18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marsz równości w Zabrzu

Goral311 • 2019-08-24, 18:15
Media: Tylko jeden uczestnik wziął udział w tzw. „Marszu Równości”, który dziś w asyście policji przeszedł ulicami Zabrza. Licznie za to zjawili się kibice, którzy postanowili wyrazić swój sprzeciw wobec organizowania tego rodzaju akcji.







:idzwch*j:

Dzisiaj

2019-08-24, 23:36
Mozna mowic o glupocie kiboli itd. Jednego jestem pewny - jest to jedna z nielicznych grup, ktora potrafi sie organizowac. Jakies oprawy, wlepki, flagi, przyspiewki, wyjazdy... Dlatego tak sa niewygodni dla wladzy. W dupie mam mecze i pilke nozna. Nie kibicuje nikomu. Jednak widze, ze na codzien ludzie tak juz zostali podzieleni, ze chyba nawet podczas akcji ratunkowej beda najpier pytac czy ktos glosowal na pis/po.

Zobaczcie jak jedni sa szczuci na drugich :

kibice - kibole, jada na ustwki z widelcem i maczetami
ksieza - czarna mafia, pedofile
gornicy - 13stki i 5.000zl na reke
rolnicy - zjeby nie ubezpieczaja upraw i chca odszkodowan, blokuja drogi
homoseksualisci - zwyrole z ku*asami na czolach (a tak naprawde 99% ku*asiarzy wynajetych i zworzonych autokarami)
policjanci - ch*je bija kazdego palami
nauczyciele - maja w ch*j wakacji i chca podwyzek
lekarze - zarabiaja pierdylion na miesiac, biora lapowki
narodowcy - ch*je niszcza stolice i jedza wafelki w lesie

Jeszcze chyba tylko nie doj***li strazakom, marynarzon i niepelnosprawnym
PiS/PO i inni napie**alaja hejtem i ludzie to podlapuja i sie nakrecaja.

Mala grupka ku*asiarzy kreci lody a kazdy sie ze soba gryzie :/

RDX

2019-08-24, 23:40
Teraz kasa na wybory idzie, to nie mogą szaleć. A jak wiadomo tęczowi i niemcowaci są fundowani z tej samej pejsatej portmonetki.

M00nSpeLL

2019-08-25, 02:17
Nikt nie przyszedł, bo cała akcja była kibolską prowokacją. Organizator marszu był na facebooku jawny i nie krył się z tym, że jest narodowcem, więc nie ma się czemu dziwić XD

Manowarrior

2019-08-25, 05:08
To dobrze że jednak poszedłeś

ellsworth

2019-08-25, 08:57
Sam poszedł? No to szacun dla niego za odwagę.
A cytując klasyka, po to jest demokracja żeby każdy mógł nawet w pojedynkę pójść.


odyssee

2019-08-25, 11:40
czyli koledzy go wyr*chali

artuooo1

2019-08-25, 13:47
Kur*y z móżdżkiem patologii spod bloku, Karyny i Sebki komentujące ten post godny propagandy pisowskiej, na czele z @Goral311. Skupcie sie i wysilcie swoje te 2 albo 3 zwoje we łbach: marsz był prawacką ustawką. Każda organizajca lgbt ostrzegała przed udziałem w tym marszu, stąd zerowa (pojedyncza) obecność.

iam_not_a_robot napisał/a:

I teraz już wszyscy będą wiedzieć kto jest tym jedynym gejem w mieście XD




Velture napisał/a:

To uczucie kiedy jesteś homo i nawet twoi zboczeńcy cię nie lubią



2 sadolowe gwiazdeczki, gó*no prawda to co napisaliście.
Ten co przyszedł to organizator tej ustawki i nie jest " homo, ktorego zboczeńcy nie lubią"....no może jest. Dużo gejów ukrywa się pod płaszczykiem homofobów.

A prawdziwy marszu równości odbył sie w Gorzowie Wielkopolskim.
Nie przegrzały wam sie te 2 zwoje? Jak tak to napijcie się piwska marginesie "patriotyczny"

lvlaras

2019-08-26, 00:18
Dzisiaj napisał/a:

Mozna mowic o glupocie kiboli itd. Jednego jestem pewny - jest to jedna z nielicznych grup, ktora potrafi sie organizowac. Jakies oprawy, wlepki, flagi, przyspiewki, wyjazdy... Dlatego tak sa niewygodni dla wladzy. W dupie mam mecze i pilke nozna. Nie kibicuje nikomu. Jednak widze, ze na codzien ludzie tak juz zostali podzieleni, ze chyba nawet podczas akcji ratunkowej beda najpier pytac czy ktos glosowal na pis/po.
Zobaczcie jak jedni sa szczuci na drugich :
kibice - kibole, jada na ustwki z widelcem i maczetami
ksieza - czarna mafia, pedofile
gornicy - 13stki i 5.000zl na reke
rolnicy - zjeby nie ubezpieczaja upraw i chca odszkodowan, blokuja drogi
homoseksualisci - zwyrole z ku*asami na czolach (a tak naprawde 99% ku*asiarzy wynajetych i zworzonych autokarami)
policjanci - ch*je bija kazdego palami
nauczyciele - maja w ch*j wakacji i chca podwyzek
lekarze - zarabiaja pierdylion na miesiac, biora lapowki
narodowcy - ch*je niszcza stolice i jedza wafelki w lesie
Jeszcze chyba tylko nie doj***li strazakom, marynarzon i niepelnosprawnym
PiS/PO i inni napie**alaja hejtem i ludzie to podlapuja i sie nakrecaja.
Mala grupka ku*asiarzy kreci lody a kazdy sie ze soba gryzie :/



Trafiłeś w sedno. Ludziom wmawia się, że świat we wszystkich kwestiach dzieli się tylko na dwa skrajne obozy bez żadnych szarości pomiędzy. No i oczywiście jeżeli ktoś ma odmienny podgląd od twojego to od razu musi twoim wrogiem na wszystkich płaszczyznach. Lud jest wtedy zajęty walką między sobą i nie jest wstanie jakoś się zorganizować.

P.S. Kiedyś czytałem fajny artykuł opisujący skrajny przypadek takiego podburzania obywateli przeciw sobie przez ich rząd. Mowa oczywiście o masakrze w Rwandzie gdzie sąsiedzi wyżynali wzajemnie swoje rodziny maczetami dostarczonymi przez rząd (oficjalnie dostarczone w celach "pomocy rolniczej").