18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Masakra systemu w 60 sekund

ArchMag • 2014-05-20, 01:21
Dawid Lewicki z Nowej Prawicy na debacie politycznej w Kielcach





dla dociekliwych - miejsce nr 3 na liście ^^

WojtkU

2014-05-20, 01:23
Czy to wyglada na portal polityczny? No dajcie mi masc, co drugi temat to tusk to cejrowski to korwin tamto. Ogarnijcie sie Izy

panchamityle

2014-05-20, 01:50
Lewicki w KNP? Chyba Prawicki!? Krul musi być wk***iony, że ma lewickiego w szeregach :D

Nutzz

2014-05-20, 01:51
Nie wiem czym się podniecasz. Gość jest chu-jo-wy. Mowę miał przygotowaną, wkuł ją na blachę całkiem nieźle... Z tym że przy rozpoczynaniu co drugiego, co trzeciego zdania wtrąca to swoje krótkie "eeeee". Tak. Się. Nie. Robi. Zamiast tego gryziesz się w język i milczysz. To powoduje złudzenie spowolnienia całej wypowiedzi ale i nadaje jej profesjonalny ton. Ba, można nawet w ten sam sposób, to jest kilkusekundową (do 5 sekund) pauzą rozdzielać pojedyncze słowa, oby tylko nie za często. Spróbujcie nagrać siebie samych na dyktafon na dwa sposoby to jest i z "eeee" i z pauzami o których mówię. Ten sam tekst, ta sama przemowa a zupełnie inne wrażenie. Profesjonalizm. Pewność siebie. Powaga. Siła.

ulifont

2014-05-20, 04:35
ch*joza, gdzie ty tu k***a masz masakrę? No tak, prawica powie : rząd jest do dupy, Tusk odejdź, a na drugi dzień internet kipi aż od masakr na złych lewakach. Niestety prawda jest taka, że w dyskusji z innymi partiami wypadają blado, a debaty są kończone poprzez coraz to bardziej wulgarną formę obrony KNP-owców

IRONiczny

2014-05-20, 07:43
Ale wk***ia mnie ten typ przemawiania
"ło panie, łoni kradno"
ale kto?
"no łoni"
ale jak?
"no normalnie"
ale ile
"no milijony"

chłopek mówi że za każdą 100 dajemy 200 "nie będę wdawał się w szczegóły, to ja powiem że ten pan lubi chodzić w damskich ciuszkach, no ale nie mamy czasu nie będę wdawał się w szczegóły, brawa dla mnie. Może i gość mówi prawdę ale nie podparta jakimkolwiek logicznym argumentem ta prawda jest gówno warta

PatrolZG

2014-05-20, 08:12
IRONiczny, nie ma wyjścia. Jedynym człowiekiem nie uj***nym złodziejstwem jest w tej chwili JKM i jego ludzie. Nie możemy dać się znów wych*jać, obop już zaczyna swoje żarty. JKM wszędzie 6-8%, obop pie**olnął ostatnio, że pedały palikota i krusowi złodzieje mają po 5 % , a wszystkie partie prawicowe, czyli Gowin RN i KNP po 2 %.
To znaczy że w tej chwili są poważne obawy że wyda się największy wał w ostatnich latach w Europie, czyli okrągły stół.

Kałmasznawardze

2014-05-20, 08:37
Czy tylko ja zauwazylem ze slowo "masakra" stalo sie ostatnio bardzo popularne w internetach? Szkoda ze k***a na hardzie samych pedalow wrzucacie a jedyne masakry to te gdzie prawicowcy cos pie**ola

ulifont

2014-05-20, 15:32
PatrolZG
nie no k***a, ty w to wierzysz? 28 lat i w takie rzeczy wierzyć?

Lemon19

2014-05-20, 17:45
Łap i leć na główną :)

el...........wy

2014-05-20, 17:57
@UP
To nie poleci na główną.

ka...........18

2014-05-20, 23:26
Wyjmij watę z uszu i głowę z dupy. Przestań w kułko pie**olić, że Ci źle i idź coś zrób.