18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz MAX Kolonko "Mówi jak jest" 16.08.2013

kendzior1995 • 2013-08-17, 17:47
Najnowszy odcinek z panem Mariuszem. Smacznego.

MCMerci

2013-08-18, 00:02
Angel napisał/a:

Każdy kto wrzuci w kolejnych tematach z Kolonko jakiś popie**olony obrazek z "lecimy na główną" i wszelkimi innymi tego typu przeróbkami otrzyma nagrodę +3 do zajebistości.





Peter-Norivotset

2013-08-18, 00:26
hahhaha o k***a jakie obrazki xD
W sumie jeden dobrze napisał. Jeżeli nie podoba się Wam Kolanko to podajcie "swojego" dziennikarza, którego warto słuchać.

~Angel

2013-08-18, 01:04
Megatr0n napisał/a:

Materiały z Panem Mariuszem NIE powinny być wstawiane przez użytkowników by nabijali sobie e-piwa za pośrednictwem ciężkiej pracy jaki ten człowiek wkłada.
To takie trudne ze strony portalu by dać mu partnerstwo ?
Jak inni pisali, większość ma konto na YT i subskrypcję jego kanału. Zatem jaki jest sens wrzucania tego na sadola ?



To niech sobie osoba która tworzy kanał na YT założy konto na forum i skontaktuje się z administratorem to dostanie Partnerstwo - tak jak robią to inni.

nalesnik_z_dzemem

2013-08-18, 01:25
Snowden łomden? Jemu należy sie szacunek, bo gdyby nie on, jeszcze długo nie wiedzielibyśmy o ty, jak bardzo USA inwigiluje! Jestem dla niego pełen podziwu. Teraz musi się ukrywać, ma chłop jaja!

Br...........ki

2013-08-18, 15:12
Megatr0n napisał/a:

Materiały z Panem Mariuszem NIE powinny być wstawiane przez użytkowników by nabijali sobie e-piwa za pośrednictwem ciężkiej pracy jaki ten człowiek wkłada.
To takie trudne ze strony portalu by dać mu partnerstwo ?
Jak inni pisali, większość ma konto na YT i subskrypcję jego kanału. Zatem jaki jest sens wrzucania tego na sadola ?



A co kogo obchodzą e-piwa, tak jakby można było je zamienić na prawdziwe... No i nie wypowiadaj się w imieniu Kolonka, tak się składa że wstawiając tutaj materiał użytkownik robi mu reklame za free, bo wiele osób między innymi ja poznałem go dzięki sadistic i oglądam regularnie

Zaethrael

2013-08-18, 15:43
nalesnik_z_dzemem napisał/a:

Snowden łomden? Jemu należy sie szacunek, bo gdyby nie on, jeszcze długo nie wiedzielibyśmy o ty, jak bardzo USA inwigiluje! Jestem dla niego pełen podziwu. Teraz musi się ukrywać, ma chłop jaja!



A najbardziej żenujący jest to, że go wszyscy olali i będzie musiał popełnić samobójstwo przy próbie zatrzymania. Nie ważne czy kozioł ofiarny czy faktycznie miał te jaja ale fakt jest taki, że spartolił sobie życie dla nas i należy mu się za to j***ny pomnik, natomiast amerykanie powinni dostać atomówką w DC - ale nieee... lepiej im lizać jajoszka.

stery_srh

2013-08-22, 23:10
Angel napisał/a:

Każdy kto wrzuci w kolejnych tematach z Kolonko jakiś popie**olony obrazek z "lecimy na główną" i wszelkimi innymi tego typu przeróbkami otrzyma nagrodę +3 do zajebistości.


Osobiście w ch*ju mam, czy ktoś wstawia takie obrazki, czy nie - generalnie ani to grzeje, ani ziębi. Ale trzeba przyznać, że czasami dobra przeróbka może rozśmieszyć. Więc nie wiem po ch*j ciągle kolejne rzeczy są dodawane do kategorii "co wk***ia moderatora", albo innego w stylu "za co jeszcze można wyłapać warna" (niektóre dodane pozycje są tak bzdurne, że aż śmiać się chce). A tłumaczenie, że to wprowadza bałagan na forum, można sobie w dupę wsadzić - sadistic nie był, nie jest i raczej nigdy nie będzie studnią wiedzy, forum naukowym, na którym wymagana jest przejrzystość...
Jeszcze trochę, a będą dozwolone jedynie określone treści komentarzy - do wyboru, za które nie dostanie się warna. :roll: