18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

fieryangel

2018-10-09, 16:02
Brakuje jeszcze: wegetarian, lewaków, cyganów, murzynów, ciapatych, aktywistów green peace, pedałów i menel, niemcówi i złodziei.

freaky

2018-10-09, 16:32
fieryangel napisał/a:

Brakuje jeszcze: wegetarian, lewaków, cyganów, murzynów, ciapatych, aktywistów green peace, pedałów i menel, niemcówi i złodziei.


Buddyści to tacy wegetarianie, lewacy, aktywiści green peace i menele w jednym.

Loaloa

2018-10-09, 16:56
Cytat:

Brakuje jeszcze: wegetarian, lewaków, cyganów, murzynów, ciapatych, aktywistów green peace, pedałów i menel, niemcówi i złodziei.



Skoro ta rakieta taka pojemna, to i polactwo należałoby w niej upchnąć.

janlew

2018-10-09, 17:42
Zamiast "Mars one" powinno być "Marks Karol"
...a problemy ludzkości dopiero by się zaczęły

fieryangel

2018-10-09, 17:47
Loaloa napisał/a:



Skoro ta rakieta taka pojemna, to i polactwo należałoby w niej upchnąć.


Nie. Tylko ciebie.

UPAdlina

2018-10-09, 18:17
HAL9000/2 napisał/a:

a jehowi nie zostali wybrani do głoszenia słowa bożego na marsie?


Ależ żydy to jehowcy.

Loaloa napisał/a:



Skoro ta rakieta taka pojemna, to i polactwo należałoby w niej upchnąć.



Nie. Wystarczyło by takie bydło i pacholęcia jak ty wypie**olić w kosmos, dosłownie w kosmos bo wiadomo co byście na jakieś planecie odj***li... No i jest was mniej.

SaveTheTrees

2018-10-09, 22:42
Panowie @up, laliloli się nie odpowiada, bo można dostać loajozy. Nie bez powodu troll nazwał się jak robal bytujący na murzynach.

nowynick

2018-10-10, 08:21
:roll:

a ja dla odmiany powiem, że Loa całkiem mądrze to ujął. Wyp***zielić Januszy, Grażynki, kościółkowe babcie, zawistnych, wychowanych w PRL, nauczonych, że "Państwo da" albo "skoro Bóg dał dziecko to da i na dziecko" i zostawić nieliczny normalny naród to byśmy kraje Beneluksu dogonili w 3 lata...

edek.bajzel

2018-10-10, 09:05
a ja do kapsuły wpie**oliłbym wszystkich nietolerancyjniejszych ateistów, którzy mają problem z tym, że ktoś wierzy w Boga