18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marlboro reklama

Lukasero • 2017-02-09, 20:31
Reklama papierosów



mibcadet

2017-02-10, 13:39
fiattt napisał/a:

@mygyry, to przestań nas ciągle obwąchiwać!



Nie trzeba obwąchiwać. Palacz śmierdzi mniej więcej z odległości 1,5m jak nie palił w ciągu ostatnich 15 minut i z odległości ok 3-5m jak dopiero co zgasił peta. Sam paliłem kilka lat ale rzuciłem więc święty nie jestem. Ale nie zdawałem sobie sprawy z zasięgu smrodu póki nie rzuciłem .. ;/

Swoją drogą, jakoś jeszcze 8-10 lat temu fajki śmierdziały jak palony tytoń, obecenie i dym papierosowy jak i sam palacz śmierdzą jak kontener śmieci w środku lata.. Co się porobiło z tymi fajami to nie wiem, ale serio śmierdzą niczym menel, a nie tytoń.

Quovadis

2017-02-10, 16:36
Art. 8. 1. Zabrania się reklamy wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych lub rekwizytów tytoniowych i promocji wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych lub rekwizytów tytoniowych oraz reklamy i promocji produktów imitujących te wyroby, lub symboli związanych z używaniem tytoniu, wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych, w szczególności: 1) w telewizji, radiu, kinach, podmiotach leczniczych, szkołach i placówkach oświatowo-wychowawczych, w prasie dziecięcej i młodzieżowej, na terenie obiektów sportowo-rekreacyjnych oraz w innych miejscach publicznych; 2) w prasie innej niż wymieniona w pkt 1;
3) na plakatach, w tym plakatach wielkoformatowych; 4) w środkach usług informatycznych. 2

"Art. 12. Kto: 1) reklamuje lub promuje wyroby lub produkty wbrew postanowieniom art. 8 ust. 1, 2) sponsoruje działalność sportową, kulturalną, oświatową, zdrowotną lub społeczno-polityczną wbrew postanowieniom art. 8 ust. 2, 3) eksponuje w punkcie detalicznym przedmioty imitujące opakowania wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych wbrew postanowieniom art. 8 ust. 3, 4) na opakowaniu jednostkowym lub opakowaniu zbiorczym wyrobów tytoniowych umieszcza jakiekolwiek elementy lub cechy, które sugerują korzyści ekonomiczne, o których mowa w art. 8 ust. 5, 5) produkuje lub wprowadza do obrotu tytoń do stosowania doustnego, 6) produkuje lub importuje w celu wprowadzenia do obrotu wyroby tytoniowe w opakowaniach, na których nie zamieszczono ostrzeżenia zdrowotnego lub z ostrzeżeniem zdrowotnym wbrew postanowieniom art. 9–9f, 7) wprowadza do obrotu wyroby tytoniowe w opakowaniach, na których nie zamieszczono ostrzeżenia zdrowotnego sformułowanego w języku polskim, 8) produkuje lub importuje wyroby tytoniowe, w których maksymalny poziom wydzielanych substancji smolistych, nikotyny i tlenku węgla w dymie papierosowym przekracza wartości, o których mowa w art. 10 ust. 1 i 2, podlega grzywnie do 200 000 zł albo karze ograniczenia wolności, albo obu tym karom łącznie. "

Siema :D

~KIERR3

2017-02-10, 17:12
Gostek celowo pozbył się rodziny, a ten papieros zapalony w akcie triumfu, prawdziwy sadol.

generalisimoos

2017-02-11, 00:45
Ale sceniczne to zostawcie w spokoju :mrgreen:

adamnt20

2017-02-11, 18:27
Pół fajka wyrzucił...