18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marsz Petru

wszystkomoge • 2015-12-13, 15:47
Na marsz KOD Ryszarda Petru przyszło dwa razy więcej ludzi niż się spodziewano.





Przyszedł jeszcze Zdzichu i Krzychu.

saves

2015-12-13, 16:32
A Miro, Rychu i Zbychu?

Sz...........an

2015-12-13, 16:46
Bez względu na to czy te marsze są przeciw PiS czy PO to są one gówno warte i niczego nie wnoszą. Strajki tak samo. Jedni strajkują drudzy nie, jedni protestują przeciw PO drudzy przeciw PiS. Tak podzielone społeczeństwo nic nie zmieni na dobre. Mało tego takim podzielonym społeczeństwem się bardzo łatwo manipuluje.

Przykładów podziału społeczeństwa daleko szukać nie trzeba wystarczy zajrzeć na pierwszą lepszą polityczną gównoburzę na tym portalu albo być może i pod moim postem.

sars80

2015-12-13, 17:03
kto to petru czy cwetru

bleblebator1

2015-12-13, 17:58
@up
Nie wiem, ale wiem, że jak przez godzinę go nie ma w publicznym ścieku, to już policję stawiają na nogi i go szukają.

tranzystor

2015-12-13, 18:29
wszystkomoge napisał/a:

Na marsz KOD Ryszarda Petru przyszło dwa razy więcej ludzi niż się spodziewano.





Przyszedł jeszcze Zdzichu i Krzychu.



A i tak było pięciokrotnie więcej ludzi, niż na marszu Jarosława.

biglog

2015-12-13, 20:00
Widzę, że mój głos oddany na Pana Petru nie poszedł na darmo, zobaczycie jeszcze obalimy rządy pisu w 2016.

sars80

2015-12-13, 20:06
to ch*j mu w serce hehe

saves

2015-12-13, 20:09
biglog napisał/a:

Widzę, że mój głos oddany na Pana Petru nie poszedł na darmo, zobaczycie jeszcze obalimy rządy pisu w 2016.



Prędzej z Kwaśniewskim flaszkę obalisz.

mam_racje

2015-12-14, 00:04
Jak podwyższali podatki, wiek emerytalny i gnębili zwykłego człowieka to było zgodne z konstytucją, jak chcą opodatkować banki i zagraniczne firmy drenujące polską gospodarkę - to już zamach na demokrację!

Verbatim369

2015-12-14, 00:15
@mam_racje .... a jak myślisz na kim się to opodatkowanie odbije? Na bankach i na zagranicznych firmach? Nie... odbije się na tobie i wszystkich innych. Kolejny w dup... ekonomista pisowski się znalazł...

Jurny_Ziemniak

2015-12-14, 00:26
Powiem Wam wszystkim szczerze.
j***ć PiS, .Nowoczesna(PO), PO, PSL, SLD, Razem i inne gówna.

Polsce przydał by się silny dyktator. Ktoś kto by wyj***ł ich (mendy polityczne) na zbity pysk i pokazał środkowy palec.
Potrzeba nam Przywódcy który by działał dla dobra Polaków oraz Polski. A nie dawał dupy każdemu po kolei.
Bo bądźmy szczerzy obecna forma "demokracji" jest gówno warta. Jest przykładem zgnilizny i zepsucia.


Takie jest moje zdanie. Wiem że większość z was się ze mną nie zgodzi ale cóż gówno mnie to obchodzi.
Najważniejsze to jest mieć własne zdanie a nie być kolejną owcą.

klasz

2015-12-14, 00:32
@Jurny_Ziemniak Piłsudski nie żyje od dawna więc on nam nie pomoże a reszta która jest to albo k***y albo złodzieje albo k***y i złodzieje.

kreatywnakrowa

2015-12-14, 00:36
mam_racje napisał/a:

Jak podwyższali podatki, wiek emerytalny i gnębili zwykłego człowieka to było zgodne z konstytucją, jak chcą opodatkować banki i zagraniczne firmy drenujące polską gospodarkę - to już zamach na demokrację!


Trzeba być wybitnym debilem by sądzić, że opodatkują firmy i banki. Opodatkują ludzi, gdyż to finalnie klienci pokryją niższe zyski spowodowane dodatkowymi kosztami banków czy hipermarketów. Co do reszty to Polakom nikt nie zabrania zakładać firm za granicą i "drenować" np. gospodarki UK. Tyle, że banda oszołomów podobnych tobie nasłuchała sie kretyństw o niszczeniu Polski przez ch*j wie jakie siły i tkwi w swoim umysłowym upośledzeniu. Możemy prowadzić działalności gospodarczą w dowolnym państwie UE! Wiele osób tak robi, robię tak i ja. Nie narzekam, swoje zarabiam i mam w dupie niedojdy obciążające swoimi porażkami wszystkich tylko nie siebie. Prawda jest taka, że PiS skończy jak ostatnio, wyjebie wszystkich w dupę i odpłynie na aferach jak 8 lat temu. Nikt już tego nie pamięta, do tego stopnia wyprali ludxiom łby, że nagle dostali amnezji. Czemu nie zreformują ZUSu i nie dadzą nam zarabiać? pie**olę prowadzić tu działalność, 1300 zł miesięcznie oddawać tym sk***ysynom z ZUSu, kolejne 19 % do US, pie**olę sponsorować 500 dziecioróbcom bo PiS ma takie zachcianki, pie**olę płacić na zegarki, parady wojska 10go co miesiąc, pie**olę Peru Tuska. Nie karmię polskiego US i sram na takie państwo, czy to za rządów PO czy za PiS. Jedni i drudzy to zwylki złodzieje. Pracuję tu a na emeryturę odkładam za granicą, pierdzę ogólnie na polską scenę polityczną i biadolących rodaków którzy z własnej głupoty stali się marionetkami i frajerami do r*chania w dupę. Wesołych świąt.