18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marsz w Obronie Praw Kobiet

swipe • 2016-10-03, 21:51
Faszysta prosi policję o ochronę przed kobietami z organizacji "Dziewuchy dziewuchom"

ko...........or

2016-10-04, 13:55
paly niemyte k***a po 20 lat maja k***y nie wiedza po co tam stoja az mnie.reka.swierzbi zeby mu ten transpartent w dupe wsadzic lyse ch*je

matkapl

2016-10-04, 14:18
proszę nas bronić - k***a, ziomeczek przyszedł na konfrontacje w której zostałby dosłownie zjedzony, a jeszcze będzie rozkazywał funkcjonariuszowi, który jest jego jedyną ochroną. k***a, kiedy na tym świecie nastąpiła zamiana jaj na piczki?

Zapi93

2016-10-04, 18:12
@janlew pie**olisz że aż głowa boli. Hitler zakazał aborcji w Rzeszy, a zalegalizował ją na terenach okupowanych (słowiańskich), aby podrasa się nie rozwijała. Także zanim zaczniesz pisać, to sobie poczytaj żeby się znowu nie zbłaźnić.

6T...........ak

2016-10-04, 18:13
Robią ludzi w ch*ja na każdym kroku. Media pełne bzdur i idiotów...nie o to w życiu chodzi panowie i panie!

fdM

2016-10-04, 18:15
"Co Was tak mało" to trochę samozaoranie, biorąc pod uwagę, że projekt zaostrzenia ustawy o aborcji poparło ponad 450 tysięcy ludzi, a na wszystkich "czarnych protestach" razem wziętych na ulice nie wyszło nawet 200 tysięcy.

Cryo

2016-10-04, 18:31
Nastały takie czasy, że jak powiesz, że jesteś za prawicą, to ludzie skojarzą cię z takimi debilami jak ci tutaj.

sezamkowyRozpierdol

2016-10-04, 18:50
No niesamowite jaja się odjaniepawlają :mrgreen:
Ciekawe jaki będzie ból dupy albo prawaków albo lewaków jak Trump wygra lub przegra wybory (raczej jak przegra to będzie większy ból dupy :mrgreen: )
Dlatego Sadole powiadam wam, będzie się działo, przygotujcie sobie popcorn :megalol:

elfis

2016-10-04, 19:12
gdybym był pedaem j***łbym feministki , wtedy by im się psyche poprawiło , niestety nie jestem więc zj***nych babsk nie zabraknie w Polsce

Anatoliusz

2016-10-04, 19:56
Aborcja, aborcja, a najjaśniejsza partia i Prezes wprowadzają nam cichcem CETA. Żegnaj zdrowy rozsądku, żegnaj polska gospodarko, witaj świecie Orwella, witaj katoszariacie. Pies to wszystko je.ał.

Nowy_Nick

2016-10-04, 20:09
Quaswerty napisał/a:

Wk***ia mnie już ta cała sytuacja. Gdzie nie wejdę to o tym pie**olonym gównie mówią.



Ja rozumiem że miejsce Kobiet jest w kuchni/domu.
Ale żeby pie**olonym gównem ich nazywać?
Tak trochę mało sympatycznie.
Kto Ci jutro kanapki do pracy zrobi?
Kto Ci jutro przed pracą loda zrobi?
Albo odwrotnie :D
Tylko niech ręce umyje przed tym :D

natking

2016-10-04, 20:58
Przecież to oczywiste, że ta cała akcja jest po to, żeby prezes Kaczyński wszedł ubrany cały na biało i ogłosił, że jest wielce przeciwny zaostrzeniu prawa aborcyjnego, co zaowocuje uwielbieńczym blowjobem całego narodu.

voidinfinity

2016-10-04, 21:09
Quaswerty napisał/a:

Wk***ia mnie już ta cała sytuacja. Gdzie nie wejdę to o tym pie**olonym gównie mówią.



Pretensje miej do tych co zaczęli.

nectovelius

2016-10-04, 21:41
Jakby to Szwagier powiedział... o sk***esyn, dwie krówkiefalówki miał, porucznika jakiego na protesty wysłali ;)

Toolpa

2016-10-04, 21:46
voidinfinity napisał/a:



Pretensje miej do tych co zaczęli.



Ponad miesiąc temu na portalach pojawiła się informacja o nowym projekcie ustawy. Pamiętam jeden z tytułów brzmiał "SLD strzela sobie w stopę. Nowy projekt ustawy o aborcji". I stało się, namówili pożytecznych idiotów do składania podpisów, całość nazwali oczywiście projektem obywatelskim i poszło. Miej świadomość kto zaczął.

Eramod

2016-10-04, 22:35
pisza ze to temat zastępczy ale same kurfy z PO zaczeły