18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

markiz de sade "justyna czyli nieszczęścia cnoty"

Scarlet • 2010-01-12, 23:16
jeśli mowa o naprawdę sadystycznych książkach, proponuję powrót do źródła i rozkoszowanie się prosto z koryta ojca sadyzmu ^^

wydana w 1791 r., być może jak na dzisiejsze realia, jej język już się robi odrobinę archaiczny, ale niczym nie traci na świeżości. historia cnotliwej justyny, którą spotykają różne straszne przygody, a która mimo wszelkich nieszczęść postanawia nie dać się zdeprawować. wiele ciekawych opisów wyuzdanych praktyk seksualnych, w tym wątki koprofilne i sadomasochistyczne. na pewno każdy sadysta znajdzie coś dla siebie ;)

szczypmen

2010-04-21, 15:59
Ja mam tego ebooka - "120 dni sodomy..." ale to chyba jest przepisane ręcznie na kompie przez kogoś. Sporo literówek i brakujących fragmentów tekstu. Na empik.com można kupić to tłuste gówno.

in...........de

2010-07-13, 13:22
Kiedyś przeżywałam krótką fascynację twórczością słynnego markiza.
Przeczytane: Justyna czyli nieszczęścia cnoty, Julietta powodzenie występku, Zbrodnie miłości, 120 sni sodomy, filozofia w buduarze, powiedzieć wszystko.
W planach Małżonek ukatany.
Wszytskie spośród w/w książek można dostać m.in. na allegro w przystępnych cenach.

BÃ...........³g

2010-07-13, 20:40
Vogue88 napisał/a:

Wszytskie spośród w/w książek można dostać m.in. na allegro w przystępnych cenach.



Ew znaleźć na chomikuj.
Co do markiza - może wywołam lawine krytyki, jednak moim zdaniem ten autor potrafi wyłącznie szokować (Fakt, czasem mu wychodzi wcale nieźle )
Jego książki nie wciągają, polegają na doczytywaniu się do fragmentów orgi itd.
Z podobnej literatury polecam "dziennik geniusza" Salvadora.
Też "awangardowe" i przy okazji łatwiej przełknąć :)

szemel

2010-07-14, 14:01
A jeśli ktoś przeczyta już wszystko Markiza i tematu będzie mało może zajrzeć do książki "Historia O" autorstwa Réage Pauline :)

in...........de

2010-07-14, 23:22
Coś mi świta, że jest także film na podstawie tejże książki. Mam racje czy coś mi się pokićkało?

ru.............

2011-03-27, 15:50
Jest gdzieś w internecie darmowy ebook tej książki? Bo szukam na chomiku i niby jest, a jak ściągam to wszędzie w środku jest Julietta Powodzenie Występku a wg. Wikipedii to jest co innego.