18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Martwe płody, czy wychodzą z mody?

_R...........s_ • 2019-01-21, 19:02
Martwe płody, czy wychodzą one z mody?



support3

2019-01-22, 17:09
@janlew - wszystkich nazywasz lewakami, a co ty wiesz o prawicy jak ty w wierzysz w socjalistyczny PIS?

poligon6

2019-01-23, 09:34
TB303 napisał/a:

Ale ty jesteś głupi. Typowa katolicka hipokryzja: Skazanie dziecka na długie cierpienie i niemożność normalnego funkcjonowania - ok, to w porządku i w ogóle "moralne", ale aborcja?! Zabronić! To morderstwo!



To jeszcze nic. Pokryta w grudniu locha ma w srodku małe dziki i mysliwy nie moze do niej strzelac w styczniu, a człowiek w/g lewactwa zaczyna sie od 7 tygodnia bo przedtem to zlepek komórek. i jak tu nie kochac takich ludzi i ich logiki.

janlew

2019-01-23, 09:57
support3 napisał/a:

@janlew - wszystkich nazywasz lewakami, a co ty wiesz o prawicy jak ty w wierzysz w socjalistyczny PIS?


Taaaa, bo ja to w ogóle popieram każde semitofilskie i proizraelskie ugrupowanie...

Wiewór

2019-01-23, 19:10
poligon6 napisał/a:

To jeszcze nic. Pokryta w grudniu locha ma w srodku małe dziki i mysliwy nie moze do niej strzelac w styczniu, a człowiek w/g lewactwa zaczyna sie od 7 tygodnia bo przedtem to zlepek komórek. i jak tu nie kochac takich ludzi i ich logiki.



Do kobiet w ciąży też nie wolno strzelać więc nie wiem o ch*j ci chodzi

poligon6

2019-01-24, 11:13
Abraxus napisał/a:

Do kobiet w ciąży też nie wolno strzelać więc nie wiem o ch*j ci chodzi




A teraz zrób eksperyment myslowy strzel do ciężarnej lochuy i cięzarnej kobiety to sedzia ci wytłumaczy róznice.

Al...........is

2019-01-24, 21:12
freaky napisał/a:

Dziecko z progerią. Jeśli mu się poszczęści, może dożyje do balu maturalnego, ale szanse na znalezienie partnerki oceniam ma równi z typowym sadolem.



Moja teściowa szuka młodszego :) Ma 89 lat i jest prawie dziewicą, bo jej p*zda od nier*chania zarosła. Daj namiar na tego kolesia, może jeszcze w swym marnym życiu por*cha :)

wilkoala

2019-02-19, 07:40
To że dziecko wygląda jak wygląda nie znaczy jeszcze że nie chciałoby sobie trochę pożyć.
Na zdjęciu dobrze się bawią a mała od urodzenia na pewno chodzi naćpana jakimiś miłymi lekami przeciwbólowymi.
Poza tym to hipokryzja z waszej strony, bo jak pojawi się jakiś temat o aborcji to wszyscy są przeciw , a ją od razu chcecie skrobać tylko dlatego że wygląda jak wywinięta na drugą stronę.