18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Maroko świętuje w Belgii

PiotrusCinek88 • 2022-12-07, 00:16

Kolejny "triumf" tolerancji lewackiego zachodu.

nudzimisiexd

2022-12-07, 11:49
Dobrze ze prawdziwa prawacka patriotyczna Polska nie ma tego problemu, a nie - czekaj, trzeba schować kostkę brukową 11.11 bo prowokuje prawdziwych patriotów :lol:

Środowisko kibicowskie to zwierzeta i naprawdę narodowość ma tu małe znaczenie, bialasy z Anglii tez robili burdel w Polsce w 2012. Polacy w Polsce zreszta ten burdel robią do dzisiaj rozpie**alajac stadiony.

Niestety wciąż macie ujemne iq jak na Polaków przystało żeby dochodzić do pewnych wnioskow ze nie to etniczność jest tu winna a środowisko.

Exclip

2022-12-07, 12:36
nudzimisiexd napisał/a:

Dobrze ze prawdziwa prawacka patriotyczna Polska nie ma tego problemu, a nie - czekaj, trzeba schować kostkę brukową 11.11 bo prowokuje prawdziwych patriotów
Środowisko kibicowskie to zwierzeta i naprawdę narodowość ma tu małe znaczenie, bialasy z Anglii tez robili burdel w Polsce w 2012. Polacy w Polsce zreszta ten burdel robią do dzisiaj rozpie**alajac stadiony.
Niestety wciąż macie ujemne iq jak na Polaków przystało żeby dochodzić do pewnych wnioskow ze nie to etniczność jest tu winna a środowisko.



No widać ze masz ujemne iq, ale racja srodowisko winne jakby zlewaczały rząd nie tolerował takich akcji, to by ich za bardzo nie było, oraz multikulti. Ale ze toleruje to jest rozpierol, ale to rząd kreuje to środowisko i postepowanie z małpami, więc on jest winien. Małpa jak małpa, wiadomo że będzie siać rozpie**ol, taka jej natura. Trzeba było nie wpuszczać dziczy.

pablohasan

2022-12-07, 14:10
mariusz3pl napisał/a:

Są już filmiki z Holandii, Hiszpanii i oczywiście Belgii . Dzicz którą czerwonotęczowa opozycja chciała przyjmować hordami do naszego kraju. Ale nic straconego, w przyszłym roku wybory....



My mamy wystarczająco własnej dziczy. Biało czerwonej. Spod znaku krzyża. Więcej dziczy ta ziemia nie zniesie.

wielik88

2022-12-07, 15:56
Heman napisał/a:

I mam nadzieję, że największy ukryty, bezdzietny pedał w Polsce je przegra.



Ty k***o ciesz się że nie stoję teraz przed toba ale jak widać pewnie masz 14 lat i gówno wiesz szmato

Jakbym był kierowcą tego radiowozu rozjechał bym ile by się dało poszedłbym za to siedzieć ale było by warto

mariusz3pl

2022-12-07, 17:38
Heman napisał/a:

I mam nadzieję, że największy ukryty, bezdzietny pedał w Polsce je przegra.



Jak wspomniał @Joachim masz wciąż szanse wygrać :lol:

Jak już lewaki wygrają wybory będziesz mógł zupełnie legalnie chodzić gołą dupą po ulicach i manifestować co tylko chcesz oczywiście dotyczące lpg bo cała reszta będzie pozwolona lub nie zgodnie z doktryną UE. Głowa do góry.


:mrgreen:



:mrgreen:



:mrgreen:

nudzimisiexd

2022-12-07, 18:17
Exclip napisał/a:

No widać ze masz ujemne iq, ale racja srodowisko winne jakby zlewaczały rząd nie tolerował takich akcji, to by ich za bardzo nie było, oraz multikulti. Ale ze toleruje to jest rozpierol, ale to rząd kreuje to środowisko i postepowanie z małpami, więc on jest winien. Małpa jak małpa, wiadomo że będzie siać rozpie**ol, taka jej natura. Trzeba było nie wpuszczać dziczy.



Bawi mnie to jak bardzo potwierdziłeś to co napisałem :lol:

mit2

2022-12-07, 23:51
nudzimisiexd napisał/a:

Bawi mnie to jak bardzo potwierdziłeś to co napisałem


Mnie bardziej będzie bawić za niedługo twój kolejny ban :lol:

kocur

2022-12-08, 02:22
wielik88 napisał/a:

Ty k***o ciesz się że nie stoję teraz przed toba ale jak widać pewnie masz 14 lat i gówno wiesz szmato
Jakbym był kierowcą tego radiowozu rozjechał bym ile by się dało poszedłbym za to siedzieć ale było by warto



o ch*j groźny nacjozjeb kryptopedał atakuje :D