18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Maryjusz "nic by nie dało" Pudzianowski

~Griszon • 2012-02-21, 16:57
Można dać piwo, ale nic by to nie dało.

Takeda

2012-02-21, 21:47
Właśnie chciałem wrzucić ten filmik, ale to by nic nie dało :|

michal29

2012-02-21, 22:26
Śmiejcie się zawistnicy, ale pamiętajcie jedno jak wy gnijecie przed kompem po 6 godzin dziennie on teraz jeździ lambo po Los Angeles bo jednak ten wysiłek ktory włożył w treningi dużo dał ;-)

Ciekawe jak wy byście się wypowiadali pełni emocji po ostatniej przegranej konkurencji na Mistrzostwach Świata? A zapomniałem nie ma Mistrzostw Świata w siedzeniu na sadistic.pl :lol: [/u]

solton021987

2012-02-21, 22:53
nie zapominajcie że on jest kilkakrotnym mistrzem świata strongmenów i nadal coś robi ze swoim życiem. Robi hajs o jakim możecie sobie pomarzyć, w mniej lub bardziej przyzwoity sposób, ale ma osiągnięcia.
A teraz odpowiedzcie sobie na pytanko co Wy osiągneliście w życiu?

Kargon

2012-02-21, 23:07
Szczerze weźcie się od niego odpie**olcie Pudzian wiele osiągnął ale ktokto by pamiętał o tym że był 6cio krotnym mistrzem europy i 5cio krotnym mistrzem świata, jak tylko się komuś powinie noga to zaraz zmieszają z błotem to samo było z Małyszem i to samo z Gołotą.

Gienek2

2012-02-22, 09:03
najbardziej mnie rozj***ł opis hehehee

Cirion

2012-02-22, 09:54
Ludzie, gdzie wy tu widzicie wbijanie Pudzianowskiemu i mieszanie go z błotem? Widać, że chłop na filmiku jest zmęczony i zdenerwowany co dało moim zdaniem bardzo śmieszną wypowiedź... i o to tutaj chodzi... żeby było śmiesznie... .

Nie interesuje mnie stan umysłu Pudziana, to ile razy zwyciężył, ile ma hajsu.. ba, nie interesuje mnie w ogóle sam Pudzian. Ale jak zdarzy mu się taka lub podobna wypowiedź to zastrzegam sobie prawo do jej wyśmiania :!:

NomadUG

2012-02-22, 16:43
ch*j że to nic nie da ale i tak go lubie ;)

Din

2012-02-22, 16:45
Jak tak patrzę na niektóre wasze komentarze, to jest tak samo jak było z "arrow in the knee".
Już słyszę jak w szkołach będą mówić co chwila "ale to by nic nie dało". Zrób coś głupiego, nagraj to, wrzuć to do sieci i patrz jak całe zastępy gimbusów to małpują.

Vr...........y7

2012-02-22, 17:02
-A mogę zdjęcie zrobić?
-To by nic nie dało

Matuch90

2012-02-22, 19:26
I k***a był kozak w swojej dziedzinie. Ludzie patrzyli w niego, jak w dobro narodowe. Tytuł najsilniejszego człowieka na świecie. I co ?? I poszedł do MMA i ani najsilniejszy, ani dobry fighter z niego. Leją tylko wszyscy.