18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mariusz Max Kolonko ma radę dla panów z TVP [na wesoło]

sauerps • 2013-10-11, 15:24
Tym razem na wesoło Mariusz Max Kolonko z dobrą radą dla panów z TVP... :D (w 1:08 chyba najlepszy motyw :D ale koniecznie oglądajcie całość)

Jak było to nie znalazłem, bo było a ja nie znalazłem

Go...........cy

2013-10-11, 15:33

LICH0

2013-10-11, 15:37
Udawany śmiech ale materiał jako taki jest w porządku.

cys23

2013-10-11, 15:57
O co chodzi z Jowiszem i Saturnem? Znowu jakiś koniec świata, czy tym razem ufoludki?

Henboh

2013-10-11, 16:28
To jest ten słynny profesjonalizm Maxa? Bo dla mnie to wali hipokryzją.

sauerps

2013-10-11, 16:34
Henboh napisał/a:

To jest ten słynny profesjonalizm Maxa? Bo dla mnie to wali hipokryzją.

Nie, to jest poczucie humoru Maxa... wali mi to raczej dystansem do pewnych spraw ;)

siwers3

2013-10-11, 16:38
Przypomina mi się ta blondyna(chyba z Rosji), która próbowała opowiadać o niedźwiedziu.

przesmiewca

2013-10-11, 16:46
Mariusz chyba był w trzeciej fazie :P

Henboh

2013-10-11, 16:54
sauerps napisał/a:

Nie, to jest poczucie humoru Maxa... wali mi to raczej dystansem do pewnych spraw ;)



Poczucie humoru? Raczej wyreżyserowany i żałosny kabaret. Gdyby sprawa nie dotyczyła TVP, to może by się skończyło na małym żarcie (co zdarza mu się nie raz i do takiego zachowania nie mam pretensji). Ale to co tu zaprezentował to jest właśnie brak profesjonalizmu. A brak profesjonalizmu u kogoś, kto zarzuca innym brak profesjonalizmu jest hipokryzją.

A pomijając tą żałosną "komedie":
Max wyśmiewa się z wypowiedzi, kogoś z władz TVP, na temat innych zachowań telewidzów w sezonie jesienno-zimowym. Co w tym takiego śmiesznego? W lato ludzie więcej czasu spędzają poza domem, a gdy dzień się skraca i temperatura spada więcej czasu spędzają w domu. Czy to wpłynie na oglądalność TVP? ch*j wie. Ale faktem jest, że na zimę ludzie więcej oglądają TV.

Max zaczynał mocno. Mówił to co ludzie chcieli słyszeć lub o tym o czym chcieli słuchać. Ale teraz zaczyna wykorzystywać to, że człowiek (z natury) jak już coś zaszufladkuje, to potem się dość mocno tego trzyma. Więc skoro większość widzów, zaszufladkowała Maxa do kategorii "mówi jak jest, trzeba go słuchać", to teraz może zacząć mówić o teoriach spiskowych, kosmitach czy cthulhu, a większość będzie to łykać bez zastanowienia.

____

2013-10-11, 17:03
tam gdzie on mieszka zalegalizowano trawkę niedawno?

Policeman

2013-10-11, 18:12
1:07 to nie jest udawany śmiech, gość kręci sobie filmy, mówi o tym co czuje i jak widzi sprawy, a dookoła mnóstwo debili, takich kruków, które dziobią gościa zupełnie za nic. No i co, że się pomylił, że inaczej odebrał jakieś zjawisko, że [olaboga] nie zgadza się to z waszym poglądem. Przecież to tylko człowiek, ma gorsze i lepsze dni. Myli się i popełnia błędy. Częściej jednak wrzuca fajne materiały. Powstała jednak nowa moda, goście, którym od zawsze nie leżał [czerwone k***y] udają: "Lubiłem Maxa, ale ostatnio kompletnie się zepsuł i bredzi, co za hipokryta bla bla bla" to są ci sami ludzie, którzy mają wyparzone mordy od multikulturowej spermy. j***ne k***a gimbusiarskie lenie, pie**olone lewicowe niedojdy na zasiłkach, pacany ze wsi, murzyny ze śląska. Wschodnie kałmuki, których myśl nie mąci twarzy, ch*j wam wszystkim w dupę, a za Mariusza zawsze piwko.

Szczególnie ten @henboch [góra] pie**olona łachmyta, która nawet klocka nie potrafi postawić porządnie w kiblu, bo ma dupę rozj***ną jak afrykańska salamandra, od notorycznego świdrowania przez murzyna z Zimbabwe.

kikutnik666

2013-10-11, 18:15
przy 0:39 mowi "hihihi sk***y.." i sie wyhamolwuje :D

monto

2013-10-11, 18:15
informacja dla panow z tvp jest taka ze max kolonko sprawdzil wszystkie sposoby smiania sie