18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Marzenie grubej Betsy

Ramsey007 • 2013-06-19, 22:57
Betsy miała nadwagę. Mało powiedziane, Betsy była gigantyczna. Żadna dieta, żaden mądrala-magik nie był w stanie jej pomóc. Aż przyjechał do miasta pewien doktor, a jego sława go wyprzedzała. Betsy myślała: Teraz albo nigdy, przecież i tak nie mam nic do stracenia I zapisała się na wizytę.

Przepis otrzymany od medyka zdumiał ją wielce, albowiem brzmiał nastepująco: Proszę jeść co pani chce, ile pani chce i kiedy pani chce - nie ma żadnych ograniczeń Betsy była w szoku! Zarazem zdumiona i uradowana, gdyż było to jak spełnienie marzeń: jeść i chudnąć!

Niestety był też jeden warunek, który studził jej zapał. Mianowicie wszystkie posiłki musiały być spożywane per rectum czyli... doodbytniczo. Hmm... trudno - pomyślała Betsy. Jednak jako naprawdę zdesperowana bez wahania podjęła kurację.

Minęły 3 miesiace i pacjentka pojawiła się ponownie u lekarza. Ale cóż za odmiana! Szczupła, gibka, ubrana w dopasowane ciuchy, uśmiechnięta - żywa reklama. Przycupnęła sobie na krzesełku. Doktor zadał kilka pytań, pogratulował efektu. Po chwili spostrzegł, że kobieta siedzi nieco niespokojnie. Wierci się, kręci, kołysze na boki.
- Czy coś pani dolega? - spytał z troską. - Jakieś problemy z...?
- Ach nie, skąd! - pacjentka zaśmiała się filuternie. - Gumę sobie żuję...

mp_toujane

2013-06-20, 15:00
zamiast efektu przeczytałem efuktu, chyba za często wchodzę na harda :lol:

be...........ur

2013-06-20, 15:02
studenci też tak gumę żują

Suka_Blyat

2013-06-20, 15:17
Antidesperate napisał/a:

Ministranci wiedzą co to guma w dupie :amused:


Chwalisz się czy żalisz?

opossun

2013-06-20, 15:38
@up
wydaje mi się, że to ciche wołanie o pomoc.

Uechtacz

2013-06-20, 16:51
Pierwszy raz słyszałem ten kawał jeszcze w czasach, gdy na rectum mówiło się dupa.

Ramsey007

2013-06-20, 19:39
Uechtacz napisał/a:

Pierwszy raz słyszałem ten kawał jeszcze w czasach, gdy na rectum mówiło się dupa.



latka lecą, co? ;)

mikaelja

2013-06-20, 23:07
2 x up : na "rectum" wołało się prostnica, na "anus" wołało się dupa ;)