2022-05-15, 06:09

uzbrojony 18 latek wpada do lokalnego supermarketu odstrzeliwując dziesięć osób, głównie afromurzynów....

więcej info

kawior2007

2022-05-15, 13:07
Murzyny w Stanach tyłu białych zabijają pewnie w godzinę

Dodizujsz

2022-05-15, 13:41
Nawiazując do innego tematu ma ktoś filmik jak chłop rozj***l muzułmanów w tym meczecie ?

Kris891

2022-05-15, 14:36
To jest tak fajne,że nie da się tego tylko raz obejrzeć :ok:

Ks...........aw

2022-05-15, 14:49
Zajebiste. Szacun za poświęcenie. Bóg cię w niebie wynagrodzi za tą produkcję synu!

Pawehan

2022-05-15, 15:11
Halman napisał/a:

wszystko pięknie ale szczerze dziwię się że jeszcze nie wybuchła gównoburza o zasadność dostępu do broni... co jest z wami?



W Stanach jest już tyle broni i taka tradycja z tym związana , że i tak można sobie zakazywać. Obejrzyj dokument o dostępie do broni amerykanów na Planete + To Ci trochę rozjaśni sytuację. Żaden kolejny prezydent i jego otoczenie nic nie może z tym dostępem do broni tam zrobić :)

Hedonistyczny

2022-05-15, 15:22
Szczytny cel tylko lamerskie wykonanie.
Skoro jego manifest miał 180 stron to powinien zabijać tylko negroidow I więcej niż 10ciu.
Gosc zj***ł po całości, a mogło być tak pięknie.

opółnocyuciebie

2022-05-15, 15:31
na taką rąbankę jedzie się do makdonalda, gdzie tłuściochy nie mialyby szans na ewentualna ucieczkę

Beka_XD

2022-05-15, 15:39
Młody świr zj***ł operację "demultikulturalizacji" po całości. Jak już chciał zrobić niedźwiedzią przysługę swojemu krajowi, to mógł lepiej to zaplanować i wj***ć się w miejscówę z samymi murzynami, np. kościół czy jakieś barbecue murzynów na murzyńskiej dzielni i odj***ć na raz o wiele więcej samych czarnych chwastów, oszczędzając białą rasę.

Szarmancka-biedronka

2022-05-15, 15:46
gagatek690 napisał/a:

hej cymbały! co tam z pandemią bo nie jestem na bieżąco? Maseczki trzeba nosić? Poliniaki wyszczepione w 40% plus 3 miliony ukrów prawie wcale nie zaszczepionych to pewnie wirus szaleje aż miło? W styczniu wg horbana miało być milion poliniaków w szpitalach. Media i politycy zrobili was w ch... z pandemią a teraz robią z "wojną" na Ukrainie a wy nadal myślicie że ten ból dupy to tylko hemoroidy a nie ostry anal? W Mariupolu można bez problemu przez Trivago wynająć pokój w hotelu a filmiki z Kijowa pokazują uśmiechniętych małolatów pijących piwko pod pomnikiem Bandery. I to jest wojna?????? Słuchajcie dalej telewizji i wierzcie politykom a skończycie w okopach pajace



masz jakies materialy na poparcie tych tez zwiazanych z ukraina? nie to, zebym ich bronil, ale jestem ciekawey, czy hest to prawda, czy tylko puste szczekanie.

wajsner

2022-05-15, 16:08
Dodizujsz napisał/a:

Nawiazując do innego tematu ma ktoś filmik jak chłop rozj***l muzułmanów w tym meczecie ?



Jest na necie...

baronturbina

2022-05-15, 16:28
Halman napisał/a:

wszystko pięknie ale szczerze dziwię się że jeszcze nie wybuchła gównoburza o zasadność dostępu do broni... co jest z wami?


97% cipeczek z tego portalu bron tylko na filmach widziało. Wiadomy jest lęk a co dopiero wypowiedz o posiadaniu. Bo to broooooń i jest takaaaa niebezpieeeeczna.

Dayron

2022-05-15, 16:35
i to osiemnastolatek. trochę serce boli jak młodsi ode mnie robią coś ciekawego ze swoim życiem, a ja nic tylko wegetuję przed komputerem :-x

chorym

2022-05-15, 16:35
a ta pierwsza to nie byla czasami biala

Male_jajko

2022-05-15, 16:44
Sztruks napisał/a:

Ten stary przy samochodzie nie dostał kuli a się „przewrócił” z wrażenia chyba



dostal, jedna z kul nie trafila kobiete i chlop wylapal, widac jak scina go z nog