18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz "Mówi jak jest" - Afgański Pat

Ojciec_Stiffmeistera • 2013-10-16, 09:08
Najnowsze dzieło Maxa, zapraszam do dyskusji, kręcenia gównoburz i co tam tylko wymyślicie.


syrus

2013-10-16, 15:52
DUST DEVIL napisał/a:

McMenel - nie martw się, Sowieci i tak bardzo konkretnie doj***li talibom i na dodatek te straty co oni im zadali to sobie z nawiązką wyrównali poprzez dostawy gazu ziemnego (ogólnie połowa kosztów 10letniej operacji zwróciła się dzięki afgańskiemu gazowi ziemnemu).

Policzyłem nie tak dawno, że jeśli zaokrąglimy straty obu stron i podzielimy przez siebie to wyjdzie, że na jednego zabitego Słowianina przypadało 200 kozojebców!



Możesz dać jakieś źródło informacji? Pytam z czystej ciekawości i chęci poznania bliżej tematu. Dzięki z góry!

Zachlaj_Von_Burbon

2013-10-16, 16:09
więc szmatogłowi wrócą do ulubionej gry w taliban twistera :)


Adrjan77

2013-10-16, 16:23
Ojciec_Stiffmeistera napisał/a:

kręcenia gównoburz[/youtube]



max666

2013-10-16, 16:25
wsiadaj ! jedziemy na główną

wlochi

2013-10-16, 16:42
Czy tak trudno, jeżeli ktoś nie zgadza się z Maxem sypnąć kilkoma argumentami dlaczego, zamiast pier*olić bez sensu 'żeby tylko ponarzekać"?

btw. do wszystkich światłych sadoli, dla których to co mówi Max jest oczywiste i nudne - zajebiście, nie wszyscy jednak są takimi żyjącymi skarbnicami mądrości jak wy, i może dla kogoś jest to coś nowego.

Zarammoth

2013-10-16, 17:43
Tylko nie wstawiajcie krytycznych komentarzy na YT, bo pan "Mówię-jak-jest-i-tylko-ja-mam-rację" zaraz wam skasuje komentarz...

tratatalo

2013-10-16, 19:22
Cieka kiedy max kolonko zostanie zaatakowany przez terrorystow, chyba nawet prezydent usa oglada maksa bo nie wie bo sie dzieje =D

Champion

2013-10-16, 19:27
i bardzo dobrze, że USA opuszcza Afganistan. Niech dzikusy toczą walki w swoich krajach, nie mieszamy się do tego. Moim zdaniem powinniśmy deportować wszystkich ciapatych z całej europy do wszystkich -istanów w azji. U nas będzie porządek, a kozojebcy sami się wytną.

Suub

2013-10-16, 21:03
Uwaga kręcę gównoburzę!!!! ...... Już.