18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

marka STAR WARS sprzedana do Disney'owi

zi...........88 • 2012-10-30, 22:51
DISNEY KUPIŁ LUCASFILM - EPIZODY 7-9 W KINACH!

Mamy dla Was nietypową wiadomość. W dniu dzisiejszym Walt Disney Company wykupił firmę Lucasfilm LTD. i razem z nią m.in. markę Star Wars! Dla nas z pewnością dobrą wiadomością jest to, że kolejne NOWE epizody Gwiezdnych wojen ujrzą światło dzienne!

Najświeższe informacje dotyczące, tego co nas najbardziej interesuje, czyli nowych epizodów Gwiezdnych wojen wyglądają następująco.

Premiera epizodu VII Gwiezdnych wojen planowana jest na rok 2015. Kolejne epizody mają pojawiać się co dwa-trzy lata.

Jest to z pewnością bardzo dobra wiadomość dla wszystkich fanów Gwiezdnych wojen. Pozostaje tylko kwestia jak będzie wyglądała zawartość merytoryczna kolejnych epizodów.

Jak zdobędziemy więcej informacji od razu podzielimy się nimi z Wami.

Poniżej wypowiedź Georga Lucasa o przyszłości Gwiezdnych wojen. Materiał w angielskiej wersji językowej.



http://www.swat.org.pl/disney-kupi-lucasfilm-epizody-7-9-w-kinach


sz...........an

2012-10-31, 21:18
Nie ma już Hana Solo. Han solo to mógł być tylko H. Ford. Inna opcja nie istnieje ;-) a Ford już za stary na latanie sokołem

stalowyszczur

2012-11-01, 02:14
Hehe, najlepiej sprzedajaca sie franczyzna filmowa zmienila rece. Ale Disney i Lucas od zawsze mieli duzo wspolnego, Disneyland ma licencje atrakcje ze Starwars. k***a, maja dokrecony wlasny material z Gwiazda Smierci w symulatorze statku kosmicznego ;) .

ApologiZZe

2012-11-02, 22:07
No to jak, glowne role w nowych Gwiezdnych Wojnach dostana Demi Lovato, Justin Bieber, Hanna Montana, dla mnie bomba !

ik...........ea

2012-11-02, 22:20
To jest profanacja! To jest tak samo jakbyśmy kupili BRW i puszczali ich meble jako swoje...

Ręder

2012-11-02, 22:40
pie**olisz Pan w ch*j, nie zapowiedziano żadnego nowego epizodu. Owszem istnieja takie plotki, jakoby był a planowana kolejna trylogia. Pewne sa tylko seriale dla dzieci w ramach disneyXD.
Lucas pozostanei konsultantem. Wogle nie wiem za co te fale krytyki, pomijajac badziewia z hanna montana itp. disney jest genialny, i powinien dobrze zaopiekować się marka.

ke...........85

2012-11-02, 22:55
Jedno jest pewne, żydów tam nie będzie :amused:

seba1415

2012-11-02, 23:28
Aha spoko czyli Prince Of Persia było słabe? Tak samo Tron czy też Piraci z karaibów? Ogarnijcie się trochę, bo kupno Lucas przez kogoś innego może byc własnie dobrym posunięciem!

Jacek86s

2012-11-02, 23:31
do Disney'owi :homer: niezle

KoTu

2012-11-03, 00:02
straszna panika w necie z tego powodu... jakby tak popatrzeć na "siatkę" kto kogo ma w szerokiej perspektywie to i tak wszystkie te grupy należą do paru gigantów, mają jedynie inne loga.

To że w dzisiejszych czasach robią tonę gówna dla 13 latków to tylko dlatego, że panowie w krawatach chcą doić kasę... jeżeli chcecie ciekawe kino to raczej nie z hameryki.

Co do SW to wiadomo że dobre filmy były tylko 3.

Maślanek

2012-11-03, 00:06
@renderblender
Ehh, tak to jest jak głupek taki jak ty dobierze się do klawiatury. Facet który wykupił Star Wars od Lucasa mówił i potwierdzał informacje o produkcji 7 a potem 8 i 9 części Star Wars.

Według mnie kręcenie kolejnej części SW jest bez sensu, Luke to już nie Luke, Leia to już nie Leia a Solo to już nie Solo a wybieranie aktorów chociażby podobnych do tych z poprzednich części to głupota, chyba że nakręcą część w której akcja dzieje się kilkanaście lat później i dlatego są już tacy starzy.

stalowyszczur

2012-11-03, 01:38
Cytat:

Aha spoko czyli Prince Of Persia było słabe?


ch*joza, a nie slabe.
A John Carter wylaczylem w polowie, bo sie tego gowna ogladac nie dalo.
Zatem tak k***a, troche sie martwie o przyszlosc sagi.

krag

2012-11-03, 02:27
Niech nakręcą część o Darthcie Bane. Ewentualnie o czasach zaraz po zniknięciu imperium Rakatan.

Ręder

2012-11-03, 08:31
@up

tak tak tak, ja che Bane'a

Kłoński

2012-11-03, 09:29
A co mi tam. Też was o czymś poinformuję. Aktor podkładający głos Kapitanowi Pricowi (znanemu z CoD) został znów zatrudniony, więc powstanie MW4 :D

Pery86

2012-11-03, 09:32
Ludzie, do Disneya należny m. in. Marvel. Jakoś nie przypominam sobie by Myszka Miki pojawiła się w Avengers.
Oczywiste jest, że Disney nie kupił Lucasa by spieprzyć całą sprawę.