18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marya Rosales

~Griszon • 2012-10-12, 15:59
Krowa, która waży 450 kg, zabiła swojego dwuletniego siostrzeńca upadając na niego. :shock:


robhum

2012-10-12, 16:05
NASYGNALE.pl

Mieszkanka Teksasu, Mayra Rosales waży ponad pół tony i jest bohaterką filmu dokumentalnego produkcji TLC pt. "Zbyt gruba, by zabić". Kobieta była zamieszana w zabójstwo 2-letniego siostrzeńca, Eliseo Gonzaleza Jr., który znajdował się pod jej opieką. Na szczęście, w wyniku żmudnego śledztwa, została uniewinniona.

Podczas pierwszego przesłuchania kobieta zeznała, że spadła z łóżka i niechcący zmiażdżyła na śmierć dziecko. Jednak śledczy nie uwierzyli w jej wersję wydarzeń. Sekcja zwłok 2-latka wykazała bowiem, że zmarł on w wyniku kilku uderzeń tępym narzędziem w głowę. Mayra praktycznie nie może się ruszać, jak więc mogła skatować dziecko? To pytanie w kółko stawiali sobie śledczy.

Po mozolnym dochodzeniu wyszło w końcu na jaw, że to nie ona stoi za tą tragedią. Biegli sądowi ustalili, że Mayra jest po prostu "za gruba, żeby móc zabić". Dzieciobójczynią okazała się jej siostra - Jaimie Rosales - matka chłopca. Kobieta już wcześniej znana była ze swej porywczości i nagłych wybuchów agresji. Feralnego dnia całą złość wyładowała na najmłodszym z dzieci. Skatowała 2-latka grzebieniem, bo nie chciał jeść i nieustannie płakał. Gdy maluszek przestał się ruszać, schowała go do łóżeczka, przykryła kocem i wyszła z domu!

Dlaczego Mayra Rosales postanowiła wziąć winę na siebie? - Nie chciałam, żeby reszta dzieci mojej siostry wychowywała się bez matki. Mimo że to ja się nimi opiekowałam, miałam poczucie, że ich miejsce jest przy niej. Przykro mi, że trafiła do więzienia. Uważam jednak, że to co zrobiła jest bardzo złe i musi za to odpowiedzieć - powiedziała brytyjskiemu "Daily Mail" .

Za zabójstwo 2-letniego Eliseo Gonzaleza Jr., Jaimie Rosales została skazana na 15 lat więzienia. Opiekę nad trójką jej pozostałych dzieci sprawuje babcia.

Mayra Rosales przybywa obecnie w szpitalu, gdzie trafiła przez stres związany z procesem. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek z niego wyjdzie...

Kupa_w_majtkach

2012-10-12, 16:08
robhum napisał/a:

Mayra Rosales przybywa obecnie w szpitalu, gdzie trafiła przez stres związany z procesem. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek z niego wyjdzie...



O własnych siłach na pewno z niego nie wyjdzie.....bo jest za ciężka! Kumacie?! Za cięzka! :mrgreen: :mrgreen:

donszymon

2012-10-12, 16:20
Kurde... Śledczy mieli.... Ciężki orzech do zgryzienia ;)

stalowyszczur

2012-10-12, 16:59
Do Afryki z nia, w ramach darow zywnosciowych.

misiek899

2012-10-12, 17:04
Najpierw masa pózniej rzeźba .

Aruś

2012-10-12, 17:18
Wygląda jak ośmiornica ;d

Ko...........ę

2012-10-12, 18:16
A więc Sułtan Kosmitów istnieje naprawdę!


Be...........oo

2012-10-12, 19:14
Ona gnije żywcem... Dlaczego tego nie uśpią? :shock:

@up mi to bardziej wygląda jak Jabba :



Też się rozlewa naokoło.

żołbo

2012-10-12, 19:48
Przecież ja bym się zaj***ł gdyby mnie to spotkało...

zatizdig

2012-10-12, 20:42
Filmik przedstawia nawilżanie wieloryba, który nieszczęśliwie zdryfował na ląd.

4x4offroad

2012-10-12, 21:28
jak można doprowadzić się do takiego stanu?

zeto88

2012-10-12, 22:16
na ch*j to jeszcze żyje? Zwykly pasożyt, no chyba, że ma jakąs zajebistą prace na komputerze czy coś.. w co szczerze wątpie.

servus124

2012-10-12, 22:52
W jaki sposób sie to utuczyło to mnie nie interesuję, ale interesuje mnie to w jaki sposób(gdyby ona zmarła, a przy takiej wadze serce może w każdej chwili pie**olnąć) oni by to pochowali? Dźwigiem?