18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Masakra feministki w Gorzowie Wielkopolskim

Fuhrer • 2014-02-27, 16:17
Znany i kochany JKM masakruje :snajper2: feministkę w Gorzowie Wielkopolskim.


Niektóre kobiety nie umieją samoistnie myśleć :roll:

I2ufu5

2014-02-27, 16:30
za każdym razem jak jej przyjebie ripostą to zmienia temat :D

głupia c**a :D

Pabloooo

2014-02-27, 16:31
Ehhhh, przeczytałem tytuł i już miałem nadzieję że ukamieniowano jakąś feministkę albo że stało się z nią coś równie pięknego :roll: No ale i tak w miarę przyjemna sytuacja ;-)

tr...........cz

2014-02-27, 16:33
Cytat:

Za pocisk na lewaka zawsze piwo.





:amused:

Nattsjel

2014-02-27, 16:35
Powiem coś jako kobieta. Ta tempa szmata powinna wracać do kuchni i grzecznie dawać dupy mężowi. Siedzi taka w domu, w swojej pustej głowie obmyśla plan jak tu się porzucać ze swoimi wybitnymi myślami a w domu jest zupełnie inna. Jeśli nie ma czym myśleć, niech też nic nie mówi. Tyle w temacie.

pakozi

2014-02-27, 16:38
Nattsjel napisał/a:

Powiem coś jako kobieta. Ta tempa szmata powinna wracać do kuchni i grzecznie dawać dupy mężowi. Siedzi taka w domu, w swojej pustej głowie obmyśla plan jak tu się porzucać ze swoimi wybitnymi myślami a w domu jest zupełnie inna. Jeśli nie ma czym myśleć, niech też nic nie mówi. Tyle w temacie.



Wyjdziesz za mnie?

santaxl

2014-02-27, 16:44
brawo!!! Taki oto powinien być przywódca Narodu!!

abrams90

2014-02-27, 16:55
Lewactwo wspierają kobiety. Stwierdzam, że to fakt, ponieważ:
- pragną bezpieczeństwa i równości dla wszystkich niezależnie od kultury, religii, orientacji seksualnej itp.
- "mężczyźni" lewacy to często wegetarianie, ewentualnie słabe p*zdy, które żeby przypodobać się kobiecie nie potrafią jej odmówić i zgadzają się z ich poglądami (wegetarianom udowodniono naukowo, że mają mniej testosteronu - brak mięsa, które zawiera dużo cynku i bierze udział w syntezie testosteronu czy coś takiego, generalnie ciężko jest mieć dużo testosteronu wcinając roślinki, soję, sery itp.)
- nie da się z nimi mówić logicznie, a jak wiadomo kobiety nie myślą logicznie, jest to wynik ewolucji. Dzięki temu mogą zajmować się na raz miliardem dzieci (wiem przesadziłem, ale dla wielu facetów już 5 dzieci to jak miliard)
- walczą mimo tego, że nie mają racji , bo nie potrafią się przyznać do błędu (jak pewnie niektórzy zauważyli jest to bardzo silna cecha kobiet)

Mogę się mylić są to moje osobiste spostrzeżenia. Pozdrawiam

Bi...........__

2014-02-27, 17:01
W sumie nic takiego...

TIwyrywaDRZWI

2014-02-27, 17:04
A ten gość i tak nie zdążył zadać pytania :D

magisterbibendi

2014-02-27, 17:10
Nattsjel napisał/a:

Powiem coś jako kobieta. Ta tempa szmata powinna wracać do kuchni



Zawsze mnie śmieszy jak ktoś komuś ciśnie od teMpych strzał :D

Jest tępa - to fakt :)

weltmajster

2014-02-27, 17:12
Oto pocisk z lewaka. Poproszę o piwo.

wqo

2014-02-27, 17:14
abrams90 napisał/a:

Lewactwo wspierają kobiety. Stwierdzam, że to fakt, ponieważ:
- pragną bezpieczeństwa i równości dla wszystkich niezależnie od kultury, religii, orientacji seksualnej itp.
- "mężczyźni" lewacy to często wegetarianie, ewentualnie słabe p*zdy, które żeby przypodobać się kobiecie nie potrafią jej odmówić i zgadzają się z ich poglądami (wegetarianom udowodniono naukowo, że mają mniej testosteronu - brak mięsa, które zawiera dużo cynku i bierze udział w syntezie testosteronu czy coś takiego, generalnie ciężko jest mieć dużo testosteronu wcinając roślinki, soję, sery itp.)
- nie da się z nimi mówić logicznie, a jak wiadomo kobiety nie myślą logicznie, jest to wynik ewolucji. Dzięki temu mogą zajmować się na raz miliardem dzieci (wiem przesadziłem, ale dla wielu facetów już 5 dzieci to jak miliard)
- walczą mimo tego, że nie mają racji , bo nie potrafią się przyznać do błędu (jak pewnie niektórzy zauważyli jest to bardzo silna cecha kobiet)

Mogę się mylić są to moje osobiste spostrzeżenia. Pozdrawiam



Wagarowało się w szkole :) podstawą to tworzenia się testosteronu jest tyrozyna i cholesterol, cynk fakt, odgrywa pewną rolę, ale i tak pierwiastek ten jest śladowy. A gdzie sporo tyrozyny, ano w serach przykładowo, więc jeśli już to weganie mają taki problem. Swoją drogą, jest kilku ciekawych sportowców weganów którzy raczej na brak testosteronu nie narzekają.

Uwielbiam ignorantów :D jesteście tacy pocieszni z nazywaniem wszystkich lewactwem :D

MonroeHutchen

2014-02-27, 17:14
@Nattsjel a jak ci facet kaze wpie**alac mydlo to wpie**alasz?