18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~Velture

2017-12-12, 01:28
No i?
k***a mać przynajmniej rozumiał co do niego mówią i potrafił odpowiedzieć. ch*j z tym jak mówił ale odpowiedział i zrozumiał co do niego mówiono.

Jeśli to ma być zabawne to przypomnę tylko, że jak wstawiam na sadistic.pl różne materiały to muszę je tłumaczyć aby niektórzy zrozumieli bo nie znają angielskiego.

I w ogóle Pudziana to k***a szanujcie.
Poznałem go w pewnej knajpie kiedyś i ten gość jest bardzo ale to k***a bardzo sympatyczny.

Pi...........es

2017-12-12, 02:51
Pudzian akurat jest spoko, umie przecież angielski na poziomie komunikatywnym. Po za tym ma w dupie całą tą sztuczną "poprawność polityczną" więc raczej tym materiałem nie nabijesz tu wyświetleń na YT

WeedLover

2017-12-12, 09:13
Pudzian jest klasą samą w sobie. Jest w stanie zrozumieć co do niego mówią po angielsku? Jest. Potrafi odpowiedzieć? Potrafi. A że stylistycznie jest kiepsko, a akcent leży? ch*j to obchodzi rozmówcę, jeśli jest w stanie zrozumieć przekaz. Zachowanie Pudziana powinno być przykładem, że nie należy wstydzić się wymowy. Obcokrajowiec doceni, że próbujemy się z nim dogadać, tak samo jak my doceniamy turystów zza granicy, którzy łamaną polszczyzną starają się coś zamówić, tudzież zapytać o drogę.

Borcejn

2017-12-12, 12:21
Velture napisał/a:

I w ogóle Pudziana to k***a szanujcie.

k***a, a kto się tu z niego śmieje? Prędzej Twój umysł zj***ny przez Sadola we wszystkim widzi szyderę. Pudzian udowadnia, że można być komunikatywnym operując niepełnym Present Simple. I to jest śmieszne, że większość z nas mówi "lepiej", a się wstydzi. Ten film może być motywujący dla niektórych (np. dla mnie - ja sam lepiej nie mówię).

motłoch

2017-12-12, 14:08
Velture, pomijając już fakt, że masz rację w tym co piszesz, to bardzo przypominasz mi pewnego osobnika, który tu kiedyś dowc**y opowiadał. On też wszystkich znał i wszystko wiedział na każdy temat, czasami mam wrażenie, że po prostu zmienił nick. No i przede wszystkim łowił kraby, ech aż się k***a łezka w oku kręci.

dr_dex

2017-12-12, 14:41
Velture napisał/a:


Poznałem go w pewnej knajpie kiedyś i ten gość jest bardzo ale to k***a bardzo sympatyczny.



hehe - i z pewnoscia nakarmil cie jeszcze piersia jak Keanu z jednej opowiesci :kawa:

~Velture

2017-12-12, 15:10
dr_dex napisał/a:



hehe - i z pewnoscia nakarmil cie jeszcze piersia jak Keanu z jednej opowiesci :kawa:


Czy ja napisałem, że go znam i się kumplujemy? Napisałem, że go poznałem w knajpie.
Po prostu podszedłem się przywitać i pogratulować bo byłem jego fanem i oglądałem wszystkie zawody strongmanów kiedy jeszcze tam brał udział. Uśmiechnął się i zamieniliśmy góra 3 zdania i tyle.
Więc naucz się czytać ze zrozumieniem... :homer:

Gdzio90

2017-12-12, 16:32
"yes, of course, I'll show you, ch*j is strong"

Kto nie kaleczył obcego języka gdy sie uczył? Pudzian jest świetnym sportowcem jest uparty, ćwiczył i wygrywał czy to w zawodach strongman czy mma. Mimo późnego wieku i zmiany dyscypliny z freak fightera stał się cenionym zawonikiem w mma, nawet jeżeli większość uważa że ksw to gówno.

wzx123

2017-12-12, 19:43
On szedł na najsilniejszego człowieka świata a nie na najlepszego poliglote...

lenio91

2017-12-12, 19:44
Nawet w pracy kiedy pracujesz w międzynarodowym środowisku najmniej ważny jest akcent, ważne zeby umieć się dogadać. Wielkie halo

Mom and Death

2017-12-12, 19:57
Przynajmniej się stara a nie jak niektórzy polacy robacy za granicą siedzą po 5 lat i więcej i nie potrafią poprawnie jednego zdania skleić.

dr_dex

2017-12-12, 20:12
Velture napisał/a:


Czy ja napisałem, że go znam i się kumplujemy? Napisałem, że go poznałem w knajpie.
Po prostu podszedłem się przywitać i pogratulować bo byłem jego fanem i oglądałem wszystkie zawody strongmanów kiedy jeszcze tam brał udział. Uśmiechnął się i zamieniliśmy góra 3 zdania i tyle.
Więc naucz się czytać ze zrozumieniem... :homer:




Manowarrior

2017-12-12, 21:57
Pudzian miał iść na kurs angielskiego ale to i tak by nic nie dało