18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MARTIN LEWANDOWSKI wesoły po gali KSW 27

Kierunkowskas • 2014-05-18, 18:03
chyba sie dobrze ppv sprzedało bo szef jak bombowiec

SolarisN1

2014-05-18, 18:07
Przede wszystkim zmęczony w ch*j.

szymy

2014-05-18, 19:13
Żyć nie umierać. Pozytywnie. :D

Ogólnie lubię Lewandowskiego. Konkretny, inteligentny gościu. Zawsze udziela ciekawych wywiadów.

Saute

2014-05-18, 19:22
Szczerze - słaba gala. Strus z remisu powinien się cieszyć, ciapaty był bardziej aktywny i powinien przegrać, z Horwichem dostał wygraną, tutaj remis. Podobnie Pudzian, tu powinien być remis - sama tuląca się gejoza - nie ujmując im siły, pracy jaką wkładają w tę robotę, to jednak - nudna walka.

Eravier

2014-05-18, 19:25
Wywiady udziela, a w reprezentacji nie ma komu strzelać!

NieWiemZeWiem

2014-05-18, 19:46
PPV k***a któa to ymyśliła i k***a która to ur*chamia powinna wisieć. Nie dość, że w podtkach prywatna telewzija dostaje jakieś pieniądze to jeszcze ch*je mają od nas abonament wykupiony na telewizje to jeszcze k***a mają reklamy! ja pie**ole to PPV co to k***a jest?! za co ja mam płacić?! za obejrzenie kanału za który płace w abonamencie!? pie**olone żydowskie k***y!

xts

2014-05-18, 20:33
kto zaplacił ppv to totana faja.

judasz1234

2014-05-18, 20:39
Saute napisał/a:

Szczerze - słaba gala. Strus z remisu powinien się cieszyć, ciapaty był bardziej aktywny i powinien przegrać, z Horwichem dostał wygraną, tutaj remis. Podobnie Pudzian, tu powinien być remis - sama tuląca się gejoza - nie ujmując im siły, pracy jaką wkładają w tę robotę, to jednak - nudna walka.


a co Ty tylko te dwie walki widziałeś? fakt, z werdyktem zj***li. jednakże patrząc na pozostałe walki, nie ma wątpliwości, że każda trzymała poziom i było o wiele lepiej niż na każdym innym ksw

Saute

2014-05-18, 23:42
judasz1234 napisał/a:


a co Ty tylko te dwie walki widziałeś? fakt, z werdyktem zj***li. jednakże patrząc na pozostałe walki, nie ma wątpliwości, że każda trzymała poziom i było o wiele lepiej niż na każdym innym ksw



Widziałem wszystkie walki(poza Pudzianem i Khalidovem, je obejrzałem już następnego dnia, bo wracać do domu w ten czas musiałem).

Więc po kolei - moje zdanie o każdej.
Najbardziej podobały się mi pre-fighty i walka Mańkowskiego z Saidovem.

Kowalkiewicz - klasa sama w sobie, nie dość, że ładna to jeszcze w każdej walce zamiata przeciwniczkami jak Putin pedałami.

Gamrot - dobra, kolejna walka(chyba 5-6 wygrana z rzędu), długo raczej w KSW nie pobędzie.

A Khalidov - no cóż, wygrywać - wygrywa, świetny jest,ale tak pół żartem-pół serio - nudne już jest to jego wygrywanie, za krótko walczy. :P

Czekam na galę KSW28, zwłaszcza na Bedorfa, Różalskiego i Jewtuszkę.

skrimek

2014-05-19, 14:08
SolarisN1 napisał/a:

Przede wszystkim zmęczony w ch*j.



ciekawe czym, wypite ma chłop ;-)

Ko...........‚a

2014-05-20, 07:58
Anglik, po walce z Pudzianowskim, słusznie był wk***iony, chłop nie mógł się normalnie ponapie**alać, bo Mariusz non-stop się do niego przytulał i blokował jakikolwiek ruch. Sędzia powinien był ich natychmiast rozdzielać. Do tego 2 rundy zamiast trzech, by " Pudzilla " ( :lol: ) nie zeszła na zawał. Co do Khalidova, to jak dla mnie sztucznie kreowany idol mieszanych sztuk walki dla Polaków. Dają mu samych lamusów, poza tym on sam nie chce próbować swych sił w UFC, bo wie, że dostałby wpie**ol, tu mu dobrze, jest gwiazdą za dychę.

sn...........r9

2014-05-20, 08:18
Cytat:

Co do Khalidova, to jak dla mnie sztucznie kreowany idol mieszanych sztuk walki dla Polaków. Dają mu samych lamusów, poza tym on sam nie chce próbować swych sił w UFC, bo wie, że dostałby wpie**ol, tu mu dobrze, jest gwiazdą za dychę.



Prawda.
Cytat:


Anglik, po walce z Pudzianowskim, słusznie był wk***iony, chłop nie mógł się normalnie ponapie**alać, bo Mariusz non-stop się do niego przytulał i blokował jakikolwiek ruch.

Niestety, zgodnie ze zunifikowanymi regułami MMA za to są punkty i co drugi zapaśnik na zachodzie tak walczy. KSW zdaje się nie podało żadnych swoich reguł punktowania, co jest bardzo wygodne, jeśli trzeba kogoś przewałkować.

Ciapaty88

2014-05-20, 09:36
Dla mnie KSW to kpina. Płaci się 40zł za walki na poziomie no właśnie jaki to jest poziom? Na Oragne Sport lub internecie(za darmo!) leci UFC gdzie każda gala jest 100 razy lepsza niż najlepsza w Polsce i tam jak już jest PPV to cała gala jest bez reklam w prawdziwym HD itp itd. Fakt tutaj walczą Polacy, jest komu kibicować, ale powiedzcie mi czemu ich nie ma w UFC?

sn...........r9

2014-05-20, 10:16
@up UFC na Orange Sport nie ma od paru miesięcy. Za to Polaków zakontraktowanych przez UFC jest zdaje się w tej chwili sześciu.

Bezem

2014-05-20, 11:11
Kto normalny płaci za PPV? :D Przecież na necie są streamy HD i na luzie można oglądać.