18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Max Kolonko "Mówi jak jest"

Hans-Kloss • 2013-10-31, 20:39
- Halloween poprawne politycznie.
Mariusz Max Kolonko mówi o wytycznych na Uniwersytecie Colorado, jak można się ubierać podczas halloweeenowego party. Na listę zakazanych postaci powędrowali między innymi kowboj, gejsza, meksykanin w sombrero, murzyn...

Sushy

2013-10-31, 20:52
3 godziny temu wrzcony na jewtube...
10 minut temu wrzucony na Sadola...
albo mi sie wydaje, albo tracicie panowie formę w wrzucaniu golonki.

mam enter to będe go używał

psiwytrysk

2013-10-31, 21:01
Gościu szuka poklasku i chce być znany za wszelką cenę, pamiętam jak kiedyś podrabiał amerykański akcent, żeby być bardziej rozpoznawalnym. ale mówi jak jest i za to piwo.

solight

2013-10-31, 21:19
j***ny golonko... czasem go ogladam ale k***a czy na sadisticu to jest jakas obowiazkowa subskrypcja?

Hrodgar

2013-10-31, 21:42
USA, kraj ,w którym prawo jednostki było podstawą prawa państwowego, powoli zmienia się w państw gdzie prawo mniejszości i restrykcje państwowe nakazują większości oraz jednostkom dostosować się do "jedynej słusznej drogi". k***a przecież to Komuna po k***im synie. Ja pie**olę, założyciele USA napie**alają po 100-200 obrotów na sekundę w swoich mogiłach, zaś Staliny i Leniny oraz inne czerwone ścierwa śmieją się do rozpuchu.

Skowroniasty

2013-11-01, 02:37
Cytat:

j***ny golonko... czasem go ogladam ale k***a czy na sadisticu to jest jakas obowiazkowa subskrypcja?


Jakimś specjalnym obrońcą Kolonki nie jestem, ale skoro tak Ci przeszkadza jego obecność na sadolu, to czy nie szkoda Ci czasu na narzekanie o tym? Przewiń stronę w dół i nie zwracaj uwagi. Co z tego, że gość prawi od rzeczy, zawsze warto pocisnąć coś czego się nie rozumie.

arsen9

2013-11-01, 02:48
czyli wyjebią wszystkich murzynów? zajebiste! ;D

~Bambi~

2013-11-01, 07:50
Przy pierwszych odcinkach zrobił na wielu oszałamiające wrażenie, ale ostatnimi czasy zaczął się błaźnić i szukać sensacji na siłę, przez co skończy jak wszystkie te patałachy z tv.

panmorda

2013-11-01, 08:33
A mnie sie zamysł podoba... Jest miliardy innych przebrań... Poza tym jak chcesz być geisha to fajnie to zbierasz na wycieczke do Japonii i tam se tak chodzisz z korzyscia dla Ciebie.

Mr.Drwalu

2013-11-01, 09:35
Mariusz, idź w ch*j siać ferment gdzie indziej. :facepalm2:

solight

2013-11-01, 10:04
Skowroniasty napisał/a:


Co z tego, że gość prawi od rzeczy, zawsze warto pocisnąć coś czego się nie rozumie.



Ty za to teraz wszystko rozumiesz bo... ci mariusz golonka powiedzial... hahha Twoj epic win

Lololoney

2013-11-01, 10:53
Ameryka...
Nie możesz przebrać się za kowboja, gejsze, meksykańca, indianina, bo to może obrazić czyjeś uczucia, ale przebranie ss-mana nie będzie raczej nikomu przeszkadzać...

japan1987

2013-11-01, 11:34
w tym roku przebiorę się za sosnowiczanina :)

Bozzarr

2013-11-01, 12:18
proste rozwiazanie : pomalowac ryja pasta do butow, zalozyc japonki potem sombrero ,zabrac strzelbe na plecy i przebranie gotowe

ti...........ax

2013-11-01, 12:21
solight napisał/a:

czy na sadisticu to jest jakas obowiazkowa subskrypcja



a co ty meksykanin w sombrero na skośnookim murzynie z lasso w ręce? Mariuszka zostaw i idz znicza zapalić